🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 10 (24.04 - 01.05) - * ФИНАЛ * 🌴

  • 50 783
  • 1 709
  •   1
Отговори
# 1 695
  • софия
  • Мнения: 268
Това е моето впечатление - да им се махне от главата с вечното мрънкане, това си е доста натоварващо.

# 1 696
  • Мнения: 2 026
Епизоди 36-43 от "зад кадър"
+ бонус - Бо в надкаста
за теглене:
https://wsi.li/dl/ZrjET7AgoTEJvAiae/9f4aca

# 1 697
# 1 698
  • Мнения: 4 435
Аз сега си обясних откъде това сляпо доверие на Драго във Ванко, че и се чудех какъв е наивник пак да го търси, след като той го прати на острова. А то всъщност Драго е имал надежди още преди да тръгнат, че Ванко ще играе с него. Еми все пак Ванко по-умно се е ориентирал на място, че други хора са по-подходящи за коалиция. Драго се оказа крайно ограничен човек - жалко! И аз се чудя как му симпатизирах.
Йоана най-много да е повлияла на Джулияна във вота и донякъде да е обяснила на Ванко някои неща. Но и това се съмнявам. Все пак Джу с Ганка не се понасяха, Кари я номинира 100 пъти, даже и на открития вот. Много ясно, че Зоран ще предпочете. А Ванко може би много се впечатли, когато Зоран отиде срещу Док вместо него и се чувстваше длъжен до края.

# 1 699
  • Мнения: 6 490
Сега слушам Бо в Надкаста и нещо което ми се стори интересно и се доразкри с Неделчо. Може би е коментирано. Кастингите в Игрите и Сървайвър са с предварителен договор още с първо явяване(щом сте извикан), а при Фермата едва при одобрението след всички етапи. Затова май ще се окаже, че И&A напоследък обират остатъците и все по неадекватни и неподходящи типажи се оказват заблудени фермери. Просто един контингент от обикалящи по шоута се върти и зависи кой ще ги придърпа и подпише набързо с тях. Добре, че Бо се оказа истински фен и за пръв път кандидатства точно в желаното предаване, направи го интересно и си разкри пълния потенциал. Браво!

Жалко, но сме толкова малки и с ограниен продуцентски пазар в България.

# 1 700
  • София
  • Мнения: 1 207
Хмм, аз сега пък гледам Кари в Сървайвър зад кадър. Много странно изречение чух. Някъде след 7:35 мин.
Цитирам:
"Примерно аз съм човека, който знаеше за ПЪРВИЯ идол на Зоран. В смисъл, ТОЙ ми каза за него."

Или на нея й е казано, че Зоран, видите ли, открива де що идол има на острова. Или тя нещо се е объркала.
Да приемем, че и е казано, че идола на Бо е бил на Зоран. Това значи, че тя всъщност първо от Зоран е знаела за идола. Анелия само го е потвърдила. При всички положения, това беше излъчено и ние знаем, че си е замълчала. С този идол беше елиминиран Драго.
Но ако се е объркала нещо сега в разговора и си говори за идола на Зоран. Това значи, че тя е знаела и за този идол. И пак си е замълчала. Но с този идол беше елиминирана Ганка. Значи, тя си е избрала кога да е лоялна към Ганка (при елиминирането на Йо) и кога да не е.
И отново си спомних при гоненето на Жоро как само тя му даде гласа си....
Вече грам не мога да я разбера. И направо не знам какво доверие са и гласували тея хора. Как куцо, кьораво и сакато е ходило да говори на Кари за идоли и тя изобщо не се сеща какъв коз й дават да обърне играта.... Rolling EyesRolling EyesRolling Eyes

# 1 701
  • София
  • Мнения: 27 127
Ванко Пъмп енд Рън на турне - Май


Хубаво е това което прави. Ганка ще му помага и участва активно.

# 1 702
  • София
  • Мнения: 3 398
Хмм, аз сега пък гледам Кари в Сървайвър зад кадър. Много странно изречение чух. Някъде след 7:35 мин.
Цитирам:
"Примерно аз съм човека, който знаеше за ПЪРВИЯ идол на Зоран. В смисъл, ТОЙ ми каза за него."

Или на нея й е казано, че Зоран, видите ли, открива де що идол има на острова. Или тя нещо се е объркала.
Да приемем, че и е казано, че идола на Бо е бил на Зоран. Това значи, че тя всъщност първо от Зоран е знаела за идола. Анелия само го е потвърдила. При всички положения, това беше излъчено и ние знаем, че си е замълчала. С този идол беше елиминиран Драго.
Но ако се е объркала нещо сега в разговора и си говори за идола на Зоран. Това значи, че тя е знаела и за този идол. И пак си е замълчала. Но с този идол беше елиминирана Ганка. Значи, тя си е избрала кога да е лоялна към Ганка (при елиминирането на Йо) и кога да не е.
И отново си спомних при гоненето на Жоро как само тя му даде гласа си....
Вече грам не мога да я разбера. И направо не знам какво доверие са и гласували тея хора. Как куцо, кьораво и сакато е ходило да говори на Кари за идоли и тя изобщо не се сеща какъв коз й дават да обърне играта.... Rolling EyesRolling EyesRolling Eyes

Смятай, толкова козове и да не изиграеш нито един... не знам, не знам...

Под "първия идол" да не говори за фалшивия  такъв? В смисъл да й е казал,  че мята другите по върбите?
Ама какво разсъждава и аз, дреме ми за нашето Спаси.

# 1 703
  • Мнения: 1 059
Аз мисля да се пенсионирам от гледане на пост-Сървайвър интервюта. Аз се надявах, че ще закърпят въпросителните около сезона, а те само отварят нови. Предварителни уговорки между половината каст, и то включително от достойниците. Зоран продължава да бълва 500 версии за поведението си. Излиза, че на Карин са й правили, дори повече четки и услуги, отколкото предполагахме. Сигурно нещо пропускам даже.

Би ми било интересно да чуя дали Борислава мисли, че и Зоран е бил в предварителна уговорка, но този въпрос мисля, че умишлено не беше попитан по време на подкаста по причини, които вече са споменати.

# 1 704
  • София
  • Мнения: 27 127
Дано смогна днес със статистиките и любопитните факти, че изостанах доста, имах много задачи тази седмица.
Надявам се още днес да пусна новата (и последна) тема, ако не успея, ще е утре. 😊

За пост интервютата:
На мен са ми интересни, защото дават друга светлина за много неща. Може да не ни хареса, но уви, това е истината... 😐

# 1 705
  • Мнения: 9 700
Аз харесвам много пост интервютата.
Гостуването на Бо в Надкаста ми беше по-интересно поне от половината епизоди на сезона.

Аз лично чакам гостуването на Карин при Неделчо и Туджаров с голям интерес. След Бо и Йо за мен е следваща по интерес, просто защото има супер много въпроси около играта и. Иначе очаквам да видя и Зоран, Гани и Ани в Надкаста. Надявам се и Ваня да им бъде гост. А си пожелавам от старите сезони за гости Силвия Радулова, Митака, Йори и Успех в живота.

# 1 706
  • Мнения: 3 712
Оф, половин седмица не мога да смогна с темата.

Съгласна съм с всички, че финалът беше много скучен, постен, а това с връзките, червилата и сандвичите беше ужасно ниска топка.

Прогнози така и не направих, най-малкото защото играта е адски динамична, а и представянето на последния съвет е много, много важно. Ганка е можела да вземе гласа дори на Бо - ама вместо това дрънка за морал и чест.
Отделно, че монтажът ужасно много изкривява възприятието на зрителите. Ето, на финала Ванко просто изкърти с въпроси, чувство за хумор и затапващи реплики, а едитът му в играта е долу-горе на паве. Ама много ръбесто паве. Ключови моменти бяха изпуснати, като завъртането на Джулиана например. За Денис да не споменаваме.

Голямо разочарование от Зоран и отношението му към Борислава. Но там, на място, не е имало кой да му каже, че момичето е харесвано от зрителите. Сега чете коментарите ни и може да си измисли друга версия, но тогава направи всичко възможно да я унижи и да омаловажи цялата и игра. От тримата на финал неговата игра беше най-хубава, но чисто човешки съм разочарована.

Много бях изненадана от интервюто на Бо след отпадането и. Излиза, че и тя не е била суперфен на играта, просто е гледала няколко сезона. Евала в такъв случай, изключителна мисъл и интуиция ни демонстрира и още повече съм и фен. Със синята рокля от последния съвет наистина беше убийствена, това е нейният цвят просто, да го носи по-често.

Като зрител съм безумно щастлива, че провалите на кастинга си заминаха рано-рано и ние гледахме интересни, мислещи играчи. Може и да е имал слаби моменти кастът, но категорично е най-добрият из между всякакви формати в родния ефир от много време насам. И искам такива хора да гледам - обикновени, нормални хора със своите силни и слаби страни. Ай байгън от нацепени батки и безмозъчни силиконки.

И като казах провал... гледам, че Агонцев е напомнил за себе си. Не стига, че нагъл, ами и неграмотен на всичкото отгоре. Думите му за Пранджева наистина бяха отвратителни, а Ваня му е спестил пълният цитат: "Жена е, знам къде живее...". Иначе добре му е отговорил.

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 18:26 от Дидичка

# 1 707
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз много искам пост интервюта,пък ако са и с интересни събеседници...
Изградила съм си някаква идея и поне при мен сега се подтвърждава,ами как да не им се радвам Simple Smile
Сега ми остана да си изясня играта на Ани,за което искам надкаст с Денис,тя не е напълно откровена-на база коментирано в ИГ.
Oliboo,абсурд е Зоран с огромното его,Зоран режисьорът и Зоран-изгледалия де що има Сървайвър по света,да ходи при Агонцев да му преподава,пълен абсурд.
Виж Ванко може да му е споделил,той да го е направил на 2 стотинки и още в началото Ванко да се е разграничил от инициативния комитет Simple Smile

# 1 708
  • Стара Загора
  • Мнения: 444
[quote author=Дидичка link=topic=1438375.msg44699218#msg44699218 date=16514128



Много бях изненадана от интервюто на Бо след отпадането и. Излиза, че и тя не е била суперфен на играта, просто е гледала няколко сезона. Евала в такъв случай, изключителна мисъл и интуиция ни демонстрира и още повече съм и фен. Със синята рокля от последния съвет наистина беше убийствена, това е нейният цвят просто, да го носи по-често.

Като зрител съм безумно щастлива, че провалите на кастинга си заминаха рано-рано и ние гледахме интересни, мислещи играчи. Може и да е имал слаби моменти кастът, но категорично е най-добрият из между всякакви формати в родния ефир от много време насам. И искам такива хора да гледам - обикновени, нормални хора със своите силни и слаби страни. Ай байгън от нацепени батки и безмозъчни силиконки.

И като казах провал... гледам, че Агонцев е напомнил за себе си. Не стига, че нагъл, ами и неграмотен на всичкото отгоре. Думите му за Пранджева наистина бяха отвратителни, а Ваня му е спестил пълният цитат: "Жена е, знам къде живее..." Ваня добре му е отговорил.
[/quote]
  В надкаста при Неделчо се разбира , че Бо мноооого голям фен на Сървайвър от преди десетина години. И даже се е записала, защото неин приятел, който знаел за това много е настоявал да попълни формата. Освен това , с Неделчо и Рибаров , толкова подробно коментираха сезони от американския Сървайвър, че стана ясно, колко е "в
 час".
   Хората, гледайте Бо в надкаста ( дълго е , но може на части ). Тя разказва увлекателно, говори интелигентно и 200 % говори
искрено. Ще добиете пълна представа какво и как се е случило - оператори, синхрони , съвети

# 1 709

Общи условия

Активация на акаунт