АВГУСТ 🤱🏻 2022 🌸 👶🏻 (Тема 11)

  • 25 375
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 701
Аз прекарах в болницата рождения ден на ММ, след 2 дни рождените дни на моята племенница и на племенника на ММ, но това е положението. Да минава, пък ще имаме време да празнуваме после с бебоците с нас.Аз бих взела бонбони, да почерпя
Благодаря за окуражителните думи, момичета. Надявам се да мине скоро всичко и да се прибирам. В понеделник ще си изкарам супер рождения ден 😁 редно ли е да купя нещо за персонала на смяна и какво?

# 46
  • Мнения: 3 945
Неизвестна, бързо да ти минава! Бих взела нещо дребно, бонбони примерно.

# 47
  • Мнения: 606
Неизвестна, опитай се да си спокойна. 🤞 Бързо да се подобряваш вече. Бих взела бонбони да почерпя.

Залъгалки взех Авент, а шишетата сс техни, но от класик серията. Миналия път имах и от двата вида. На 2 месеца малката си държеше сама шишетата на класик, другите чак след 4 успя. А иначе ми е все тая, какви ще са. Важното е нещо да яде.
Вана със стойка е много по удобна според мен. От другата му причерняваше, като се изправях имах чувството, че ще изпусна и бебето. Виеше ми се свят, крусат и краката в коленете ме боляха. Такава имах на село. След няколко къпана си взех и там със стойка. Въпрос на избор и гледна точка.

# 48
  • Мнения: 696
Кг: първа бременност 58-76
Втора 71-90, сега 75-74 до тук -1кг  (27ма седмица), при мен нямат нищо общо трите бременности.
Вана имам анатомична, подложки не ползвам, виждат ми се гадни, в смисъл нещо, което не съхне и чак мухлясва, със сигурност развъжда бактерии.
Шишета взех Авент класик, Нук съм пробвала с второто дете, ама се давеше с огромните им дупки, и бтв вземайте една марка шишета и биберони, много са различни, според мен няма шанс да пие мляко от авент и да иска биберон на Нук, който е резнат, а не кръгъл като авента.

# 49
  • Мнения: 1 219
Неизвестна дано за рождения ден да те зарадват с подобрение и добри новини! Аз също бих почерпила за здраве.
Поръчах шишета на нук, но и аз съм чувала , че са им големи дупките.Ако се наложи ще купя едно две от друга марка.Вана взех със стойка .
bоlibon и при мен все има някой да ми казва какво да не правя, а мен не ме свърта без да си намеря някаква работа за вършене, а и май започвам периода на "гнездене".Днес се сдобих с нов килим да се похваля
А желязото далеч от магнезии и млечни ли приемаше?5-6 часа разстояние достатъчни ли са?

# 50
  • Мнения: 2 420
Магнезий от желязо 3 часа. Желязо и млечни 3 часа също.

# 51
  • Мнения: 701
Аз и днес панапазарувах. Май ми останаха ваничката, за която мисля да разгледам в олх. Видео бебефона, който още спорим с ММ, какъв да е. И малко чаршафчета и хавлийки. И козметика не съм взимала, но ще видя, каква ще е в болницата. Офф и дрехите за изписване, май в Джъмбо ще ходя за тях. Нищо никъде не харесвам.




# 52
  • Мнения: 3 322
Аз и днес панапазарувах. Май ми останаха ваничката, за която мисля да разгледам в олх. Видео бебефона, който още спорим с ММ, какъв да е. И малко чаршафчета и хавлийки. И козметика не съм взимала, но ще видя, каква ще е в болницата. Офф и дрехите за изписване, май в Джъмбо ще ходя за тях. Нищо никъде не харесвам.






Дрехи от Джъмбо не препоръчвам. Пълен буклук са. Подарявали са ми за децата и веднъж не знам дали са обличани, след пране ставаха на нищо. Слипове на баткото само съм ползвала от там.
Имаш време още за дрехи. На малката си харесах от колхозния в един от гаражите на първа линия който са. Там са основно детски дрехи и бебе борси.

Последна редакция: сб, 14 май 2022, 23:36 от bolibon

# 53
  • Мнения: 3 945
Дрехите в джъмбо за ужасни.
Крем за зърна - препоръчвам Лансинох. Чист ланолин е, не е нужно да се отмива, а и после винаги му се намират сто други приложения.

# 54
  • Мнения: 3 322
Дрехите в джъмбо за ужасни.
Крем за зърна - препоръчвам Лансинох. Чист ланолин е, не е нужно да се отмива, а и после винаги му се намират сто други приложения.

И аз гласувам с две ръце за същия крем. Този път ще си взема направо голяма опаковка.

# 55
  • Мнения: 701
То на мен дрехите за изписване наистина ще са ми за един път обличане, за това не ми се дават пари за скъпи. Иначе 3 приятелки са ми подготвили кашони с дрехи.
Този крем за зърна е само 7г, а всъщност ако не кърмя ще ми трябва ли такъв крем? Записвам си, този от който сте доволни за по натам Wink
Дрехите в джъмбо за ужасни.
Крем за зърна - препоръчвам Лансинох. Чист ланолин е, не е нужно да се отмива, а и после винаги му се намират сто други приложения.

# 56
  • Мнения: 606
Близка приятелка празнуваш рд днес. Не знам как изкарах до сега, но от нова година след 10 не съм заспивала. Иначе на бебка като чели ѝ беше добре на джангъра в кръчмата, подритна 2-3 пъти и това беше. Истинска дъщеря на майка си 🤣 Да видим, дали ще се спи тази вечер.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 617
Ох, аз изоставам с покупките доста и чак се напрягам. Така и не успях да поръчам нищо от намаленията, някои неща от количката в Хиполенд ми ги нямаше, после с това напрежението в болницата въобще не съм ровила по други сайтове. Дано пуснат пак някаква промоция за изостанали като мен 🤣.
Тук на ден има по 2-3 раждания и усещам как всичко наближава. Чат пат чуя по някои крясъци или ревящо бебе. Хем ми е мило и нямам търпение, хем ме е шубе на n-та степен.

Крем за зърна и аз препоръчвам Лансинох. От Джъмбо съм имала попадения. Подариха на детето един комплект с мечета - мисля, че беше кафяв - боди, ромпър, чорапи, шапка, ръкавици. Помня, че беше най-малкият, а го носи сигурно до 3м вкъщи.

# 58
  • Мнения: 3 322
То на мен дрехите за изписване наистина ще са ми за един път обличане, за това не ми се дават пари за скъпи. Иначе 3 приятелки са ми подготвили кашони с дрехи.
Този крем за зърна е само 7г, а всъщност ако не кърмя ще ми трябва ли такъв крем? Записвам си, този от който сте доволни за по натам Wink
Дрехите в джъмбо за ужасни.
Крем за зърна - препоръчвам Лансинох. Чист ланолин е, не е нужно да се отмива, а и после винаги му се намират сто други приложения.

Този крем специално е две разфасовки 10гр - 14лв и 40гр - 26лв. Ако не кърмиш не ти трябва крем.

# 59
  • Мнения: 921
Аз мисля,  че приключих с неотложния бебешкия пазар. Въртележка за над легло мисля да взема от OLX.
Обаче нищо за мен не съм купила. Вие какво ще купувате?
Бельо за болницата, за вкъщи, някакви големи превръзки, нощници за кърмене 1 или 2,  крем за зърна, сутиен за кърмене..за друго не се сещам. Пропускам ли нещо? Стягащ колан за след раждане трябва ли? Тези покупки хич не са ми вдъхновяващи 😁! И съответно ги отлагам, а реално са си доста важни за личния комфорт.

Аз нещо съм на прага на разболяване, дразни ми на гърлото сутрин  и вечер кашлям. Разболяване ли е, алергия ли е..не знам. Смуча лукчета и пия чай. Във вторник съм на преглед, ще съм точно 29+0. Интересно ми е да видя шушулката колко е пораснала 🥰, дано цифрите на кантара са от нейното дупе, не от моето!

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 09:30 от NI_CI

Общи условия

Активация на акаунт