Токсична ситуация, психопат или?

  • 4 697
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 33
Че кой то казва нещо различно за форума и дискутирането на теми?? Четеш като дявола евангелието.

Написахте ми да си седна на задника и да не скачам като какво беше.. къде скочих, дискутирам си темата, вие ако нямате какво да кажете по нея, може да спестите празните театрални коментари.

# 76
  • Мнения: 833
Нито едно мнение не беше неполезно или излишно, просто ти не носиш на критика. Само защото някой е пуснал тема, не означава, че всички трябва да отговарят все едно са най-добрите приятели на автора. И когато някой е постъпил глупаво, най-добронамереното нещо е да му се покаже къде е сгрешил. Изначално си сгрешила като не си адресирала проблема правилно. Имаш проблеми в “брака” си. От там и хлътваш по-лесно от девствена ученичка. Когато се почувстваш обичана и специална, няма да имаш нужда да търсиш валидация от почти непознати в интернет. Било то и по форуми. Намери начин да скъсаш с негативизма си и няма да го намираш и в нас. Както и ако ти си по-критична към себе си, няма да има нужда другите да бъдат.

# 77
  • Мнения: 1 249
Прекалено си се вживяла във чатовете. Приличаш ми на по-малка, но както и да е. Избягвай такива виртуални свалки, и въобще...
Майтапа е едно, заигравките са кофти.

# 78
  • Мнения: 9 917
Написах ти да оставиш темата за ден-два и после “на трезво” да прочетеш кой и какво е написал, за да вникнеш в съдържанието и да си извлечеш каквото ти е необходимо без излишни емоции.
В момента четеш, за да отговориш, не да разбереш.
Хайде със здраве!

# 79
  • Мнения: 1 017
Влюбена била... В чатовете ли? Аз не разбрах и 1 среща да сте имали. Още по-смешно звучи, че и вече си супер разочарована, че си се почувствала изпозлвана хаххха...
Представям си, ако сте бяхте видяли наживо Laughing

Последна редакция: пн, 16 май 2022, 15:13 от НямаСмисъл

# 80
  • Мнения: 2 579
Забрави го. Ако трябва го блокирай навсякъде. За какво ти е? То, барем да я бяхте изконсумирали тази ваша виртуална вързка, а кой знае колко още неща има, които са само плод на фантазията ти. Жалко, че си се привързала емоционално към някакъв призрак, но след като прекратиш всякаква комуникация с него, бързо ще го забравиш.

# 81
  • Мнения: 1 450
Криси, ти просто си се влюбила! Човек си, имала си нужда, пичът се е появил тогава- в точното ти състояние и време.
Не се обвинявай и за секунда!
Всеки има нужда от подкрепа, чувства и разбиране.
Не го схващам аз този, като си била на една ръка разстояние, защо не се е поне възползвал от тази интимност да не си остане само виртуална? Значи, че не е никакъв психопат, а обикновен тъпак, който го кара на чайки Grinning
По тази лайсна, добре че нищо не се е случило, че щеше да пускаш теми що спи в другата стая или те прегръща като сестричка.

Моят съвет е ако действително си го преживяла, просто да извлечеш и запазиш всичко положително, което сте си говорили и си чувствала. Няма нищо случайно и всичко, което ни се случва има своята цел.

И отново- продължавай без вина, все пак сме човеци със своите слабости.

A мъжът, с който е от 12 години кучета го яли? Няма лошо човек да се влюби (не че виждам любов тук), но 1 година да се задяваш с някакъв зад гърба на партньора си, с очевидни надежди да се стигне до физическа изневяра, изобщо не е за подкрепа и разбиране. Като не си удовлетворен или говориш с половинката да работите над връзката, или се разделяте, за да преследваш новата любов. А не да му слагаш рога.

# 82
  • Мнения: 771
Аз не съм те дефинирала като психопат, защото наистина мисля, че си, а просто защото ти много лесно поставяш такива диагнози, без и той да е такъв.
Той се е разделил с момичето и тя ти е потвърдила, че това е било така. В това време на скука и самота е общувал с теб. Абсолютно нормален флирт, споделяне, комуникация. След това са се събрали и той е започнал да ти отговаря рядко, понякога след дни, резервирано и студено. Очевидни знаци, че не иска да продължи тази комуникация и държи на нея. Ти си продължила да нахалстваш. За капак на всичко си “споделила” най-мило на приятелката му за вашият чат, с цел да му провалиш връзката. Или, както егоистично го наричаш “да си отговориш на някои въпроси”. Това дали си желана жена или въобще нараненото ти его е било явно много по-важно от тяхната връзка. И ако всичко това щеше да е не нормално, но обяснимо за ученичка, то за една зряла жена със семейство е направо унизително.
Хайде, сега ми обясни какво точно го прави психопат?
Между другото, имаш късмет, че не е на твоя акъл да се свърже с мъжа ти, да му разкаже и да му прати голите ти снимки. Единствената причина, че не ти връща “услугата”, за мен е, че наистина държи на приятелката си и не иска грам да се сеща за теб.

# 83
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Криси, ти просто си се влюбила! Човек си, имала си нужда, пичът се е появил тогава- в точното ти състояние и време.
Не се обвинявай и за секунда!
Всеки има нужда от подкрепа, чувства и разбиране.
Не го схващам аз този, като си била на една ръка разстояние, защо не се е поне възползвал от тази интимност да не си остане само виртуална? Значи, че не е никакъв психопат, а обикновен тъпак, който го кара на чайки Grinning
По тази лайсна, добре че нищо не се е случило, че щеше да пускаш теми що спи в другата стая или те прегръща като сестричка.

Моят съвет е ако действително си го преживяла, просто да извлечеш и запазиш всичко положително, което сте си говорили и си чувствала. Няма нищо случайно и всичко, което ни се случва има своята цел.

И отново- продължавай без вина, все пак сме човеци със своите слабости.

A мъжът, с който е от 12 години кучета го яли? Няма лошо човек да се влюби (не че виждам любов тук), но 1 година да се задяваш с някакъв зад гърба на партньора си, с очевидни надежди да се стигне до физическа изневяра, изобщо не е за подкрепа и разбиране. Като не си удовлетворен или говориш с половинката да работите над връзката, или се разделяте, за да преследваш новата любов. А не да му слагаш рога.

Чисто морално на теория си права, но само на теория, която е наложена чрез норми.
Обаче на практика може да се изненадаш от себе си след време. Много неща не се случват по план, понякога чувствата се проявяват спрямо определени обстоятелства. Нищо не може да се направи ако им се отдадеш, единствено може да се подтиснат, което за мен хич не е ОК, за когото и да става въпрос. Травмата ще е жестока!
Естествено не говоря за регулярно празноглавие, а за осъзната дълбокост, която може да се стопира само ако има бутон "включи"-"изключи", но такъв няма при влюбване, поне на рационално ниво.
Бих подкрепила всеки, който се измъчва, независимо дали го оправдавам в МОИТЕ ОЧИ.

Тя не му е сложила рога.
Работи се в работата, а не във връзката, защото няма нищо общо с човешките отношения като емоция.
Съжалявам хората, за които наличието или липсата на рога са на първо място, а не гледат най-важните съпътстващи неща, а именно подкрепа, обич, помощ, отдаденост.
Рогата перфектно могат да се комбинират с горните изброени, но е въпрос на широкоскроеност, чувства и ангажираност.
И стига с тези раздели за щяло и нещяло!

# 84
  • Сф
  • Мнения: 10 773
Има доста ексхибиционисти в нета. А ти си му вързала, може и други подобни да е имал .Как да бъде честен? - "Свали си гащите, да лъсна бастуна? "  Ха ха, със сълзи се смея вече 🤣на глупостите на  " невинната жертва".

# 85
  • Мнения: 33
Аз не съм те дефинирала като психопат, защото наистина мисля, че си, а просто защото ти много лесно поставяш такива диагнози, без и той да е такъв.
Той се е разделил с момичето и тя ти е потвърдила, че това е било така. В това време на скука и самота е общувал с теб. Абсолютно нормален флирт, споделяне, комуникация. След това са се събрали и той е започнал да ти отговаря рядко, понякога след дни, резервирано и студено. Очевидни знаци, че не иска да продължи тази комуникация и държи на нея. Ти си продължила да нахалстваш. За капак на всичко си “споделила” най-мило на приятелката му за вашият чат, с цел да му провалиш връзката. Или, както егоистично го наричаш “да си отговориш на някои въпроси”. Това дали си желана жена или въобще нараненото ти его е било явно много по-важно от тяхната връзка. И ако всичко това щеше да е не нормално, но обяснимо за ученичка, то за една зряла жена със семейство е направо унизително.
Хайде, сега ми обясни какво точно го прави психопат?
Между другото, имаш късмет, че не е на твоя акъл да се свърже с мъжа ти, да му разкаже и да му прати голите ти снимки. Единствената причина, че не ти връща “услугата”, за мен е, че наистина държи на приятелката си и не иска грам да се сеща за теб.

Не сте ме разбрали правилно. Нашият контакт не е бил в моментни интервали в които той не е бил с приятелката си, а постоянен и двустранен от преди да се започнае с нея, той сам каза, че за в момента тя за него е по-лесен избор! Смятам, че можеше да ми се каже в прав текст.. имам си приятелка, искам да се фокусирам във връзката си или нещо подобно, нахалство от моя страна не е имало и не знам защо го казвате, това са ваши хипотези. Вместо това, до последно този човек, твърдеше, че приятелка вече няма и че даже му е олекнало, че се надява съвсем скоро да се видим, какво щял да ми покаже, къде да ходим, че още тази година искал да се премести в БГ и какво ли не, в един от пътите в които аз прекъснах контакт и му пожелах всичко най най, спрях да пиша и след 2 дни той се активизира отново със снимки, комплименти, писанки за здравословното му състояние, и т.н, при което го съжалих.. както и да е,  нещата са комплексни, аз самата не знам какво точно исках да се случи, най-вероятно нищо, просто честно казано ми беше интересно и се привързах емоционално към човека.. невиждано, нечувано и нечовешко нали? На кой са нужни очевидни знаци, човек може да комуникира в прав текст, никой не е длъжен да чете знаци и да гадае, това е което беше най-побъркващо, че единия ден е по един начин, а на другия все едно говориш със съвсем различен човек, това е токсичност..

# 86
  • Сф
  • Мнения: 10 773
A  не е ли глупост и наивност ?  Само от едната страна при това? Токсичност може да има при отношения. Тук няма такива реално Sad

# 87
  • Мнения: 1 450
Леле, съжалявам този, които има нещастието да се събере с теб.

Скрит текст:
Чисто морално на теория си права, но само на теория, която е наложена чрез норми.
Обаче на практика може да се изненадаш от себе си след време. Много неща не се случват по план, понякога чувствата се проявяват спрямо определени обстоятелства. Нищо не може да се направи ако им се отдадеш, единствено може да се подтиснат, което за мен хич не е ОК, за когото и да става въпрос. Травмата ще е жестока!
Естествено не говоря за регулярно празноглавие, а за осъзната дълбокост, която може да се стопира само ако има бутон "включи"-"изключи", но такъв няма при влюбване, поне на рационално ниво.
Бих подкрепила всеки, който се измъчва, независимо дали го оправдавам в МОИТЕ ОЧИ.

Тя не му е сложила рога.
Работи се в работата, а не във връзката, защото няма нищо общо с човешките отношения като емоция.
Съжалявам хората, за които наличието или липсата на рога са на първо място, а не гледат най-важните съпътстващи неща, а именно подкрепа, обич, помощ, отдаденост.
Рогата перфектно могат да се комбинират с горните изброени, но е въпрос на широкоскроеност, чувства и ангажираност.
И стига с тези раздели за щяло и нещяло!

# 88
  • Мнения: 33
Tessaria
Аз също изпитвам съжаление към вас, коментара ви е жесток и не разбирам озлоблението ви.

PureLove
Да, такова е понякога хората са глупави и наивни, ужас! Това бяха отношения, да виртуални, по тел.. бяха отношения, милиони хора комуникират по този начин, нито съм първата нито последната. Разбрах вече, на момчето нищо му няма, той е мъж и е окей, аз съм черната.

# 89
  • Мнения: 1 450
Не понасям хора, които смятат изневярата за нещо нормално.

ППС. Chrissya, да поясня, ако не си разбрала, предпоследният ми коментар не беше към теб.

Общи условия

Активация на акаунт