Отговори
# 15
  • Мнения: 653
Bell Привет в новата тема. Благодаря ви. Бамнали са ми последния пост в старата, но няма значение. Хубавото е, че разбрах как става. Всяко нещо си има първи път.
Bell Керем и пилотът от Формула 2 в новата реклама са чудесни. Прекрасна хрумка на BMW. Кратко, точно и емоционално. Все пак марката няма нужда от много обяснения.
Bell Все повече и повече започвам да харесвам Керем. Казват, че има хора, които изпълват екрана само  с присътвието си. Е, той е един от тях. Участието му в срещата за промените в климата е с широк отзвук. Има какво да каже и чрез популярността си му дава гласност.
Bell И едно голямо браво затова, че не качи нито една снимка със семейството си. Да, излязоха такива в ИГ, но не от него. Мелиса качи рекламата му, но нека не забравяме какъв фен е на колите и Формула 1. Абе, таз девойка що не се възползва от славата му? Питам за един приятел. Много ми работи клавиатурата, много.
Bell И няколко снимки с усмивки. Ако ме бамнат пак, съм си копирала поста. Пак ще го кача. Изчезвам за няколко дни, но ще ви следя. Лека нощ.
Bell Все повече си мисля, че ще се ходи в Малага на театър. Бандерес не пропусна рекламата на Керем. Може пък и да позная.
                

Последна редакция: чт, 09 юни 2022, 07:00 от st_ina

# 16
  • Мнения: 8 874


Добро утро!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 740
Добро утро и от мен! Heart Eyes



С пожелние за усмихнат и ползотворен ден. Hug

# 18
  • Мнения: 1 817
Привет! 🍀

Рекламата може да се гледа само заради гласът на Керем, на какъвто и език да проговори ще харесам езика 😜



Керем е споделил този пост за петиция срещу унищожаването на зелените папагали в Турция 😔



И с Лейля в Кан 2017 💥



Хубав ден!

# 19
  • Мнения: 5 300
Ам, че той и Лейля гледа много влюбено, този Керем, отдава му се да изглежда влюбен. Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 5 740
Лейля, ако не беше толкова височка и едра, би му отивала. Хубава и чаровна е. На него му трябва някоя мома 1,65-1,70 макс. С хубава, спортна фигура. Хубава усмивка. Чаровна като него. Ще му пасне идеално. Познавам една такава. Дали да не ги запознаем? Grinning

# 21
  • Мнения: 49
Лейля, ако не беше толкова височка и едра, би му отивала. Хубава и чаровна е. На него му трябва някоя мома 1,65-1,70 макс. С хубава, спортна фигура. Хубава усмивка. Чаровна като него. Ще му пасне идеално. Познавам една такава. Дали да не ги запознаем? Grinning

1,60 става ли? Ще сложа ток, ако трябва Simple Smile. Другото май го имам Wink

# 22
  • Мнения: 5 300
Аз не ставам, че съм 1,75, на ток пък да не говоря. Grinning

# 23
  • Мнения: 8 874
Че тя Серенай е колкото нея ама изглежда имат по къси крака 😂
Аз най много го харесвам с Яска

Вирната Сибел още от първи епизод си маркира Ийит






Личи си че са от друга школа.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 740
Със Серенай и аз го харесвам, с Ханде също бяха хубава двойка, но визуално май най-много го харесвам с Ямур. Да ви кажа, с нетърпение чакам да се появи нова изгора, за да я разкостим тук. С добро, разбира се, с добро. Grinning

# 25
  • Мнения: 1 817
Бърборанке, радвам се, че нямаш нищо против да те разкостим 😁😜

# 26
  • Мнения: 9 524
Kaто цяло всичките му партньорки са като гренадири до него Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning
Керем е със среден ръст , значи му трябва партньорка със среден ръст . Но наоследък в дизитата се забелязват доста несъответствия - на високите еркеци се падат миньонките , а на тези със среден ръст ( което не им пречи да са секси красавци - нашият Керем , Озан Долунай , Алперен Дуймаз и др. ) се падат моми 175 и даже повече .
Впрочем и аз влизам в списъка подходяща за Керем - 167 Stuck Out Tongue Winking Eye

# 27
  • Мнения: 8 874
Kaто цяло всичките му партньорки са като гренадири до него Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning
Керем е със среден ръст , значи му трябва партньорка със среден ръст . Но наоследък в дизитата се забелязват доста несъответствия - на високите еркеци се падат миньонките , а на тези със среден ръст ( което не им пречи да са секси красавци - нашият Керем , Озан Долунай , Алперен Дуймаз и др. ) се падат моми 175 и даже повече .
Впрочем и аз влизам в списъка подходяща за Керем - 167 Stuck Out Tongue Winking Eye

Бих добавила и Сечкин  при него добре ги избират всички са на нормален ръст.
Несли защо ще спасява кариерата на Кадирчо 🥹 щяха да са страхотни даже си мисля аз един ау клип Кире Несли и Озан 💯😂🤭

Замислям се тези дни ще го сподели ли лоша съдба ако партнира с Бахар?🤣🤷
Знае ли се... току виж дойде пресата докато се целуват по бузата опитвайки шоколад 🤷

Последна редакция: чт, 09 юни 2022, 14:42 от x BlackRose x

# 28
  • Мнения: 9 524
Аз отдавна си мечтая за дует Керем с Несли или Озан с Несли , даже много разчитах на новия и сериал .Не мисля ,че някой би отказал да играе с нея ( макар някои анти фенове да я обвиняват ,че е изоставила партньора си в Дъщерята на посланика , не искайки да видят ,че беше наистина болна , беше станала кожа и кости )  , но тя е решила да побутне кариерата на мъжа си SatisfiedStuck Out Tongue Winking Eye .

# 29
  • Мнения: 1 817
Аз искам Керем да е ченге под прикритие, за мацката не знам, защото нямам много поглед върху сегашните турски актриси. Но, за мен е важен криминалния елемент, любовния може да остане по назад 😃 Или ченге с жена партньор, не е нужно да са гаджета, хаха. Може и да е от типа на комисар Монталбано, ту криминално, ту забавно. Или нещо от типа на Праведно убийство, където обаче да е лошото ченге например... Друга роля, в която си го представям е на писател, който живее в крайбрежно градче и си търси муза, за да напише следващия си голям роман. Може и филм да бъде...

Керем е харесал два интересни поста тези дни 💖

Скрит текст:



Малко Али



💥

Последна редакция: чт, 09 юни 2022, 16:40 от Miraland

Общи условия

Активация на акаунт