Разходи по мъжете.

  • 6 744
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 253
До днес и аз с удоволствие, ама след тази тема.... айде стига толкова...

# 61
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Висок ми е левъла,но той го прескача успешно.

# 62
  • Мнения: 197
SmileSmile
Ау да, гащи му купувам, тениски редовно, якета даже... Той на мен нищо. Ама голяма съм будала...
ами поискай си Rolling Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 35 332
Някой някъде ни смята, колко сме скъпи жените. По- тихо, дами.

# 64
  • Мнения: 7 554
И мъжете не по- малко. Имам колеги, ходят на маникюр, педикюр, фитнес, слагат си филъри и ботокс..И това мъже. Какво остава за една поддържана жена?

# 65
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 253
SmileSmile
Ау да, гащи му купувам, тениски редовно, якета даже... Той на мен нищо. Ама голяма съм будала...
ами поискай си Rolling Eyes
Как?! Не ми идва отвътре....

# 66
  • Мнения: 197
SmileSmile
Ау да, гащи му купувам, тениски редовно, якета даже... Той на мен нищо. Ама голяма съм будала...
ами поискай си Rolling Eyes
Как?! Не ми идва отвътре....
Ами как ? Лесно Smile ММ, много искам еди какво си. Ще ми го вземеш ли и отваряш очите като котето от Шрек. Плюс е ако по това време му правиш масаж или нещо, което обича. Мъжете не са чак толкова сложни, особено ако си влязла вече под кожата.

# 67
  • Мнения: X
Мъжете не са чак толкова сложни
Оффф, и за какво ми е толкова прост мъж?

# 68
  • Мнения: 197
Мъжете не са чак толкова сложни
Оффф, и за какво ми е толкова прост мъж?
Това не значи, че е прост, а че иска да ти угажда. Естествено в границите на нормалното, не е редно всеки ден.

# 69
  • София
  • Мнения: 35 332
Ако трябва аз да го сещам - не е много сложен.

# 70
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
SmileSmile
Ау да, гащи му купувам, тениски редовно, якета даже... Той на мен нищо. Ама голяма съм будала...
ами поискай си Rolling Eyes
Как?! Не ми идва отвътре....
Ами как ? Лесно Smile ММ, много искам еди какво си. Ще ми го вземеш ли и отваряш очите като котето от Шрек. Плюс е ако по това време му правиш масаж или нещо, което обича. Мъжете не са чак толкова сложни, особено ако си влязла вече под кожата.
Ти така ли правиш? Не знам какви са тези  котета от Шрек, но звучи доста захаросано.

# 71
  • Мнения: 1 264
SmileSmile
Ау да, гащи му купувам, тениски редовно, якета даже... Той на мен нищо. Ама голяма съм будала...
ами поискай си Rolling Eyes
Как?! Не ми идва отвътре....

Срещу 20% от общата сума на подаръците, ще му подшушна. Дай номер и предплата поне 500 мангиз.

# 72
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 253
Тц, пари на мъж вече не...

# 73
  • Мнения: 1 604
Не изчетох всички страници, но има много добри мнения колко “струва” един мъж.
Аспекти - колкото искаш, емоционални, социални, финансови.
За мен най-дразнещо би било да изхранвам мъж, че и с претенции. Ако се напъна - мога, ама баба казваше съвсем по дамски - “да не ме е …. Лудият”.
За мен мъжът трябва да си носи отговорността за изхранването и добруването на семейството, а жена му да го краси.
Другото ми е малко криворазбрана цивилизация и бошлаф.

PS: Да се допълня, че винаги ще се намери кой да ти изопачи думите и то с видно удоволствие - не визирам случаите на болест, нетрудоспособност и тнт. , а на явен мързел и комплекси.

Последна редакция: пт, 08 юли 2022, 01:19 от Threemafan

# 74
  • Мнения: 7 554
Бъдете ларж, с широка душа, за да ви се връща.

Общи условия

Активация на акаунт