🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 17 (Tема 3)

  • 35 903
  • 594
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 942
Да, млякото е Булгарче! Състава е на 3,6%: пастьоризирано краве мляко, закваска от стартерни култури/Lactobacillos  Bulgaricus, streptococcos Thermophilus/. Вервайте ми!

# 586
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Благо нещо пак си поизмисли за блаженето в петък 🤔 ,няма такова нещо...
Попадна ми календар за тази година/предаването е от 2018/,въпреки това,винаги в петък се блажи с олио и риба или е строг пост.

Последна редакция: сб, 27 авг 2022, 12:12 от Doli

# 587
  • Мнения: 4 373
В понеделник започват нови епизоди, в седмицата когато стартира новия сезон на Игри на волята ще готвят петима участници от миналия сезон. Снощи мина реклама че първо са при Неделчо, другите в петицата са Красима, Паулина, Андрей и Мани.
Аууу само Красима мога да понасям от тази петорка 😂Сякаш нарочно са събрали най- неприятните за мен участници. Само Елизабет липсва 🤪
А ако бяха викнали и Симеон, сигурно щеше да сготви оная птица, дето я разнасяше половин сезон🦅

# 588
  • София
  • Мнения: 15 453
Точно днес видях Кристина Милева, много ми хареса.
Сега погледнах.Явно има доста поправки, щото преди си беше откровено грозноватичка. Поне от времето, когато я помня. Нали тя обикаляше гола пред прозореца, а   дечурлига и звънеха и я зяпаха, в реклама на телефон.

# 589
  • София
  • Мнения: 27 138
И аз ще гледам идната седмица. С тази петорка няма как да пропусна. Simple Smile

# 590
  • Мнения: 146
Точно днес видях Кристина Милева, много ми хареса.
Сега погледнах.Явно има доста поправки, щото преди си беше откровено грозноватичка. Поне от времето, когато я помня. Нали тя обикаляше гола пред прозореца, а   дечурлига и звънеха и я зяпаха, в реклама на телефон.

Таня Илиева мисля, че беше в тази реклама.

# 591
  • Мнения: X
Благо нещо пак си поизмисли за блаженето в петък 🤔 ,няма такова нещо...
Попадна ми календар за тази година/предаването е от 2018/,въпреки това,винаги в петък се блажи с олио и риба или е строг пост.


Предаването от вчера е от 2018, може да са го снимали в седмица, която не се пости. Например в седмицата преди великия пост когато не се пости като фарисеи, блажи се цяла седмица или седмицата след Възкресение Христово, когато също не се пости по календар.

Тия 2 седмици представляват изключение, защото тия седмици се местят всяка година в зависимост на коя дата се пада Възкресение Христово, което е изключения. Също ако е голям църковен празник също е изключение.

# 592
  • София
  • Мнения: 15 453
Точно днес видях Кристина Милева, много ми хареса.
Сега погледнах.Явно има доста поправки, щото преди си беше откровено грозноватичка. Поне от времето, когато я помня. Нали тя обикаляше гола пред прозореца, а   дечурлига и звънеха и я зяпаха, в реклама на телефон.

Таня Илиева мисля, че беше в тази реклама.
Значи аз съм в грешка.Сори!

# 593
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Благо нещо пак си поизмисли за блаженето в петък 🤔 ,няма такова нещо...
Попадна ми календар за тази година/предаването е от 2018/,въпреки това,винаги в петък се блажи с олио и риба или е строг пост.


Предаването от вчера е от 2018, може да са го снимали в седмица, която не се пости. Например в седмицата преди великия пост когато не се пости като фарисеи, блажи се цяла седмица или седмицата след Възкресение Христово, когато също не се пости по календар.

Тия 2 седмици представляват изключение, защото тия седмици се местят всяка година в зависимост на коя дата се пада Възкресение Христово, което е изключения. Също ако е голям църковен празник също е изключение.
Явно е било снимано на 13 април🤔

# 594
  • USA
  • Мнения: 7 281
Приятно изненадана останах днес сутринта,когато видях,че ще имаме нов сезон от другата седмица.
Направих темичка:)

НОВА ТЕМА https://www.bg-mamma.com/?topic=1477187

Общи условия

Активация на акаунт