Къща в с.Гълъбово или с.Храбрино?

  • 504
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Привет на всички!

Обмисляме покупка на парцел за строеж или построена къща в тези две села около Пловдив. Много ни харесва по-високата надморска височина, прохладата и спокойствието там. Въпреки това, не сме живели извън града- аз работя близо до Новотела, а мъжа ми е в Тракия. Имаме две малки деца и основно заради тях го искаме.

Селата в равнината (Труд, Ягодово и др.) не ни допаднаха. Белащица и Марково сме ги отписали, че стана нещо страшно там (г** до г** са), а и няма никакво уединение в новите имоти.
Може ли да споделите мнения и впечатления за живота в Гълъбово и Храбрино?
Има ли съфорумци, които живеят там и могат да кажат от първо лице какво е там?
Как се справят с всекидневното пътуване?Има ли канализация? Зимата почистват ли навреме пътищата?

# 1
  • Мнения: 207
Аз също не съм живял извън Пловдив, но имам доста наблюдения от Храбрино и също се оглеждам за някоя готова къща, Но и там цените са уау …
Категорично съм за Храбрино, става за целогодишно обитание, в селото няма роми, няма престъпност, красота в изобилие, пътя до там е добър и се почиства при снеговалежи редовно. Приятели живеят там и имам доста добри отзиви.

# 2
  • София
  • Мнения: 405
И ние се оглеждаме там. Искаме да се махнем от София. Проблемът е, че няма предлагане на нормални имоти!
Гълъбово също е приятно, но е доста по-малко и по-зле като инфраструктура. За семейство с малки деца май не е ОК.
Мисля, че дори няма никаква канализация? Disappointed Голяма част от водещите се там по адрес май не са постоянно живущи.

Общи условия

Активация на акаунт