Наталия Кобилкина

  • 19 308
  • 414
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 8 909
Да научиш български, да водиш семинар на български не е никак малко.

# 406
  • Мнения: 3 844
Да научиш български, да водиш семинар на български не е никак малко.


За рускиня? Женена за българин?
Капитонова има топ български спрямо Кобилкина. За рускините българският е песен.
Защо не успя в Англия или в Гърция - родината на вторият и мъж?

# 407
  • Мнения: 8 909
Как? И в Англия продава тя! Семинарите вървят на всякакви езици.
Ето, не знаеше английски, и се преместиха в Англия, да го научи по-лесно.  Колко от вас, ако не знаят английски, ще дръзнат да водят семинар? 
Тя работи върху себе си, тя е работохолик, и докато си пие кафето, излъчва видео (работи).

Този Бостанджиев съм го виждала по телевизията навремето, отвреме навреме прави някое скучно изказване, Сексолог номер 1, кажете посъветвал ли ви е нещо,  някой ходил ли е при него ? Просто запълва телевизионно време, по времето на Соца е станал известен, няма друг, няма конкуренция.
Доцент, ама на Бургаски свободен университет. Наврял се е да пише и в учебниците на децата, ако има някакви загатвания за секс там. Защо не чуваме повече за секса, като си имаме Сексолог 1?

Сега, като Кобилкина се отдръпна от бг пазар, защо нямаме  също толкова известен Сексолог 2 или 3?

# 408
  • Мнения: 1 335
Да научиш български, да водиш семинар на български не е никак малко.


А1 е първото ниво в Европейската езикова рамка, в първи, втори урок се учи думата мъж, имала е мъж българин и както някой вече писа да казваш муж е несериозно.

А иначе ето и нивото й на англ. ез.
https://youtu.be/dvWYAsCRgCY?si=h4EwBI9lLHsEGOJ3

# 409
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
Сега, като Кобилкина се отдръпна от бг пазар, защо нямаме  също толкова известен Сексолог 2 или 3?
Сексът е спрял след като си е тръгнала и естествено отпада потребността от сексолози?! 😁

Кога и за къде си е тръгнала?!

# 410
  • Мнения: 1 099
Тази тема по-добре да я заключат... видяло се е че по темата няма да си говорим.

Много ми е странно защо някой би си губил времето в тема, която не го интересува. По-полезни занимания нямате ли освен да хейтите?  Жалко, преди години в този форум не беше така...

# 411
  • Мнения: 1 728
Това, че на някои не им харесват добре обосновани мнения и факти по темата, не означава, че дискусията трябва да спре.

Има разлика между хейт и наблюдения как се прави маркетинг на базата на човешките дефицити и нужди, без да им се помага реално.

А на вас не ви ли е неудобно да защитавате "експерт", който Цитиридис пита "как да се справим с проблеми във взаимоотношенията" и тя коленичи на земята и казва "ето така".
Веднага си помислих браво, ето диплома от Станфорд.

# 412
  • Мнения: 11 400
Странно е, защо някой смятат, че трябва темата да е ода на възхвала!

Същите тези хора не се ли замислят защо има толкова хора с негативно мнение. Да смяташ, че са просто хейтари е наивно. Няма сила, която да спре такива да си хвърлят парите на вятъра. А и не само парите - къде са десетките жени минали през курсовете и и доволни от резултатите?

# 413
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
Това са модите, проповяващи да бъдеш позитивен и open minded. Респективно всяко негативно мнение е хейт. Всяко споделяне на негативен опит е мрънкане и т.н. На всяка крачка и пост да внимаваш какво говориш, дали е политкоректно, кого засягаш, ще те съди ли и т.н

# 414
  • Мнения: 3 844
А неее. Аз съм абсолютно наясно какви курсове прави.
Имам колежки, които потрошиха камара пари за да си стоят сами и сега или в незадоволителни връзки.
Накрая заключиха, че това за което взима пари го пише във всяка книга.

Това всеки втори гуру го преподава в нета.
В крайна сметка е сексолог или каквото дойде, само да падат пари. Laughing


Общи условия

Активация на акаунт