Домът на Дракона (House of the Dragon), част от филмовата вселена на GoT - 42

  • 21 286
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
С Лили Джеймс ли 🙄😁

# 76
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Да, с Лили Джеймс, новата Пепеляшка на Дисни.
Ето интересно инфо за него и гаджетата му, ама го слагам
в спойлер, че не на всеки му се гледа такова нещо.
Скрит текст:


Ето нещо свързано със сериала, чичо и племенница
срещу Алисънт и Крисчън.

# 77
  • Мнения: 6 452
Нищо секси не виждам в Мат Смит аз. Но е много талантлив, така е. Идеален за образа.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Ако ще гледаме нещо то искам за Аря. Ама много.
За Джон какво може да видим. Как е на Вала ли?
О,на Вала и около него има много материал за показване. Пък и Джон е Тарг, може да си излюпи някой дракон. Огнен или леден.

# 79
  • Мнения: 5 774
Скрит текст:
Само аз ли не го намирам за толкова секси... Играе добре, много хубаво му се получава ролята и предизвиква страсти, защото е лошото, но ако го извадиш извън нея не е кой знае какво
Ами то това точно го прави секси. По принцип не харесвам руси мъже, струват ми се безлични, особено без вежди, такива ръбати физиономии също. Мъжете  пък с премрежен поглед и нацупена физиономия са ми леко смешни, обаче въпреки всичко ми въздейства този човек и това се случи постепенно! Просто с характера си е интересен и има нещо в него, което те привлича. Не е само студен и жесток - може да бъде и нежен. Така де, актьора умее да играе такъв дълбок, интересен и въздействащ образ и браво, за което!
Точно! То няма как един човек или дракон да е красив само като видиш външно, става такъв в съчетание с поведението си. Точно затова мисля, че ако стария крал, въпреки че е стар (айде според Лорда и миризлив...), можеше да спечели неопитната лейди Алисънт, ама на него просто не му дреме за нея, тя си е средство.  

На мен Демън ми е много въздействащ в сериала, Мат не чак толкова, макар да харесвам такива ръбати, все едно с тесла дялани.
+ 1 за пореден път. И да нямат гадна брада.

Скрит текст:
За фенките


[/spoiler]

йахахахахахахахах  доообре!

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 23:29 от T.Valcheva

# 80
  • Мнения: 3 377
И аз подкрепям мнението , че ми е по - интересно да гледам за Аря,  отколкото за тоя загубен Джон...

# 81
  • Мнения: 31 722
Нищо секси не виждам в Мат Смит аз. Но е много талантлив, така е. Идеален за образа.

В Доктора нямаше нищо секси в него.
Обаче тук ми хваща окото Blush

# 82
  • Мнения: 6 222
Аз харесвам Джон от книгите,недоразумението в което го превърнаха двамата идиоти не знам дали ще гледам.Може би заради Аря бих дала шанс.И аз четох че само се обсъжда идеята,да видим ще се стигне ли до заснемане.
Не ми харесва нито визуално,нито като характер Мат,не съм го гледала до сега никъде,но си играе не мога да отрека.Кавил не би влязъл според мен,яко му спрягат името за втория сезон в ролята на Егон.

# 83
  • Мнения: 927
Много е дърт Кавил за Егон. Има един младеж, който е кастнат за Егон, ще го видим във втората половина на сезона. Може би той ще си продължи и няма да има друг каст за героя.

# 84
  • Мнения: 31 722
Кога ще е пети епизод?

# 85
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Като всеки път в понеделник в 4 през нощта

# 86
  • Мнения: 1 162
Нови снимки от пети епизод:
Скрит текст:







Чичо и той на сватба

# 87
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Кое е момичето със стрелите? Да не е "бронзовата кучка" на Демън.

# 88
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Чакам сватбата! Още малко снимки от 5-ти епизод! Ауу, чак е романтично. Flowers Hibiscus

Скрит текст:








Но все пак преди нея или след, не е ясно.Satisfied
Скрит текст:

# 89
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Мда, Ленор е романтик, всъщност.

Общи условия

Активация на акаунт