Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...36

  • 121 702
  • 789
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 20 217
Една година живот в България се равнявала на седем човешки.

Жената е сложно същество... даже и ключът за сърцето й се слага на друго място.

При връзка с омъжена жена най-важното е да внимавате да не се разведе.

Единственото предимство на плоския корем е, че не се лекьосваш, докато се храниш. Не знам дали си струва...

Вече няколко дена вали, съпругата ми е страшно депресирана - само стои и гледа през прозореца. Ако продължава така да вали, ще се наложи да я пусна да влезе.

- Докторе, един мой познат подозира, че има срамна болест.
- Сваляй гащите да го погледнем твоя познат.

- Снощи тоя твоят приятел, дето ме запозна с него, ме нарече мръсница!
- Ау! И ти какво?
- Как какво? Изритах го от леглото заедно с приятелчетата му.

Мъж пита жена си:
- Колко мъже си имала?
- Девет.
- Аз съм деветият?
- Не, петият.

Гид в планината обяснява на туристите:
- Този участък е много опасен и трябва да преминете над пропастта много внимателно. Ако се подхлъзнете и започнете да падате, съветвам ви непременно да погледнете наляво - открива се удивителна гледка!

Директор на реномирано училище за парашутни скокове се обръща към инструктор, работещ за тях от само два месеца:
- Много често хората след първия си скок буквално се влюбват в небето, в това фантастично чувство на свободен полет! След много години, в края на земния си път, молят да бъдат погребани близо до мястото, където са изпитали тези несравними преживявания. Това място е голямото гробище в близост до летището. Ето така подробно трябва да се обяснява всичко! А на Вас трета група новобранци ви бяга, защото сте казали само, че е гробище за парашутисти от нашето училище.

# 46
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 536


# 47
  • Мнения: X
Една приятелка сподели.

Спира ме катаджия. Отварям стъклото, подавам документите, усмихвам се, и казвам вежливо :
- Добър ден.
От детското столче на задната седалка се чува гласа на щерката /3 год.
- Мамо, а къде е педераса?

# 48
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 865
Иванчо влиза тичешком в бара и си поръчва едно голямо уиски. Гаврътва го на екс, и задъхано казва на бармана "Бързо, дай още едно преди да е почнало мелето!"
Изпива и него на екс, поглежда нервозно към входа, и пак, ""Бързо, дай още едно преди да е почнало мелето!". Изпива и него, и отново казва на бармана, "Бързо, дай още едно преди да е почнало мелето!".
Барманът се спира замислено, "Ама чакай сега, първо плати тези досега и тогава сипвам още едно."
Иванчо, "Нямам пари, бе!"
Барманът, "Охранаааа!"
Иванчо, "Ех, почна мелето...."

# 49
  • Мнения: 9 466
Ако през 90-те години си снимаш закуската,проявиш лентата,извадиш снимката и я покажеш на приятели,щяха да мислят,че си идиот. LaughingJoySweat Smile

––––

Из американски учебник по история:

"До идването на Колумб,американците били принудени да живеят в Европа". LaughingJoy

Последна редакция: вт, 18 окт 2022, 22:16 от deaf

# 50
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 171

# 51
  • Мнения: 12 940


*************************************************************************************

# 52
  • Мнения: X
"Няма да я целувам засега" - каза принца и слезе от Спящата красавица

# 53
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 536


# 54
# 55
  • Мнения: 41 972
"Няма да я целувам засега" - каза принца и слезе от Спящата красавица

Стигнал принцът до леглото на Спящата красавица и видял, че двама други принца са го изпреварили и я работят в тандем.
- Идвай, пич, и за теб има място. Прави я каквото искаш, само не я целувай Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 3 972
Принцът видял Спящата красавица и се влюбил в нея. Заживели щастливо.
Едно десетилетие и девет деца по късно, Спящата красвица все така продължавала да спи.

***
Мъж гледа спящата си съпруга и се умилява:
- Каква си ми сладичка като мълчиш!

# 57
# 58
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 171

# 59

Общи условия

Активация на акаунт