В ЯНУАРСКИТЕ студени нощи , сладко бебче ще ни топли !!!

  • 11 309
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
Здравейт, майчета! Официално се извинявам на русенки, че още не съм качила снимките, но днес цял ден имам проблеми с нета, а вчера бях доста изморена след срещата и не ми се занимаваше  smile3507 Ще гледам до края на седмицата да я свърша тази работа. Момичета, от няколко дни при влизането ми във форума не ме регистрира като потребител, а като гост. Иамте ли представа каква може да е причината за това и към кого да се обърна, за да отстраня проблема   33uu

# 226
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
И какво стана? За базара няма да се организираме, до колкото виждам.
Всъщност не е това важното, а всеки да отиде и да си купи нещо.
Аз, ако не се успя, ще цъфна от началото.

Магнолиамм, успех на теб и на всички, които го подготвяха!   Heart Eyes Hug

Благодаря,надявам се да е успешен базара,за да свършим повече неща с парите/ а списъкът е дълъг/ Hug

# 227
  • Мнения: 7 424
       
magnoliamm,Браво за ТВ изявата в" Искренно и Лично" smile3501Хванах те случайно и те познах по снимките от форума.Изглеждаше чудесно,хареса ми и държанието ти пред камерите.Браво още веднъж!Много успехи в това,с което се занимавате! newsm10

# 228
  • Мнения: 7 424

То за секса,много хубаво,ама аз съм като мечка(така се чувствам)  smile3506 и от няколко месеца сушата е пълна.Даже се смяхме вчера с татето,че догодина чак по някое време...

     Всъщност,защо е спрян секса при повечето дами??????Освен тези,които се водят с рискова бременност.................. newsm78
      Преди 2 седмици получих страхотни контракции(на 2-3 минути в продължение на 1,5 час),след  luvbed
  Спрях ги(КАК?Това е отделна тема,по-скоро към раздела за немедикаментозното обезболяване и ......)
    Не възобновихме секса  оттогава по-скоро от предпазливост да не стане беля в 8 месец.
        NaughtyНо сега вече съм в 9 месец.Вие,мили мамчета с нормална бременност,също ли заради контракциите  не го правите?Има ли други причини за "неправенето"?Като се мине в 9 месец има ли проблем пак да се  luvbed?

# 229
  • Мнения: 7 424
  Аз май сама си отговарям на въпросите,преди да ги задам даже!
  Ле-ле....много съм зле! newsm12
  Какво да прави човек,като не му се спи?Ами,да води диалози сам със себе си,например.Луда работа!
  не ми се дразнете много,моля ви! Praynig
  Днес ми беше последен работен ден и се чуствам малко странно...............

# 230
  • Мнения: 3 405
И аз се разхождам из форума, няма само Ивонска да стои тук по нощите, я Grinning
Секса смятам да го подновим като вляза в деветия, заради контракциите, и че осмия се води рисков, да не стане някоя авария.
ejkajujka, сега се отдай на почивка и приготовления за бебето, разхождай се и се глези Grinning
Отначало е трудно за активно работещ човек да остане в къщи, но пък сега ти се е паднало да си почиваш  Hug

До утре, мили мамчета, да сте се наспали добре Grinning

# 231
  • Мнения: 1 289
Да се включа ли и аз  newsm78  Още в 2 ч. щях да съм тук,но се преместих на дивана в хола и досега на пресекулки поспивах,сега май някой филм ще гледам...

А за секса на мен ми се губи всякакво желание , а на мъжа ми сега все повече му се иска.  Twisted Evil  Като знам каква съм тромава и  #Cussing out

Айде спящи красавици до сутринта....

# 232
  • Мнения: 22
Добро утро и от мен! Аз съм будна от 4,30 ама четох книга. Мислех, че няма да има други кокорковци като мен. Сега смятам и кафенце да си направя.
На всички поспаланки/ дето им завиждам/ - Кукуриииигууу! Ставайте!

# 233
  • Мнения: 3 405
Докато се мъчех да спя (и не спах) измислих име за темичка Grinning

Мама е нетърпелива ЯНУАРЧЕ да повива! Grinning Grinning Grinning

# 234
  • Мнения: 333
И аз съм от ранобудните днес - 6 часа, но си останах в леглото   sleepuu , ха дано заспя, ама не.  Naughty

Вчера и аз скиторих насам-натам. Бях в Хиполенд да избера подарък на племенницата, че днес съм на рожден ден   Gift- купих й много сладурска масичка със столче. Направо се гръмнах като видях хората как пазаруваха играчки за децата, а децата направо бяха полудели от кеф. newsm44

А за базара - аз ще мина към 13 часа, ако се засечем с някоя от вас ок, ако не здраве да е. Важно е да минем да си купим по нещичко.

# 235
  • София
  • Мнения: 3 099
Добро утро, бейбс!  smile3507

Нашият татко е тук (нали петък дойде...) и ние си спим, когато той е при нас. А и аз тази седмица поскитах по кръчмите здраво, даже днес мисля да ходя на коледен купон в Хисаря...  newsm78

Само не разбирам - когато аз върлувам по форума нощем, що нема никой, а сега сте си дружинка - само аз да затворя очите??? newsm09

 Hug Hug Hug

# 236
  • Мнения: 1 289
Аз гледах някакво предване за кандидат-манекенки и чак към 6:30 позадрямах.В 7:30 ч. мъж ми ме събуди да се преместя в спалнята,че той отива на work.И до 9:30 ч .спах  Tired
Анджи много хубаво заглавие  Hug веднага го добавих...

Охх,нямам търпение да дойде леглото на бебчо,та да си го подреждам-имама чувството ,че тия дни ще родя...Цяла нощ ме свиваше корема...Аз съм си харесала 17 декември(т.е. Утре) като дата за раждане,ама незнам бебо какво ще реши  baby_neutral  Ох пиша глупости и малкия ме срита веднага...

Хайде лек и спорен ден мамчета...

# 237
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добро утро Hug Дали защото снощи пих аулин, обаче цяла нощ пах като пън и съм мнОООооооо щастлива от това Mr. Green Mr. Green  Времето обаче не ме кефи, та няма да излизам днес, ще гледам тв и ше си играя на компа Blush
ejkajujka аз секса го спрях не само заради риска, но и заради мързела. При мен на първо место винаги е бил съня Embarassed Embarassed пък сега и с тея килограми нямам никакво желание. Милото преди 3 месеца се отказа да пита кога пак hahaha
Мими аз съм си харесала 22.12 като дава обаче не мисля, че ще ме огрее newsm78 За момента бебето вместо надолу да слиза се катери все по-нагоре, имам чувството, че е объркала посоките и ще ми излиза през гърлото Crazy
Айде стига писала глупости, отивам да си пусна кафенце  food010

# 238
  • Мнения: 4 111
rali_m знаеш ли в РУСЕ магазин, от който мога да купя всичко необходимо за бебчо, без по-крупните покупки и да не е на пъпа на града (казвам го, защото при закупуването на всички дрешки и дрънкалки разликата може да е над 50 лв, с които мога да му купя други неща). Ако някоя мама от Русе знае ще се радвам да ми каже. Като гледам всички сте се обзавели и аз трябва да побързам, а не ми се обикалят всички бебешки магазини да сравнявам качество и цени...

# 239
  • София
  • Мнения: 3 249
Добър ден!
Аз се ококорих в 5 и така и не успях да заспя повече!  smile3507 Но нали компа ни е в спалнята, та да не будя татито и не го включвам. Лежах и си измислях трапеза за Бъдни Вечер, както и какво трябва да се купи и т.н. - абе бях се размечтала!

До сега на Бъдни вечер сме ходили винаги на гости на свеки, а на Коледа - на нашите. Сега за първи път съм казала, че празникът ще си го празнуваме с татито у дома и никъде няма да ходим. И се чувствам много романтично размечтана за първата ни истинска семейна Коледа, макар че всъщност ще ни е 5та поредна.  newsm03

На Мими и Цвета ще им дърпам ушите! Какви са тия дати, дето сте си ги харесали за раждане!?!  Crossing Arms Аз също съм си харесала дата - 17ти, ама януари!!!

Общи условия

Активация на акаунт