За пореден път мама дрешките брои, кога ли ЯНУАРЧЕ ще се появи Тема 5

  • 36 648
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 182
Ще ти кажа така и моята дама е 2.350 2.450 около казвам.. аз съм в 36.4г.с. В крайна сметка феталните окей... доктора казва,че е добре.. нали им се доверяваме ...малко остава... нали пак ще се родят в деветият...

Бях днес на доплер, 37+2, за да видим как върви бебчо, че е дребен. Като тегло е 2,650, но ме притесни, че е по-дребен. Измерват го с по-малка главичка и коремче. Плацентата ми е 2 към 3 степен. Докторът каза, че щом на феталните всичко е било наред, явно заради плацентата не се храни добре. Но аз пък много се притесних. Какво означава по-малки и колко по-малки. Питах сто пъти дали да се притеснявам, нямало защо, просто щял да е по-дребен, но нали знаете майчинският мозък…

# 91
  • Мнения: 38
Бях днес на доплер, 37+2, за да видим как върви бебчо, че е дребен. Като тегло е 2,650, но ме притесни, че е по-дребен. Измерват го с по-малка главичка и коремче. Плацентата ми е 2 към 3 степен. Докторът каза, че щом на феталните всичко е било наред, явно заради плацентата не се храни добре. Но аз пък много се притесних. Какво означава по-малки и колко по-малки. Питах сто пъти дали да се притеснявам, нямало защо, просто щял да е по-дребен, но нали знаете майчинският мозък…

Не се притеснявай, все пак е апарат. И моето бебче върви дребничко, в 35+1 го измериха 2,400. Щом на феталната всичко е било наред и док не се е притеснил, недей и ти. Наслаждавай се на бременността, още малко остана. Heart Пожелавам ти едни хубави и спокойни празници.

Serenapotta, Честито Heart Бъдете много здрави и щастливи!

Весели празници на всички Purple Heart и да гушкаме пухкави подаръчета!

# 92
  • Мнения: 1 978
Весело посрещане на празника, момичета!
Бъдете здрави и щастливи!

# 93
  • Мнения: 5 205
Весело посрещане, дами! Flowers Evergreen Tree

# 94
  • Мнения: 2 021
Весело посрещане на празника на всички! И бебчовци да си празнуват на топло в коремите! ❤️

# 95
  • Мнения: 91
Светли празници! Нека сме скромни и смирени Simple Smile

Направихме групата видима, просто клик тук и ще получите прием без да пишете ЛС.

https://www.facebook.com/groups/591280162572545/?ref=share_group_link

# 96
  • Мнения: 270
Момичета, днес със спешмо секцио се роди Кристина, 2650 гр миньонка.

# 97
  • Мнения: 128
Честито бебе! Жива и здрава да е и само радост да ви носи! 🙂

# 98
  • Мнения: 324
Честито, Wanderers, да е здрава и много, много щастлива 🌞На теб, бързо възстановяване 🍀

# 99
  • Мнения: 2 021
Честито! Да е здрава и щастлива, малко коледно чудо. Бързо възстановяване!

# 100
  • Мнения: 688
Честито, Wanderers, да е жива и здрава малката принциса 🙂

# 101
  • Мнения: 117
Честито бебче бъдете здрави и благословени ❤🍀 бързо възстановяване за мама и скоро да сте си в къщи

# 102
  • София
  • Мнения: 2 731
Момичета, днес със спешмо секцио се роди Кристина, 2650 гр миньонка.
Честита радост. Да е жива, здрава, много да ви радва и слуша

# 103
  • Мнения: 1 978
Честита коледна изненада! Heart

# 104
  • Мнения: 260
Весела Коледа! Желаш на всички много коледно настроение и щастливи и здрави бебчета:)

Wanderers, честито и бързо въстановяване!

Последна редакция: нд, 25 дек 2022, 11:14 от Alekscheee

Общи условия

Активация на акаунт