Финал на филма.

  • 5 301
  • 159
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Аз прочетох за изтрит разговор и помислих, че става дума за обаждане.

Иначе пак ми е жалкарско да ровиш като кокошка в телефона на благоверната. То ако има нещо, ще се разбере и без да имаш “хора”, които слухтят.

# 46
  • София
  • Мнения: 35 062
Е, тя му вика, че е луд.
Найш как обичам така.

Човека иска разговор, тя се прави на ощипана. Брак и семейство е това, не някаква мимолетна забивка

# 47
  • Мнения: 3 117
Промени нещо в себе си! В секса и не само!Стани по-интересен! По-романтичен! Оценявай я повече и и го показвай, за да си поне на нивото на колегата и! И спри да и ровиш в телефона и да я следиш! Нормална е уговорка с колега за обяд. Та дори и да е увлечена. Тя вижда в него нещо, което и липсва в теб. Ами постарай се да и го набавиш. Дали е галантност, изслушване или нещо друго.

# 48
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
След като разговор не може да се води... тръгваш по срещи с потенциалните любовници ли? Ами не, отиваш да събираш багажа и толкова. Нежеланието да се води разговор, също е позиция, и то доста красноречива позиция... Аз не виждам връзка за спасяване тук, била тя и под формата на брак.
Дори да успее да я спре от връзка с колегата, няма да си реши проблема с липсващите чувства, близост и всичко друго, което осмисля животът под един покрив.

# 49
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Значи, ако една жена иде на обяд с друг (чужд) мъж това е изневяра?
А на кафе може ли? (Не кафе с райбер Smiling Imp ).

Започвам да си мисля, че всичко може да е само в главата на автора на темата. И наистина да е болезнено ревнив.

# 50
  • Мнения: 14 802
е ясно, че има комуникация …
Много ясно, че има комуникация. Колеги са. Не е нужно да е за кексове.
Моля, не излизайте от филма, така не съм се смяла от миналата седмица.

# 51
  • Мнения: 1 445
Не се излагай да ходиш в ресторанта. Мислиш ли, че точно там ще се укачат? Напротив, като те види как я следиш, ще го изчука за отмъщение. По добре вечерта я потитай как е минал денят й. Ако няма нищо, ще ти каже за обеда с колегата.

# 52
  • София
  • Мнения: 35 062
Коренна промяна не идва от просто обяд с колегата, пък вие си пейте за личните свободи.

# 53
  • Мнения: 9 669
Покани я на обяд ти. Утре. И слушай какво ще отговори.
*Завиждам на хора с обедна почивка, която позволява ходене по ресторанти. Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 38 431
Човека е яко във филма. Казвам го като потърпевша. Ще чакам развитие утре.

# 55
  • Мнения: X
Човека е яко във филма. Казвам го като потърпевша. Ще чакам развитие утре.

Влиза в ресторанта, докато обядват. Прави сцена като от латино сериал. Оказва се, че тя има тайна връзка не с колегата, а с Хуан Карлос, който е четвърти братовчед на стринката на калеко му.

# 56
  • Мнения: 9 669
Човека е яко във филма. Казвам го като потърпевша. Ще чакам развитие утре.

Влиза в ресторанта, докато обядват. Прави сцена като от латино сериал. Оказва се, че тя има тайна връзка не с колегата, а с Хуан Карлос, който е четвърти братовчед на стринката на калеко му.
Има връзка, ама с една от собственичките на ресторанта, а колегата е само параван.

# 57
  • Мнения: 2 052
А каква е целта на утрешната поява? Да хване двама колеги как си говорят и обядват на публично място? Голямо разкритие ще бъде.

# 58
  • София
  • Мнения: 38 431
Ще ви кажа. Просто е психо и си храни психо историята и егото.
Оня екс моя отстрелваше случайни познати от моя Фейсбук и им пишеше глупости. Не ме питайте какво ми е било!

# 59
  • София
  • Мнения: 35 062
Причина не е имал? Wink

Общи условия

Активация на акаунт