Финал на филма.

  • 5 283
  • 159
  •   1
Отговори
# 30
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Да де. И почваш да изключваш. Над 40 със сигурност не е, мъж почти със сигурност не е... Пързалка.
За вас шега - за мене не е 40+ мъж съм.
Развитие - имаме уговорена среща за утре на обяд. Зная ресторанта и часа...
Надявам се на РАЗУМНИ съвети, моля!!!!!!!

Най-разумното е да не идеш. Аз не бих се излагала да си навирам носа в колегиалните обеди на мъжа ми, а той обядва и вечеря с колеги, колежки, клиенти, клиентки поне 4-5 пъти седмично.

Second best е да запазиш маса и да се появиш с твоя колежка. Можеш да ги поздравиш хладно, но без повече. Идеално колежката е 25-40 годишна кифла с приятно лице и апетитно телце. Ако носи сутиен над D размер, лицето няма значение.

Get Real! Get a life!

# 31
  • Мнения: 15
Koи сте вие, които имаТЕ уговорка?
Съпругът и ергенът.
Егати, това все едно първото ми гажде да вика Виле Вало, а второто - Туомас Холопаинен на среща по мъжки.
Не, те имат уговорена среща. Явно не се изразих достатъчно ясно.

# 32
  • Мнения: 646
На 40 г. си още млад и можеш спокойно да почнеш нов живот, ако се окаже, че са те заменили.
Не се оставяй да те мамят, провери си всичко и взимай решение, но без унизителни разговори с любовници. Не си струва, защото ако не е с този, ще е с друг.

# 33
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Явно й четеш разговорите от друго устройство още докато се водят, или някой ти е казал, което означава, че вече до такава степен не й пука дали ще разбереш, че е невнимателна и всички знаят, че ще излиза с друг.

# 34
  • София
  • Мнения: 38 212
Явно яко я следи. Същински Хорейшо.

# 35
  • Мнения: 11 253
Ако мъжа ми цъфне на моя уговорена среща с приятел/колега и разбера, че ме е послушвал, ровил и следил сме до там!  Мога да ям, говоря и разхождам с когото си искам и това не е изневяра, освен в главата на много болни хора!

Това, което правиш със жена си - следене, ровене, проверки с кого и къде е не е нормално. Наистина страдаш от болезнена ревност. Няма значение дали тя се е увлякла по някого, защото ТИ с това което правиш и то наистина е болезнена, контролираща, отвратителна ревност ще си причината да се разделите!

# 36
  • Мнения: 2 520
Да де. И почваш да изключваш. Над 40 със сигурност не е, мъж почти със сигурност не е... Пързалка.
За вас шега - за мене не е 40+ мъж съм.
Развитие - те имат уговорена среща за утре на обяд. Зная ресторанта и часа...
Надявам се на РАЗУМНИ съвети, моля!!!!!!!
Защо откровено не й кажеш, че си в течение. И спокойно й обясни да избере позицията си. В смисъл, ще продължавате ли или ще гони михаля.
Така или иначе всичко е доброволно.

# 37
  • Мнения: 18 229
Запис...
Не знам защо, но стомаха ми се обръща като става дума за следене.
+ 1
И доверени хора на работата й. Head Band

# 38
  • Мнения: 11 253
Да де. И почваш да изключваш. Над 40 със сигурност не е, мъж почти със сигурност не е... Пързалка.
За вас шега - за мене не е 40+ мъж съм.
Развитие - те имат уговорена среща за утре на обяд. Зная ресторанта и часа...
Надявам се на РАЗУМНИ съвети, моля!!!!!!!
Защо откровено не й кажеш, че си в течение. И спокойно й обясни да избере позицията си. В смисъл, ще продължавате ли или ще гони михаля.
Така или иначе всичко е доброволно.
Кое да продължава? Да има колеги? Да обядва с колега?
Вие смятате, че това е престъпление, изневяра или, че ще се изчукат на масата в заведението?

# 39
  • София
  • Мнения: 34 936
А, не, бе, вие няма да следите.

Мъжа ми да стои с празен поглед и да се крие като мишка, че аз първа ще го чукна в рамото.

# 40
  • Мнения: 19 675
Следя всичко аз.
Нема ми се правят на свети води ненапити.

# 41
  • Мнения: X
А как се разбира дали някой си е трил разговора от телефона? Разпечатка ли вади от мобилния оператор? 😂😂😂

Жалкарска история

# 42
  • София
  • Мнения: 34 936
Не е жалка, нещата от живота са.

Ами, ако влезеш в чата и е облизан като купа от кекс, а е ясно, че има комуникация …

# 43
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Следенето в случаят е излишно хабене на нерви и енергия. Връзката им отдавна се е изчерпала, сега просто се е появило първото сериозно доказателство за това. Няма да пламне наново голямата любов, ако я следи по-упорито, или ако се изтърси на някоя от срещите им.

# 44
  • София
  • Мнения: 12 665
А те защо се уговарят за обяд по телефона? Нали уж работят заедно?
Това детенце в тийнейджърска възраст ми боде очите. Не познавам нито един мъж на 40+, който да се изразява така. Сякаш са се разменили ролите в това семейство.

Не схващам много от темата, но поне разбрах, че с Нарциса имаме сходни музикални и за мъже вкусове.

Общи условия

Активация на акаунт