Финал на филма.

  • 5 310
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 862
Такива грешки не се правят, уверявам те.

# 16
# 17
  • Мнения: 1 443
За жалост, нищо не можеш да направиш. Трябва тя сама да се осъзнае. Засега можеш единствено да проследиш телефона, компютъра, и ако се натъкнеш на нещо сериозно, да проведеш съответния разговор за изясняване на отношенията и ситуацията между вас двамата. С онзи не се занимавай изобщо. Но пък не е лошо по-често да се навърташ около работно място на съпругата.
Принципно не съм привърженик на следене, дебнене и т.н., но от собствен опит казвам, появят ли се съмнения, по-добре да се провери това онова. Иначе живееш в лъжи и заблуди, и най-вече, губиш ценно време.

# 18
  • Мнения: 2 052
Сигурно е така, просто идеята да го е написал умишлено по този начин ми се стори абсурдна.

Такива грешки не се правят, уверявам те.

#коимставанатиямъжеаманвечезначи

# 19
  • Мнения: 14 862
Да де. И почваш да изключваш. Над 40 със сигурност не е, мъж почти със сигурност не е... Пързалка.

# 20
  • Мнения: 15
Да де. И почваш да изключваш. Над 40 със сигурност не е, мъж почти със сигурност не е... Пързалка.
За вас шега - за мене не е 40+ мъж съм.
Развитие - те имат уговорена среща за утре на обяд. Зная ресторанта и часа...
Надявам се на РАЗУМНИ съвети, моля!!!!!!!

Последна редакция: пн, 23 яну 2023, 19:51 от Анонимко-то

# 21
  • София
  • Мнения: 35 105
Ситуацията е ужасно хлъзгава, защото още нищо реално не се е случило.
Но го разбирам автора, по- гадно е от физическата изневяра.

Крути мерки и тон, който не търпи вариации. Казах, ако трябва и пръст вдигни.

# 22
  • Мнения: 9 709
Koи сте вие, които имаТЕ уговорка?

# 23
  • INFJ
  • Мнения: 9 362
Аз не виждам какво си хукнал да спасяваш, тези отношения са приключили. Вие сте просто едни съквартиранти, които имат общо дете. Щом жена ти се увлича по друг мъж, значи все пак има нужда от такъв вид отношения, чувства, секс... просто не с теб.

Говори с нея, но не за потенциалната изневяра, а дали изобщо ще продължавате заедно.

Не ходи да се излагаш с разговори с другият мъж. Няма да постигнеш абсолютно нищо в своя полза.

# 24
  • Мнения: 14 862
Koи сте вие, които имаТЕ уговорка?
Съпругът и ергенът.
Егати, това все едно първото ми гажде да вика Виле Вало, а второто - Туомас Холопаинен на среща по мъжки.

# 25
  • INFJ
  • Мнения: 9 362
Или съпругата и ергенът имат среща, а автора знае ресторанта и часа... Малко двусмислено е написано.
При всички случаи - жалка история. Ще ходи да убеждава някакъв пич да не спи с жена му... хаха.

# 26
  • Мнения: 9 709
Тая #драма се развива със страшна бързина. Наздраве!

# 27
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Аз разбрах, че жената ще се среща с предполагаемия любовник и настоящ ухажор. На обяд.

# 28
  • София
  • Мнения: 38 515
Запис...
Не знам защо, но стомаха ми се обръща като става дума за следене.

# 29
  • Мнения: X
Да де. И почваш да изключваш. Над 40 със сигурност не е, мъж почти със сигурност не е... Пързалка.
За вас шега - за мене не е 40+ мъж съм.
Развитие - имаме уговорена среща за утре на обяд. Зная ресторанта и часа...
Надявам се на РАЗУМНИ съвети, моля!!!!!!!

Интересно че пишеш тук и нямаш някой приятел да му кажеш. В такива ситуации ти требва някой да ти удари два шамари. Ако найстина си мъж, значи отдавна коня е в реката. Трябва да почнеш много от начало. Аз не съм виждал хора, които това могат да го направят. Ако ще и 100 години да си с една фуста, тя си остава фуста. Да си с някого не е най важното. Най важното е какво можеш и искаш да дадеш на някого. Тя няма никакво значение. Една фуста не може да ти помогне. Ти си оставаш сам и до последния си миг. Това което се брой е, какво, на кого искаш да дадеш. Трудно ще разбереш какво ти пиша.

Общи условия

Активация на акаунт