Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 2 / 05.03. - 19.03. /

  • 30 469
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 41 909
То не останаха песни, които да грабват. Или поне изпълнители, а гледат да не повтарят.

# 691
  • Мнения: 15 862
Тази година кастът е ужасен, песните също не са кой знае какво. Като цяло предаването губи аудитория ми се струва. А може би това е само мое усещане
Основните проблеми според мен са лошите гримьори и изборът на песни. Яна е много симпатична и аз й се зарадвах като я видях, че ще участва. Кой да ти предположи, че ще е толкова зле.

И аз така мисля. Особено за грима. Грам професионализъм няма - имам чувството, че им дават 15 минути и каквото сътворят за това време - това е.

# 692
  • София
  • Мнения: 8 172
Халваджиян все се перчи, че работи с най-големите професионалисти. А гримьорите са пълен провал.

# 693
  • Мнения: 41 909
А в предните сезони какъв грим имаше. Не винаги, но често беше трепач.

# 694
  • Мнения: 35 194
Само балета е на ниво. Много ми харесват!
Снощи ми направи впечатление как Геро направи комплимент на Мон дьо . Чак ми стана странно мъж на мъж да казва : много добре изглеждаш.
Аз мисля , че каста не е лош , но песните са много забиващи. Особено Керана, милата , вчера цяла вечер изкара като чучело.

# 695
  • Мнения: 4 689
А на мен ми харесва сезонът и се радвам, че не всички участници са с добра певческа подготовка, така е по-интересно Grinning

Нали си спомням на Геро изпълненията, когато участваше Simple Smile Съвсем добре си е сега.

# 696
  • София
  • Мнения: 14 863
Нали женската Джаферович я нямало този сезон, може пък тя да се е справяла толкова добре с грима предишните години.

# 697
  • София
  • Мнения: 5 795
За мен пък участниците са топ. Само Гърбов ме дразни. Яна и Кали толкова си могат.

# 698
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
За мен си е О.К. този сезон, както и кастингът. Винаги е имало по-силни и по-слаби участници, нормално е.  Иначе как ще градират изпълнителите, ако всички са на едно ниво?
За мен, най-слабият участник от всички сезони е Джуджи, то беше голяма мъка да я слушам.

# 699
  • София
  • Мнения: 6 214
На мен също сезонът ми харесва, има интрига между поне двама добри имитатори и още няколко приятни за гледане. Е, има и двама-трима, които никак не стават, но няма пълно щастие.

# 700
  • Мнения: 1 527
И на мен ми харесват участниците-не всички,но поне виждам,че се стараят.Единствено Гърбов прави всичко възможно да го съсипе сезона.Поне текстовете на песните да беше научил,иначе,ясно,че не може да имитира.Тома си е за мене номер 1,след него-Владо.

# 701
  • Мнения: 41 909
Участниците са ми все тая, стават. Но песните са зле и гримът е отчайващ.

# 702
  • Мнения: 24 758
Вчера Веско Маринов гостуваше при Лора Крумова, точно преди Капките.
Гледахте ли го?!
Каза, че перфектно имитирал Ерос Рамацоти Joy ММ ме пукна да ме бъзика - Ей го българския Рамацоти Weary

Последна редакция: вт, 14 мар 2023, 09:04 от Г-жа Рамацоти

# 703
  • Мнения: 2 169
Халваджиян все се перчи, че работи с най-големите професионалисти. А гримьорите са пълен провал.
Това е Ахилесовата пета на формата.
В началото имаше страхотни гримьори и правеха чудеса.
Сега се стряскам, когато камерата покаже някой изпълнител в близък план. Лицето им се разпада, гримът размазан, пълна трагедия.
Явно пестят от гримьори и са наели някакви с по-ниски претенции за заплащане, но некадърни.
Направо аматьорски изпълнения от към грим. Така се проваля цялостното излъчване на образа.
А иначе се натискат да има разменени роли мъж жена. Да ама за това е нужен добър грим иначе образите станат гротестни и се опропастява труда на изпълнителите. Rage

Последна редакция: пн, 13 мар 2023, 19:51 от sineva 1

# 704
  • Мнения: 843
Тази година кастът е ужасен, песните също не са кой знае какво. Като цяло предаването губи аудитория ми се струва. А може би това е само мое усещане

От година на година става все по-безинтересно, но тази година е хептен тъпо. Не схващат ли, че форматът се е износил и вече няма хляб в него? А и тези тричасови блокове съвсем не помагат. Вчера нямаше нищо, което да ме грабне и затова гледам не с едно, а с половин око докато си тракам на лаптопа.
За първи път ми се случва,да не догледам предаването и на другия ден , нямам желание да го върна да доизгледам.

Общи условия

Активация на акаунт