Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 2 / 05.03. - 19.03. /

  • 29 294
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 576
кой ще ѝ даде 50 хил, хаха

# 736
  • Мнения: 2 002
Плащат й да се излага, защото българина обича сеира, така се покачва рейтинга, макар и лош. Както при Фънки - всички го плюха, че се държал лошо и критикувал, дава точки на не когото трябва, за да може зрителите да пускат смс.

# 737
  • Мнения: 1 039
Яна още при представянето си каза, че въобще не може да пее, но не се притеснява да се излага. Не й пукало. И като я чух, просто се зачудих защо тогава е решила да се включи.
да се излага, естествено. Smiley
и аз бих се показал по тв за излагация с/у 50 хилки, а пък вие си ме одумвайте Smiley
колкото повече излагации, толкова повече хилки. rotfImbo
10-на предавания по 3-4 мин. на песен. максимално около 1 ч. да ме виждате на екран  с/у тази скромна сума ....


Да, обаче хората не са с толкова краткотрайна памет, колкото им се иска на някои. И като минат предаванията и свърши времето на шута, какво ще прави после. Имиджа е много относително понятие, вече на бездарна ли иска да ѝ се носи славата. Явно не мисли толкова в дългосрочна перспектива, а ще се лежи на стари, много стари лаври...
Като видях напъните на Гърбов и в театъра не бих отишла да го гледам. И за Яна същата работа май ще стане.
Мен точно заради елементарните опити за сеир ще ме отблъснат като зрител, защото вече само гледам отгоре-отгоре самите изпълнения (и то не на всички учасници, някои ги пропускам нацяло), фокус-тъпите-скечове и логореята на Рачков също я пропускам. Съсипаха хубавото предаване.

# 738
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 320
кой ще ѝ даде 50 хил, хаха
образно казано Smiley
за 1 ч излагация и за 20-30 хилки бих се жертвал.
някои за толкова пари бъхтат цяла година.

# 739
  • Мнения: 1 039
кой ще ѝ даде 50 хил, хаха
образно казано Smiley
за 1 ч излагация и за 20-30 хилки бих се жертвал.
някои за толкова пари бъхтат цяла година.


После три години глад Joy

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Христо Гърбов при представянето си каза нещо от сорта - да съм в очите на хората. Така казал брат му. Да го виждат, за да не го забравят. Така че явно и това е причина - по-добре да се излагаш и да те знаят, отколкото да не те виждат и да те забравят.

# 741
  • Мнения: 3 099
Христо Гърбов при представянето си каза нещо от сорта - да съм в очите на хората. Така казал брат му. Да го виждат, за да не го забравят. Така че явно и това е причина - по-добре да се излагаш и да те знаят, отколкото да не те виждат и да те забравят.
Плюс хонорара.

# 742
  • Берлин
  • Мнения: 4 575
Гърбов ми е отвратителен. Как да ми е в очите, като сменям канала на проявите му 😂

# 743
  • Мнения: 14 147
И на мен е на път да ми стане противен, а го харесвах от Столичаните.

# 744
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 992
Направих нова тема за да имаме повече време за гласуване.
Заповядайте!

НОВА  ТЕМА
https://www.bg-mamma.com/?topic=1534365

Общи условия

Активация на акаунт