Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 2 / 05.03. - 19.03. /

  • 29 317
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 845
Яна изглежда сякаш непрекъснато е надрусана. Начинът й на поведение извън сцената е доста странен и то не по хубавия начин

# 721
  • Мнения: 578
Аз се замислих и за обратната страна на монетата. Представяте ли си да сте страхотен гримьор - да направите отливка на лицето, да подготвите страхотна перука, да робувате цяла седмица да изградите образа прекрасно и накрая се оказва, че Яна Маринова пее Майкъл Джексън и цялата ви работа отива в канала.

# 722
  • Мнения: 14 777
Гримьорът нека си свърши работата перфектно,ако наистина е професионалист,а излагацията си остава за Яна и подобни симпатични на продуцентите,които работят с ''най-добрите''.Ние зрителите със сигурност ще оценим добрият грим.

# 723
  • Мнения: 2 212
Аз пък не мога да хейтя Яна. мога само да я съжалявам и да й съчувствам  и аз като човек с ограничени певчески възможности. Така грачеше милата и беше толкова фалшиво, че се наложи да сменя програмата, за да си спестя тормоза над слуха ми. Най-фрапантното е, че не осъзнава колко отчайващо зле е във вокално отношение.

# 724
  • Мнения: 7 258
За мен пък каста като цяло е добър. Няма как всички да са на 100%. Само Яна, Гърбов и Кали са издънките. Другите се представят къде добре, къде отлично.

# 725
  • София
  • Мнения: 23 096
Даже и издънки не бих ги нарекла. Кали си се старае според мен, Гърбов ми изглежда, че най- го кара през просото, разочарова ме.

# 726
  • Мнения: 7 258
Да, силно казано издънки, просто исках да подчертая, че тези тримата се отличават от останалата група.

# 727
  • Мнения: 5 812
Яна и донякъде Кали са мъчение да ги гледаш.
Гърбов не се старае, лигави се и пародира образите.

Последна редакция: ср, 15 мар 2023, 11:49 от monii

# 728
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 904
Яна още при представянето си каза, че въобще не може да пее, но не се притеснява да се излага. Не й пукало. И като я чух, просто се зачудих защо тогава е решила да се включи.

# 729
  • Мнения: 3 777
За да й се смеем.

# 730
  • Мнения: 41 677
Яна още при представянето си каза, че въобще не може да пее, но не се притеснява да се излага. Не й пукало. И като я чух, просто се зачудих защо тогава е решила да се включи.

Защо ли?

# 731
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 904
Е, то е ясно, че за пари и малко слава, ама понякога такъв формат срива реномето на публичната личност. Хайде, не  че съвсем ще го очерни или ще му причини големи вреди, ама колко неща лъсват и мнозина променят мнението си.

# 732
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 080
Как да и пука, нали шоуто не е за пеене. Grinning

# 733
  • Мнения: 2 162
Аз пък не мога да хейтя Яна. мога само да я съжалявам и да й съчувствам  и аз като човек с ограничени певчески възможности. Така грачеше милата и беше толкова фалшиво, че се наложи да сменя програмата, за да си спестя тормоза над слуха ми. Най-фрапантното е, че не осъзнава колко отчайващо зле е във вокално отношение.
Защо я съжаляваш, тя се знае колко може, но се е пуснала във формата?! То и аз не мога да пея, но не ходим с теб по певчески формати?!
Хейтя я без свян. За това грачене ще вземе хонорар между 50-100 000 лв. и е заела мястото на някой можещ човек.
Нужно ли е Маги да хваща бездарници, които да изтезават слуха ни, само защото са му близки или им симпатизира, вместо да покани можещи млади хора, които да се раздадат на сцената и да ни зарадват с хубаво пеене и имитации?!
Аман от нахалната посредственост, която се бута безпардонно навсякъде! Rage
 И това не е само в тези формати, а във всички сфери в милата ни родина. Талантливите и можещите няма поле за изява от некакъдрините връзкари и натегачи.

# 734
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 356
Яна още при представянето си каза, че въобще не може да пее, но не се притеснява да се излага. Не й пукало. И като я чух, просто се зачудих защо тогава е решила да се включи.
да се излага, естествено. Smiley
и аз бих се показал по тв за излагация с/у 50 хилки, а пък вие си ме одумвайте Smiley
колкото повече излагации, толкова повече хилки. rotfImbo
10-на предавания по 3-4 мин. на песен. максимално около 1 ч. да ме виждате на екран  с/у тази скромна сума ....

Общи условия

Активация на акаунт