ДЕВЕТИ клас 2022/2023 - Тема 3

  • 41 188
  • 731
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 995
Не съм на себе си от вчера. Съобщението от синът ми "Класната е починала" ме зашлеви, като неочакван шамар. Не мога да приема, че вече я няма. Усмивката и е още пред очите ми. Спокойствието, увереността и огромната любов към децата, която излъчваше ще оставят спомен завинаги в сърцата ни.
Изгубихме прекрасен учител и невероятен човек.
Светъл път на душата и!
https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/14389433

# 166
  • Мнения: 19 332
Ох, Вокс, ужасно! Млада жена. Светъл път на душата й!

# 167
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Ооо, vox, не я познавах, но ми стана много мъчно. Моите съболезнования! Cry

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Винаги когато си отива стойностен човек, който е давал от себе си да обогатява и помагал на обществото е тъжно. Cry Бог да прости душата й! Hands Pray

# 169
  • София
  • Мнения: 6 702
Много тъжно! Предполагам за децата също ще е голям шок. Sad

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 1 297
Vox
Прегръдка за набора.

# 171
  • Мнения: 1 995
Благодаря ви момичета, за проявената емпатия. Имах нужда да споделя. За всички е тежко и тъжно. Днес децата се организираха, всеки занесе цвете, което засадиха в цветна лехичка в двора на църквата срещу училището.

# 172
  • София
  • Мнения: 1 891
vox, да почива в мир, светъл път на душата й! А на набора и теб  - сили и кураж, нека децата запазят живи спомените с нея Heartpulse

# 173
  • Мнения: 1 986
vox, труден момент за наборите, особено, ако е било внезапно! Да имат сили, те и семейството на обичаната госпожа!
beb4o_fb, има ли позитивно раздвижане при твоите малки герои?

# 174
  • София
  • Мнения: 2 080
Честит празник!

# 175
  • Мнения: 1 837
Момичета, склонни ли сте да пуснете децата да скачат с бънджи и ако да, къде би било най-подходящо? Има ли скачали?

# 176
  • София
  • Мнения: 1 345
Момичета, склонни ли сте да пуснете децата да скачат с бънджи и ако да, къде би било най-подходящо? Има ли скачали?

Ооо не, не бих, честно, той и моя малко е от припадащите, та съвсем....

Съжалявам за починалата класна, това си е голям удар....

# 177
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Аз не бих, защото просто ме е страх. Но той така или иначе се занимава с нещо в пъти по-рисково (планинско колоездене), на фона на което бънджито е просто песен. Има обаче наченки на отказване от този спорт (за огромна моя радост).

# 178
  • Русе
  • Мнения: 1 522
Моя колежка си счупи рамото скачайки с бънджи. Организаторите на скока са я изкарали нея виновна, защото не си била сложила ръцете така, както й били казали. Не се е удряла никъде, а някакси от въжето е станало.

# 179
  • София
  • Мнения: 2 662
На каката за 18 РД организирахме полет с парапланер. С бънжи не бих.

Общи условия

Активация на акаунт