Спойлери от реалити предавания - тема 10

  • 144 472
  • 1 584
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Сливен
  • Мнения: 4 248
По-скоро искам да кажа, че са още в предаването или на финал. Но и съфорумката е права - може така да ги карат, да качват.

# 1 516
  • Мнения: 696
Елена току-що е качила в стори снимка на прегръдката с Евгени топлес. По-голям спойлер от това не мисля, че ще очакваме. И реакцията на Мила Михова в нейното стори - Elenaaaaa, със сърце. Междувременно отново разгледах спойлерите които имаме. Яко ни пуснаха по пързалката с този уж чат между хора от продукцията. Утре ще пиша за това.

# 1 517
  • Монреал
  • Мнения: 244
Хора, и за мен играта на криеница свърши. Толкова е ясно вече всичко. Знаем какво търси Евгени - партньор, дълбочина… Днес, просто решиха да ни покажат, че той ги е видял в Елена. Досега неговото поведение към нея беше проучвателно и днес заяви, че това търси и иска. Всичко друго са партенки. Какъвто и спойлер да пуснат да ни замажат очите, явно е коя е победителката… Елена се мести в Пловдив и е ясно защо. Аз много инфо пресях последните дни и съм убедена.
Отделно, Наум още преди време каза с категоричност, че ако сезона е бил само 2-3 седмици, сме щели да гледаме друг финал. Т.е Валерия победител. А, сега всичко води към Елена.

# 1 518
  • Мнения: 640
Елена току-що е качила в стори снимка на прегръдката с Евгени топлес. По-голям спойлер от това не мисля, че ще очакваме. И реакцията на Мила Михова в нейното стори - Elenaaaaa, със сърце. Междувременно отново разгледах спойлерите които имаме. Яко ни пуснаха по пързалката с този уж чат между хора от продукцията. Утре ще пиша за това.
Какъв е този чат? Аз го пропуснах. Търсих преди време, но не намерих.
Пуснах си иначе пак тийзъра от еп. 1 и по езика на тялото на Гената валяка, дето ги пуска под гумите всичките непокорници, не ми се струва да е имало някакво скарване помежду им, може би не е нещо чак толкова драматично. Ама попритесних се.

Редактирам се, за да добавя, че хвърлих едно око на сторитата на Елена в инста и ми се струва странно, че не е тагнала Евгени.

# 1 519
  • Монреал
  • Мнения: 244
Елена току-що е качила в стори снимка на прегръдката с Евгени топлес. По-голям спойлер от това не мисля, че ще очакваме. И реакцията на Мила Михова в нейното стори - Elenaaaaa, със сърце. Междувременно отново разгледах спойлерите които имаме. Яко ни пуснаха по пързалката с този уж чат между хора от продукцията. Утре ще пиша за това.
Какъв е този чат? Аз го пропуснах. Търсих преди време, но не намерих.
Пуснах си иначе пак тийзъра от еп. 1 и по езика на тялото на Гената валяка, дето ги пуска под гумите всичките непокорници, не ми се струва да е имало някакво скарване помежду им, може би не е нещо чак толкова драматично. Ама попритесних се.

Редактирам се, за да добавя, че хвърлих едно око на сторитата на Елена в инста и ми се струва странно, че не е тагнала Евгени.

На страница 7 е чата. Пуснат е от Jinnafee

# 1 520
  • Мнения: 640
Елена току-що е качила в стори снимка на прегръдката с Евгени топлес. По-голям спойлер от това не мисля, че ще очакваме. И реакцията на Мила Михова в нейното стори - Elenaaaaa, със сърце. Междувременно отново разгледах спойлерите които имаме. Яко ни пуснаха по пързалката с този уж чат между хора от продукцията. Утре ще пиша за това.
Какъв е този чат? Аз го пропуснах. Търсих преди време, но не намерих.
Пуснах си иначе пак тийзъра от еп. 1 и по езика на тялото на Гената валяка, дето ги пуска под гумите всичките непокорници, не ми се струва да е имало някакво скарване помежду им, може би не е нещо чак толкова драматично. Ама попритесних се.

Редактирам се, за да добавя, че хвърлих едно око на сторитата на Елена в инста и ми се струва странно, че не е тагнала Евгени.

На страница 7 е чата. Пуснат е от Jinnafee
Благодаря много - и отврат. Силно се надявам в такъв случай, че първоначалният спойлер за Ирина да е верен, ако не е Елена (макар че там съм със смесени чувства - искам да спечели за победата, но не и с такава награда).

# 1 521
  • Мнения: 5 604
За мен не е ясно и сигурно, че печели Елена. То и миналия сезон на 101% беше уж ясно като бял ден и логично да спечели Александра, но не би. Логика в тези предавания? Няма. Joy Всякакви обрати са възможни до последно, особено като виждаме как бързо ги изпидурква Генчо при всяко стъпване на криво и за мен по-вероятната победителка е Валерия, колкото и да не съм във възторг, защото не съм убедена, че той наистина търси дълбочина и партньорство. И за да не е толкова очевидно от епизод 1, сега изживява романтични моменти и с други, подарява по 2 рози, подарява диаманти... Но пак допускам, че може да е победила една, а сега да е с друга. Simple Smile
И евала на детективките за монокините, не вярвах, че някоя ще има куража да се пусне така, честно. Grinning
P.S. Ако някой знае от къде са дългите обеци с цветя, с които беше Валерия миналия епизод, моля да каже, че се влюбих безумно.

# 1 522
  • Монреал
  • Мнения: 244
Не знам, не знам… С тия обрати и накъсани сюжетни линии, накрая Ергенчо ще излезе с имидж на биполярен…😂 Малко ми става жал за целия този маскарад. Всички така ще се орезилят…

# 1 523
  • Мнения: 1 210
И аз не съм убедена, че ще спечели Елена. Но след днешния епизод изобщо не си представям и Валето победителка.

# 1 524
  • Монреал
  • Мнения: 244
И аз не съм убедена, че ще спечели Елена. Но след днешния епизод изобщо не си представям и Валето победителка.

Цялата сюжетна линия върви така, че е невъзможно Валерия да е победител. Представена е в кофти светлина. Ясно е, че си има трески за дялане момичето, но има и хубави страни, на които пък изобщо не виждам акцент. Аз лично поглеждам отвъд цялата тази построена телевизионна фасада и намирам хубави нейни качества… Обаче, няма как да е тя победителката… чисто “телевизионерски”, не е представена като добър продукт.

# 1 525
  • Мнения: 128
Видяхте ли промото за следващия път как е озаглавено-Ще остане ли Валерия без роза?
Ирина се радва,Айлин е тъжна...🤔

# 1 526
  • Мнения: 2 287
Пих кафе в късния следобед и ето ме пак в 2 часа тук с това, което успях да изровя и осмисля:

Във видеото на Наум и Теа, Наум подсмихвайки се загатва положителен отговор на въпроса дали Евгени в момента е с някоя от участничките. Забележете не казват дали е с победителката, а дали е с някоя от участничките.

В тик-ток има някаква Жаки, явно с връзки, която уж познавала победителите от реалититата. Та тя първоначално твърди, че е Ирина, но после признава, че е била заблудена и вече на 100 процента е сигурна , че победителката е Валерия, като първоначално твърди че втора е Айлин, но после се коригира и казва, че единствено е сигурна , че Валерия печели.

В същото време в коментарите една дама пише: Не знам кой печели, но знам с коя е в момента, и тя не е нито Валерия, нито Айлин.

В същото време Елена поства че ще се мести в Пловдив.

Та смятам, че е твърде възможно Валерия да печели по някаква причина, а после да се събират с Елена и оттам да идва това противоречие. А нищо не изключва и местенето и да няма общо и сега да е с Ирина.

Наум говори и за някакво съдбоносно решение на Евгени в средата на предаването, та вероятно тогава ще стане по-ясно и вероятно ще изгони някоя по-ключова фигура. Не изключвам колкото и абсурдно да звучи това да е Елена, след драмата която явно ще се разрази след като тя го конфронтира с чувствата си, защото както вече разбрахме, Евгени не търпи натиск. Но пък според таговете на роднините Елена остава до финал, тоест по-скоро тя остава втора предвид горните разсъждения и ключовата фигура която напуска по-рано е Айлин

Едит: Малко ме обърква при сценарий Елена и Валерия на финал, че се лайкват взаимно. Струва ми се нелогично.

Последна редакция: пт, 31 мар 2023, 02:17 от magi g

# 1 527
  • Мнения: 217
И аз не съм убедена, че ще спечели Елена. Но след днешния епизод изобщо не си представям и Валето победителка.

Цялата сюжетна линия върви така, че е невъзможно Валерия да е победител. Представена е в кофти светлина. Ясно е, че си има трески за дялане момичето, но има и хубави страни, на които пък изобщо не виждам акцент. Аз лично поглеждам отвъд цялата тази построена телевизионна фасада и намирам хубави нейни качества… Обаче, няма как да е тя победителката… чисто “телевизионерски”, не е представена като добър продукт.

Аз съм в лагера на "Валерия печели" (не я харесвам, но просто гледам да анализирам обективно), но точно този неин едит ме обърква. В историята на сезона очевидно Елена е представена като добрият герой, а Валерия - като лошия. Нима са ок втора поредна година лошата да спечели? Освен ако не предстои голям обрат, в който Валерия се превръща в добра героиня.

# 1 528
  • Мнения: 640
Маги, и аз като теб.
Ние и миналата година не вярвахме, че злодеят на сезона ще спечели и този логика ни беше най-големият аргумент, ама ей на. Това предаване не следва логика, само дето ние си хабим нашата.

# 1 529
  • Мнения: 181
Интересен пост на Виктория.
Предвид липсата на спойлери, очаквам с нея да е свързан този обрат в средата на сезона.
Нещо, за което съжалява? Връща роза? Тръгва си доброволно? Участва в скандал /трудно ми е да повярвам, но знае ли човек/.

Ще има голям скандал между Валерия и Айлин, възможно е това да е обратът и в резултат Айлин да си тръгне/да не получи роза. Тя със сигурност не е на финал.

Общи условия

Активация на акаунт