🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 5 (17.03 - 02.04) 🌴

  • 42 151
  • 1 195
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 27 132
Според мен Ваня до голяма степен е замесен в това, че премахнаха есемесите. В смисъл на него му пука много за Сървайвър и е последния човек, който ще седи там само за хонорора и няма да му пука.
Освен това разбирам от много отпаднали участници, че Ваня е много близък с играчите, пука му за тях, абе проявява съпричастност.

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 15:02 от Diavolo

# 61
  • софия
  • Мнения: 3 376
Хахах, аз си реших проблема кардинално. Сървайвър не гледам и за това подкастите са ми интересни. С удоволствие си чакам и над и под и аут и чакалкастовете.  С тях ми е в пъти по-забавно отколкото да губя толкова време в протяжни епизоди в които нищо не се случва. Не ми пречат ни говор, ни кой кога се е прозял. Така или иначе ги слушам и върша друга работа междувременно. Предпочитам на тях да им вдигам рейтинга, отколкото на закостенялото и самозабравило се БТВ.

# 62
  • SF
  • Мнения: 21 092
Имала си проблем - решила си го! Поздравления и да черпиш кафе по повода! Simple Smile

# 63
  • софия
  • Мнения: 3 376
Имала си проблем - решила си го! Поздравления и да черпиш кафе по повода! Simple Smile
Ще, на есен в игрите отварям кафето и всички сте ми добре дошли.

# 64
  • Мнения: 9 700
Склонен съм да се съглася, че Ваня има принос към премахването на СМС-ите. Но от самото начало не трябваше да има СМС-и, много сбъркана и практически мъртво родена концепция има този сезон. В момента се опитват да правят крачки назад, защото нещо, което работи при съседите ни явно не работи при нас. Може би причините са и в наличието на предишни шест сезона на Сървайвър, последния от които беше класически за формата и първи "истински" за България, а така и властването на пазара на ИВ.

За мен основната причина за големия провал на този сезон е липсата на идентичност до момента. И тази липса на идентичност се вижда най-добре в каста, който е слаб и за класически вариант на Сървайвър, така и за формат, по-близък до ИВ като концепция.

# 65
  • Мнения: 9 124
И мен Ваня не ме дразни вече, дори намирам едно приятно излъчване и доброта у него. Ядоса ме с побутването на думите за известните на играта. Мисля е много близък с Благо, но...иначе не му се ядосвам за говора, свикнах му или...Да беше женен и за друга жена вече съвсем щях да го приема))
Иначе на мен пък ми е интересен този сезон и се ядосвам, че намалиха времетраене, а с по-малкото епизоди пък съвсем се изложиха. Миналият сезон не го догледах, такава скука ме налегна, че ни изгледи, ни нищо ми беше интересно, а така го чаках...
Вярно, че много промени правят в движение и не са догледали или преценили нещата. Дори това не ме дразни толкова, намирам го за похвално да са гъвкави, но...да сменят много от участниците не могат за съжаление. Просто каста им е зле, а толкова желаещи е имало. Пак връзки ли са играли или толкова си могат не знам, предполагам първото.
Та аз си го гледам, дори ме е яд за намаленото време и епизоди.

# 66
  • Мнения: 3 147
В Преди обед Филип много похвали Ваня, че е проявявал интерес към благосъстоянието на всеки участник и се е грижил за тях. Речта му към войните онзи ден за мен беше много показателна. На човек, на когото не му пука, винаги му личи, при него имаше плам.

Честит да е! Отдавна ми е много симпатичен, жалко, че покрай жена си гори и той.

# 67
  • Враца
  • Мнения: 2 634
Не ми харесва два пъти в седмицата.
Забравям какво се е случило и забравям кога да гледам.

# 68
# 69
  • Мнения: 31 109
Честит да е Ваня! Аз съм за него като водещ от самото начало и се радвам, че промени мнението за себе си на доста хора.

# 70
  • Мнения: 6 677
Честит да е Ваня!
За мен нямаше много значение кой е водещ. Ваня не ми харесваше в началото, че беше като футболен коментатор по време на игрите. Сега е по-добре. И не знам дали свикнах, но ми прави впечатление, че сякаш говори по-добре.

# 71
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 706
ЧРД на Ваня! И аз свикнах с неговото водене на предаването.

Не ми харесват по-малкото епизоди. На мен си ми хъресва и искам да го дават както си беше с една идея по-кратки епизоди, но да си е три пъти. Одобрявам и това, че ще ги разместят. Няколко коалиции може да се развалят, други да се създадат.

# 72
  • Мнения: 252
Здравейте. Включвам се само да изкажа благодарности за подготовките на темите и съжаление, че дори ми е неудобно да гласувам в новата анкета с неутралното Все ми е едно Sad Гледам колко малко се списва една тема, но е обяснимо, то няма емоции нито от игри, нито от отношения, изобщо поне за мен няма нищо, което да ме хване.
Такова разочарование не бях очаквала. И не обвинявам Ваня за това, жив и здрав да е рожденика. Въпреки че ми е анти заради неговия сезон.
За мен е неспасяемо положението. Изненадана съм, че все още пускат цели 2 предавания в седмицата.
Ще се видим наесен с песен, Димо и Ралица се представят разкошно в Капките, особено Ралица. А ние критикувахме Игрите и водещите, а то...

# 73
  • софия
  • Мнения: 839
3 х 90 мин. ми се вижда справедливо и оптимално спрямо слабото представяне на сезона.
Отделно ми е интересно как издържате по 2-3 часа да слушате аут, под и т.н. кастове 😀 аз повече от 20 мин. не мога 🤷‍♀️

# 74
  • София
  • Мнения: 5 551
Според мен Ваня до голяма степен е замесен в това, че премахнаха есемесите. В смисъл на него му пука много за Сървайвър и е последния човек, който ще седи там само за хонорора и няма да му пука.
Освен това разбирам от много отпаднали участници, че Ваня е много близък с играчите, пука му за тях, абе проявява съпричастност.
За мен също е очевидно, че Ваня "гори" за играта, дори се опитва да мотивира участниците този сезон са играят така, сякаш важи регламента на оригиналния фирмат. Близък беше и с участниците миналата година, макар и да водеше само епизодите зад кадър (които поне на мен ми бяха интересни).

Общи условия

Активация на акаунт