Нормален период или време за раздяла?

  • 6 277
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 573
А ти как изобщо се влюби в човек, който даже не харесваш?
На мен ми се струва, че целия ти проблем с този човек е започнал в момента, в който сте разбрали за проблема със зачеването. Бас, че ако беше забременяла, изобщо нямаше да ги мислиш така нещата.
На този етап, раздялата е най-доброто решение. И за двама ви.

# 16
  • Мнения: 14 861
Време за раздяла за мен. Имала съм такива обещаващи връзки с 'добри момчета', които (момчетата) се оказваха ... никакви. В началото, когато сте непознати, имате някакви общи теми и изпитвате някакво взаимно уважение от типа тази каква домакиня е, този колко е работлив. Темите с времето се изчерпват, защото единият не иска и не може да си намери други теми, а пък уважението установяваш, че е твърде общо.
И да беше родила, щяхте пак да се разделите.
И последно, но не по важност - колкотои да е грубо, по-добре сама, отколкото да тикаш, буташ и влачиш мъж с репродуктивни проблеми да си ги решава - за тебе нетният резултат е, че дете пак няма, а даже имаш и излишни нерви с мъжа.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 567
Работлив е чудесно качество, но в случая не виждам какво може да ви задържи заедно. Цял живот ли ще бачка и спи на дивана, а ти ще си въздишаш по почивки, екскурзии и неизживяни емоции? Време е за раздяла, да. Той може да си намери сгодна женица, да му готви, пере и чисти и да няма много интереси извън това. Ти пък да си намериш човек, който да те привлича и с ума си и да имате повече теми за разговор. Всъщност, ако с един човек не ти е интересно да си говорите по всякакви теми, как може да изкарате цял съвместен живот? Не върви.

# 18
  • Мнения: 2 638
Не, не е период, поне аз не съм имала във връзката си такъв, че да твърдя, че ММ е с ниска обща култура и без амбиция за живот и развитие.
 Кажи честно, ти си била със същото мнение отпреди, но си мислела, че пръстен и дете са решение за проблемите.

# 19
  • Мнения: 11 624
Това не е твоят човек. Може да е добър, грижовен, работлив, но никога няма да си щастлива с него....интелектуалното ниво, както и ти каза....
Намери си човек, с когото да сте замесени от едно тесто.
Свидетел съм на два такива брака с по две деца. Жените на работа, изискваща високо образование и интелект, мъжете-бачкатори в строителството. Никъде заедно, даже и на море. Теми за разговор-примитивни, защото едната страна е на това ниво. Ами избутаха го до края на гимназията на децата и се разведоха и двете двойки.
За мен това са пропиляни животи.

# 20
  • Мнения: 19 875
Различни емоционални светове.
В един момент ще се чувстваш все по-раздразнителна и неудовлотворена.
А липсата на секс в един момент ще се декомпенсира или с изневяра, или със затваряне и студенина между вас.
Послушай интуицията си и потърси друг човек.

# 21
  • Мнения: 718
От така написаното личи, че ти тоя човек просто не то обичаш. Оттам нататък няма значение добър ли е, лош ли е, възпитан ли е, как е в секса. Ти не го обичаш, и това стига, за да си отговориш.

# 22
  • Мнения: 1 281
Със сигурност не е период. Просто след първоначалното привличане, което заслепява и не виждаш особеностите на характера на отсрещния човек, идва отрезвяването. Щом сте стигнали до идеята за раздяла, значи нещата ви куцат. Ако не се боиш да си сама, защото  нямаш гаранция, че ще срещнеш сродната си душа, остави го и гледай напред. Много рядко срещаме пълно пасване с партньора си.
Ако искаш сигурност се примири с тази връзка и продължавайте така.

# 23
  • Мнения: 261
Та какъв е въпросът???? В това което си писала едно нещо няма в което да се вижда че сте ОК разделяйте се всеки да си живее живота както иска

# 24
  • София
  • Мнения: 35 104
Да се влея в хора на останалите, но бъдеще за вас не виждам.
Хубаво си преценила ситуацията и си наясно какво НЕ искаш.
Това същото и аз не бих го искала.

# 25
  • Мнения: 2 638
Тя това от началото си го е знаела. Сега се търси потвърждение на правотата й.

# 26
  • Мнения: 6 764
Вие без дете сте се докарали до апатия, ботовизъм и липса на секс. Ако имаше дете в картинката ти щеше да си изчаткала от преумора, ако си сама 90% от времето и той щеше да ти е крив за всичко.
И двамата сте се понесли по течението. Имате ли някакви общи цели? Планове? По твоето обяснение сте тотално различни като типаж. Не е лошо, стига да се допълвате, а не дразните един друг. Вероятно е редно в откровен разговор да споделиш, че мислиш за раздяла. Да решите да си дадете шанс или не. В една връзка ако няма щастие и удовлетвореност е безсмислена.

# 27
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Аз не разбрах кое ви е това общото ,което ви е събрало. Ти самата имаш ли някакви дефицити? Защото по описаното този " много добър човек" и " шестица от тотото" е пълна скръб....

# 28
  • София
  • Мнения: 35 104
Е, те са се решили на раздяла, тя сега си мисли, че не е толкова лошо май и се чуди какво да прави.

# 29
  • Мнения: 2 638
Кой би искал да е във връзка, в която половинката му го счита за елементарен, едва ли не- недостоен. Допускам, че ако каже тези неща пред него- той сам ще прекрати.

Общи условия

Активация на акаунт