Краят на годината наближава ОСМОКЛАСНИК със съучениците си се сближава

  • 30 962
  • 752
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 738
Вампирче, аз съм фенка на адидас и по стечение на обстоятелствата и детето носи адидас:)
Нямам впечатление да са умалени. Нося 38 номер всякакъв вид обувки и адидас си купувам пак 38. За детето купувам една идея по-големи - те нали имат с третинки номера. Но това е от чисто практична гледна точка, да ги поноси малко, преди да ги израсте.

Нямам какво да се оплаквам, но и нямам какво да се хваля. Тъй че добре сме.

# 271
  • Мнения: 8 207
Чета, но няма какво толкова да пиша. Всичко е едно и също. Класните предстоят. Май математиката ще е в петък последно, за другите не знам.
Маратонки носи 42-43. Има два чифта. Обаче установихме, че почти всички налични тениски му стягат в ръцете и раменете, отделно някои са и поокъсели. Сега ще трябва да купим няколко. Обаче мъжко XS малко му стягат, а S му били широки. Та и там ще е драма. Още малко е пораснал в последно време. Има дънки, с които да изкара до края на учебната година, но есента ще е зор, когато трябва да купуваме нови. Ще слагаме пак ластици в кръста 🤣
А, и на екскурзия щели да ходят в средата на юни. Май в Ахтопол беше. Каза, че ще ходи.

# 272
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 654
Някак си вярно има затишие. Аз още се подмотавам с покупката на маратонки. От миналата година седи на 41 номер. Каточели и на ръст спря да расте.
В сряда сме на бал. Дънките му отеснели, има два спортни панталона от Н&M, които пък са над кокалчетата. Еми пък нямам намерение да купувам други. Сега нали така е модерно. Има риза от сестра си, която до сега не е носил. Точка. Grin В деня ще си ходи на училище, а аз ще му нося ризата допълнително.

# 273
  • София
  • Мнения: 3 470
На набора старите му маратонки бяха 43 и го стягаха. Пробва 43 1/3, 44, 44 2/3, но не станаха. Чак 45 1/3. Другите му обувки са 44. Не ги е избирал маратонките да са точно адидас, така се случи. Ама няма други обувки, освен ботушите, та искам или не - купихме. Брат му носи 45, а е 10 см. по-висок. Затова ми се стори, че тези не си отговарят точно. Аз не съм много фен на online пазаруването, но ако се случи, ще внимавам с тази марка.

# 274
  • Мнения: 2 413
Маратонки няма на Адидас,нямам наблюдения дали са умалени.Носи 45 и каквото намеря в черната гама,това взимам.От есента са му екстра,ще ги доизносва😉.
Мина пазаруването в Одрин,доволни сме .По пътя играхме на судоку, решавахме кръстословици,че и поспахме.Има доста добри имитации на прилични цени.Избра си главно тениски и къси панталони.Взех му и два анцуга,ако не за друго,то за колелото ще са му екстра.Какво да ви кажа,черешите са им по 2лв. за кг.,кайсиите също🤐,домати по 1,50лв. и риба на половината от нашите цени.Тук явно сме много богати.....И за капак ни направиха очила по рецепта за 40мин. и ни подариха спрей за почистването им,тук набора се размаза.Остана време и за почерпка с баклава ,френски макарони и сладолед.(от днес съм на диета,че банските ще преливат ,а морето се задавааа).
Днес е изпитан по философия ,имал за домашно да напише есе -какво чувства към животните.Забравил и си отворил тетрадката,започнал да си измисля на момента,като се преструвал,че чете и получил 5-ца. Изпитала го на стари 2 урока и общата оценка е 6.Треперел да не разбере,че симулира и сега се радва.По мат има 5 и 6,но коя е оценката от класното и коя от контролното ще разбереме от Школо,защото не разбрал и не се сетил да попита.Утре ще има класно по англ.език и му се вижда края.

# 275
  • Мнения: 8 451
А чорапи купихте ли? 😀

# 276
  • Мнения: 2 413
А чорапи купихте ли? 😀
Ох,дааааа!За 12чифта -10лв.(найк),понеже взех за мен,за тийн и за щерката,направиха отстъпка на 7лв.,та сега ще има да си ги носим.....че ще сме и модерни😄А за мм и малкият има на Томи Хилфигер(те са по-сметкаджийски🤪)

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 15 689
Тони,бъркаш се нещо 🤗 Набора беше на 14.03
Синковеца е 44 1/2 Голям крак има.

# 278
  • София
  • Мнения: 39 715
Sweet 15 Heart
Да почерпя виртуално за порасналото ми момче.

Аз изкарах някакъв "бърз" вирус и реанимирах 24 часа. Сутринта като са се изпращали на у-ще тийна е питал баща си "ти не забравили ли нещо" Simple Smile
Утре ще ходим да му купим колело. Това си пожела. (после ще му мислим къде ще го прибираме) Simple Smile

В у-ще нищо ново.

# 279
  • София
  • Мнения: 3 470
Честити 15 и на твоя тийн АнМари! Да ти е здрав и щастлив!

Сега се загледах в дневника. По всеки предмет тийна се е изявил - има и двойка, и тройки, и четворки. Бих написала да си мисли как да ги оправя. Ама си знам, че хич не се е замислил.

Последна редакция: вт, 30 май 2023, 17:19 от Вампирче

# 280
  • София
  • Мнения: 747
AnMary, честит да бъде рожденикът! Да е жив и здрав, щастлив и късметлия! Пожелавам му още много спортни успехи! Хубав празник! Подаръците е ясно, че няма да избягат, нека има малко търпение. Grinning
А ти да се оправиш напълно!

То и при моят син има шарени оценки в школото. И той не се много затрогнал и забързал да озелени моравата. Вече му било ваканционно! То при нас тепърва ще са класните около 12-16 юни, той вече си бленува за ваканцията. Офф ... а на мен ми е болно, че може но ужасно, ама ужасно го мързи, но не и за игри. А като му кажа - е много си мързелив, веднага ми апострофира, че мързела бил двигателя на прогреса. Много знае да философства, ама само у дома. И по философия хич го няма.

# 281
  • Мнения: 8 451
Жив и здрав да е рожденика, и да сбъдва мечтите си!

Имаме две колела от децата и те не ги карат. Та сега ще им правим профилактика и с баща им почваме всеки ден  да се разхождаме с тях. Имаме и 3 скейборда и тротинетка, но на тях няма шанс да се качим 😆

# 282
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
Да е жив и здрав младежа на AnMary, още много медали да получава!

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 15 689
Честити,здрави и успешни да са рождениците ви,момичета! Да завършат успешно 8 клас!

# 284
  • София
  • Мнения: 3 019
Честит рожденик, AnMary,! Да е здрав и да има много късмет!

Общи условия

Активация на акаунт