Здраво ЮНЧЕ да расте в коремчето на мама, а лошото и тъжното да тънат в забрава

  • 13 247
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 98
Хайде, поспаланки, ставайте! Mr. Green
То и аз нямаше да съм станала, ако не беше Гого да ме събуди и да пита дали ще оцветявам с него.
Момичета, много ме е стегнала шапката-четвърти месец съм в болничен, баткото от две седмици не е на градина, а заради студа не сме излизали от 5 дена.
Чакам лято, чакам малко сладко бебе и разходки с него.

# 256
  • Мнения: 199
Аз качих  за една седмица 5 кг. и от тогава не съм надала.ЗА дрехи за бебето немисля,че с този гаден грип направо се шашкам,дали е добре бебето.Капя си капки в ухото,но не ми помагат,лошото е, че взех да не дочувам.А бе смотана работа,а толкова зле изглеждам,че ако съм на мъжа ми на мястото отдавна да съм избягала.






Маслинке, със сигурност безвредно е да си капваш преварен топъл зехтин или олио. Успокоява болката, но май не лекува.  "За деца страдащи от болки в ушите, в няколко капки олио се загрява скилидка чесън, течността се прецежда и се капе в ухото. " - за това вярвам, че е безвредно. Зная също, че 2-3 капчици от цветето АЛОЕ също много помагат и лекуват. За всеки случай и аз те съветвам, ако не искаш да рискуваш с бабешки рецепти, иди в аптеката и поискай консултация кои капки за уши са безвредни за бременни. Вярно, че ще отнеме време на фармацевта тази проверка, но си заслужава!
МОй съвет е да не взимаш лекарства, на които изрично е записано, че вредят при бременност! Още повече, че не са ти предписани от гинеколог, а от общопрактивуща лекар. Дано да се оправяш по-бързо!

МОМИЧЕТА, БЛАГОДАРЯ  ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА, КОЯТО МИ ДАВАТЕ! ЛОШО Е ДА СИ БОЛЕН, НО Е ХУБАВО ДА СЕ ЧУВСТВАШ ПОДКРЕПЯН С ТОЛКОВА МИЛИ ДУМИ И ПОЖЕЛАНИЯ!

Аз уж днес се чувствах по-добре, ама сега пак се напъва тази скапана Т да се вдига  Tired..., а кашлицата и хремата и идея си нямат да се махат  Sick, хем са толкова нежелани гостенки... оффф, тия дни трябва да ходя на преглед и да видя бебчо  Praynig Ще съм безкрайно щастлива ако тази болест не му е повлияла Praynig Praynig Praynig

За дрешките и бебешките покупки - няма да бързам, че след тези скапани болести съм станала страшно суеверна. Но суеверието, разбира се, си е личен проблем, а не всеобщо правило, така че, много се радвам на подаръчето на Краси и на настроението, което кипи на тази тема.
Легълцето ще е преносима кошарка на ТСМ. Баткото още я ползва и съм безкрайно доволна от преимуществата на тази безценна вещ! Лесно преносима и в същото време е много стабилна. Местя я лесно, за да чистя под нея, пере се и съхне за нула време, има второ ниво, което е чудесно замислено да люшкаш мъничко бебенце да заспи. Отделно, че не е твърда и в преходния период на изправяне и прохождане детето не може да се удря лошо... Много имам още да я хваля, ама ще спра, де  Flutter

Шоши, със здраве да ползвате новия дом! ДА му се радвате дълго при чудесно разбирателство, много любов и щастливо семейство!





Маслинке, със сигурност безвредно е да си капваш преварен топъл зехтин или олио. Успокоява болката, но май не лекува.  "За деца страдащи от болки в ушите, в няколко капки олио се загрява скилидка чесън, течността се прецежда и се капе в ухото. " - за това вярвам, че е безвредно. Зная също, че 2-3 капчици от цветето АЛОЕ също много помагат и лекуват. За всеки случай и аз те съветвам, ако не искаш да рискуваш с бабешки рецепти, иди в аптеката и поискай консултация кои капки за уши са безвредни за бременни. Вярно, че ще отнеме време на фармацевта тази проверка, но си заслужава!
МОй съвет е да не взимаш лекарства, на които изрично е записано, че вредят при бременност! Още повече, че не са ти предписани от гинеколог, а от общопрактивуща лекар. Дано да се оправяш по-бързо!

МОМИЧЕТА, БЛАГОДАРЯ  ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА, КОЯТО МИ ДАВАТЕ! ЛОШО Е ДА СИ БОЛЕН, НО Е ХУБАВО ДА СЕ ЧУВСТВАШ ПОДКРЕПЯН С ТОЛКОВА МИЛИ ДУМИ И ПОЖЕЛАНИЯ!

Аз уж днес се чувствах по-добре, ама сега пак се напъва тази скапана Т да се вдига  Tired..., а кашлицата и хремата и идея си нямат да се махат  Sick, хем са толкова нежелани гостенки... оффф, тия дни трябва да ходя на преглед и да видя бебчо  Praynig Ще съм безкрайно щастлива ако тази болест не му е повлияла Praynig Praynig Praynig

За дрешките и бебешките покупки - няма да бързам, че след тези скапани болести съм станала страшно суеверна. Но суеверието, разбира се, си е личен проблем, а не всеобщо правило, така че, много се радвам на подаръчето на Краси и на настроението, което кипи на тази тема.
Легълцето ще е преносима кошарка на ТСМ. Баткото още я ползва и съм безкрайно доволна от преимуществата на тази безценна вещ! Лесно преносима и в същото време е много стабилна. Местя я лесно, за да чистя под нея, пере се и съхне за нула време, има второ ниво, което е чудесно замислено да люшкаш мъничко бебенце да заспи. Отделно, че не е твърда и в преходния период на изправяне и прохождане детето не може да се удря лошо... Много имам още да я хваля, ама ще спра, де  Flutter

Шоши, със здраве да ползвате новия дом! ДА му се радвате дълго при чудесно разбирателство, много любов и щастливо семейство!





Маслинке, със сигурност безвредно е да си капваш преварен топъл зехтин или олио. Успокоява болката, но май не лекува.  "За деца страдащи от болки в ушите, в няколко капки олио се загрява скилидка чесън, течността се прецежда и се капе в ухото. " - за това вярвам, че е безвредно. Зная също, че 2-3 капчици от цветето АЛОЕ също много помагат и лекуват. За всеки случай и аз те съветвам, ако не искаш да рискуваш с бабешки рецепти, иди в аптеката и поискай консултация кои капки за уши са безвредни за бременни. Вярно, че ще отнеме време на фармацевта тази проверка, но си заслужава!
МОй съвет е да не взимаш лекарства, на които изрично е записано, че вредят при бременност! Още повече, че не са ти предписани от гинеколог, а от общопрактивуща лекар. Дано да се оправяш по-бързо!

МОМИЧЕТА, БЛАГОДАРЯ  ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА, КОЯТО МИ ДАВАТЕ! ЛОШО Е ДА СИ БОЛЕН, НО Е ХУБАВО ДА СЕ ЧУВСТВАШ ПОДКРЕПЯН С ТОЛКОВА МИЛИ ДУМИ И ПОЖЕЛАНИЯ!

Аз уж днес се чувствах по-добре, ама сега пак се напъва тази скапана Т да се вдига  Tired..., а кашлицата и хремата и идея си нямат да се махат  Sick, хем са толкова нежелани гостенки... оффф, тия дни трябва да ходя на преглед и да видя бебчо  Praynig Ще съм безкрайно щастлива ако тази болест не му е повлияла Praynig Praynig Praynig

За дрешките и бебешките покупки - няма да бързам, че след тези скапани болести съм станала страшно суеверна. Но суеверието, разбира се, си е личен проблем, а не всеобщо правило, така че, много се радвам на подаръчето на Краси и на настроението, което кипи на тази тема.
Легълцето ще е преносима кошарка на ТСМ. Баткото още я ползва и съм безкрайно доволна от преимуществата на тази безценна вещ! Лесно преносима и в същото време е много стабилна. Местя я лесно, за да чистя под нея, пере се и съхне за нула време, има второ ниво, което е чудесно замислено да люшкаш мъничко бебенце да заспи. Отделно, че не е твърда и в преходния период на изправяне и прохождане детето не може да се удря лошо... Много имам още да я хваля, ама ще спра, де  Flutter

Шоши, със здраве да ползвате новия дом! ДА му се радвате дълго при чудесно разбирателство, много любов и щастливо семейство!





# 257
  • Мнения: 199
леле не видях какво съм направила извинявайте .Хи хи хи Добре че не съм щракнала още един път

# 258
  • FRANCE
  • Мнения: 2 239
Zdraveite bremenelki,
Sorry za kirilitsata no kredora neste da se aktivira. Embarassed Kak ste dnes?
Lionesse na pravo mi opravi nastroenieto s tvoiata istoria s dankite Grinning Jelaia ti barzo ozdraviavne.  bouquet
Shoshi, chestito za kastata. V koia chast na Munchen e?
Maslinka ne se pritesnivai, sigurna sam che majat ti xich ne si misli da biaga ot teb Laughing

Da vi se poxvalia. V chetvartak xodix da pluvam. razkoshno e. Samo edin problem... izlizaneto ot vodata. Lele kak si pochustvax otvo sedemte kila koito sam si lepnala. Uf nikoga ne sam bila tolkova debela. No pak vav vodata se chustvax lekichka kato pertse i edna takava gratsiozna rusalka v sin banski  Joy Joy Joy Malko sinio kitche.

Priatna pochivka na vsichki i dobro nastroenie  Laughing

# 259
  • Мнения: 2 529
Привет на всички сладурки Hug
Лайънес, оправяй се вече, стига ти толкова, аааа! #Cussing out   Wink Пиеш ли си антибиотика? Той не би трябвало да позволи да се задълбочиш до пневмония., стискам палци и на ръцете и на краката за това Praynig В понеделник отиди да те чуят пак, би трябвало и без снимка да установят как ти звучат дробовете. Отхрачването е много добър признак, нали знаеш  Simple Smile
Шоши, безкрайно се радвам за вас и най-вече за дечицата. Колко ще им е добре в двора на къщата, а  Party За съжаление се очаква ние да се преместим в къщата ни (Банкя) най-рано есента на 2008-ма живот и здраве.  Sunglasses

Да не забравя да поздравя и новодошлите! Много се радвам като се увеличаваме! Grinning

За мен какво да ви кажа, хремата ми лека-полека се оправя и дано съм добре, че в сряда трябва да пътувам за Женева със скъпия. Стискайте палци! Grinning

# 260
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте отново,javascript:void(0);
Smile

Мисля да не пазарувам от сега. По скоро да ремонтираме стая за бебето
и да му осигурим креватче. А за останалото има време. И за пазаруване и
за избор на болница и лекар. Сега е важно да сме здрави. Грипа е гаден
и аз го карам. Пазете се, макар да не знам, как би могло да се опази човек.

Laleto и аз едвам дочаквам края на работната седмица.
Но твърдо искам да остана до края на работа, ако се чувсвам здрава.
Определено, когато съм по цял дан в къщи само се размотавам.
Е скоро ще трябва да свиквам да се организирам седейки си в къщи.

А за килограмите мисля, че 5-6 до тук са добре. Или поне са надявам
да е така защото съм с пет отгоре от началото, а бях слабичка и преди.
Е моята цел са да не надхвърля 12 до края, за до може после лесно да свалям.
Че имах програма за сваляне, която прекъснах, когато забременях.

Ох kiki29 направо ти завиждам за пътуването, ще чакам да разказваш, когато се върнеш.javascript:void(0);
Smile

# 261
  • Мнения: 2 529
Ооо, забравих и аз да кажа за килограмите.  Laughing Не се оплаквам, защото не съм качвала скоро и още си седя на 4 и половина килограма отгоре.  Party Засега съм доволна, но никога не е късно да стана малко   261uu

# 262
  • Мнения: 377
Здравейте бъдещи мами, пожелавам ви едни здрави бебета да ви радват юни месец.
Моля, да ме отпишете от списъка на бъдещите майки, тъй като нашето момиченце вече е ангелче.

# 263
  • Мнения: 4 533
Мила Krasuna, много съжлаявам!! Мислех, че заклинанието в заглавието е почнало да действа, но явно не е още... Бъди силна сега и не се отчайвай! Надявам се скоро пак да имаш хубави новини за нас.
Аз досега съм +5 кг, но май започнах да качвам малко по-бързо от досега, а не ям много. Надявам се това да означава, че бебчето расте. Чао засега, малко по-късно пак ще пиша.

# 264
  • Мнения: 162
Съжаляваме за теб Красуна, такива неща не трябва да ни се случват, но....  Cry

# 265
  • Мнения: 245
И аз много съжалявам, Красуна Cry
Ох, защо се случват такива неща?
Някак си в началните месеци ми се струва по-поносимо, но сега, когато остава по-малко от половината до края?
Бъди силна и скоро да ни зарадваш с хубава новина  bouquet

# 266
  • Мнения: 7
Много съжелявам за случилото Красуна

# 267
  • Варна
  • Мнения: 167
Мили мами много се пазете. Съжалявам за случилото си и Ви пожелавам да не четем повече такива съобщения. А за килограмите аз съм засега 3, но от понеделник вече няма да ходя на работа и много се притеснявам, че ще се увеличат.
Искам да Ви питам какво трябва първоначално да се купи за детето, освен креватче и количка. Много се чудя какво и най - вече колко. Ще се радвам ако ми помогнете. Пазетесе и много усмивки.

# 268
  • Мнения: 2 529
Красуна, много съжалявам  Sad Сърцето ме боли като се сблъскам с подобно нещастие  Sad Бъди силна!

# 269
  • Мнения: 2 567
Красуна, съжалявам, че се случват такива нещастия  Cry Бъди силна и скоро ти пожелавам нови 2 чертички!
МКТ, честит рожден ден на патерици! Да си жива и здрава!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт