Как да си помогна?

  • 4 473
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 956
При теб не е държане на семейството, а емоционална зависимост, която не е нормална за годините и положението, което твърдиш да имаш в обществото и професията си. Ти не искаш да се откъснеш от родителите си. Интересно е те какво мислят по въпроса?

# 16
  • Мнения: 1 275
Малко в кръга на шегата, но и не съвсем - вземи си куче Wink

# 17
  • Мнения: 7 421
Не си момиче, не си самостоятелна и не е нормално да си нямала приятел досега. Колкото по- бързо го осъзнаеш, толкова по- добре за теб.

# 18
  • Мнения: 10 910
А защо не си имала приятел? Никой не си харесала до сега? Никой не ти е откликнал на интереса? Направо е повече от странно.. имаш ли влечение към мъже или жени, може би?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 668
Твоето генерално задължение към родителите е да оставиш поколение, след тях и след теб и да се грижиш за себе си. Не да им баеш, докато остаряват.
В тази връзка, натискаш си парцалите в големия град, където са мъжете и си намираш един сериозен и семейно ориентиран мъж. Ако имаш проблем с последното, идентифицираш го и го решаваш. Психолог, фитнес инструктор и тн.
Иначе ако чакаш модерните тенденции да чукнеш 40така, докато се накариерстваш, накрая вместо деца ще има куче.

# 20
  • Мнения: 2 352
Ти не живееш в момента, просто съществуваш. Сега ако не пътуваш, не се срещаш с приятели, не излизаш по срещи то кога?

# 21
  • Мнения: 170
Направо я съсипахте в тези коментари, дамата явно има психологичен проблем обвързан със смъртта, вие тръгнахте да я хокате, че си няма приятели... 

Консултирай се с психолог, нищо хубаво няма да излезе за теб от тази тема.

# 22
  • Мнения: 18 635
За тревожността може да трябва психиатър и медикаментозно лечение.
За другото - психотерапевт, да поработи върху колизията между "никога не съм имала приятел" и въпросите в темите за гледачки "ще имам ли дете до 1 година."

# 23
  • Мнения: 1 433
Пишеш, че изпитваш самота.  Работиш ли по въпроса?
Контакти извън работа, приятели? Не искаш ли да си намериш приятел?

п.п. Наскоро имаше тема от мъж "Да си сам на 30+", на 2-ра стр.

Последна редакция: пн, 12 юни 2023, 18:27 от Sanea

# 24
  • Мнения: 3 443
На 29 все още да не си имала приятел е наистина голям проблем.
Хормоните ти са пощурели, как няма да изпитваш самота?
Излизай сред хора, пий кафе (никой не ти казва да се метнеш на първият мъж), а да се срещнеш просто с нови хора на твоята възраст.

# 25
  • Мнения: 83
Eстествено, че искам но средата ми е много женска и не съм открила правилния човек до сега

# 26
  • Мнения: X
Виж, да беше на 19 и да кажеш, че не си имала гадже, ще го разбера. На 29 да не си намерила достоен, вече е проблем. Смени средата, премести се в голям град, търси контакти.

# 27
  • Мнения: 10 910
Аз пък предлагам да се метнеш на първия в дискотеката/ бара, дето си го харесаш и той отвърне. Емоция трябва и да се живее.. какво е това чакане, избиране, накрая вместо принца, идва коня.. С най-добри чувства го казвам!

# 28
  • Мнения: 6 564
И според мен не е нормално на 29 г да нямаш никакъв опит. Трябва спешно да промениш нещо.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 668
Трябва да следваш модерната линия. След безброй коне се надяваш на принца. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт