Септемврийска мама сърчице ще види скоро на екрана

  • 12 801
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Здравй кокошчица,аз като отидох при мойта лична й обясних,че имам положителни тестове и тя ми пусна направление не за обикновен преглед за гинеколог,а за майчино здравеопазване.Така,че като отдеш при твоята...попитай я за това,ако искаш,защото после с това направление караш през цялата бременност и снего ти правят нужните изследвания,а не се налага да ходиш всеки път при лична  bouquet Hugта Praynigмоля се всичко да е наред след това.

# 16
  • Мнения: 35
Здравейте бременнлинки!!!  Пьрво да поздравя с добре дошли новите попьлнения Hug Надявам се да изкараме заедно много приятни мигове и да споделяме всички емоции Heart Eyes
Тиарра благодаря за прекрасната темичка,дано да донесе на всички много кьсмет и скоро наистина да чуем и видим така мечтаното сьрчице на екрана.
И аз вече мога да се "похваля" с някои типични симптоми  Sick (ама нали се оплаквах ,че нямам Mr. Green)
Inna, и аз имах сьщите притеснения,че от класа на малкия има болни от варицела.Веднага се консултирах с гинеколога си и според него нямало за какво да се шашкам.Това било най-безобидната от шарките,за разлика от другите ,които наистина криели  рискове за бременноста. Моля се никога да не се сбльскваме с подобни притеснения Praynig
За сега чао от мен,пожелавам ви седмичка изпьлнена с много положителни емоции и много нови положителни тестчета  love001


# 17
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Алис, Палечка (нали това означава thumbalina - много сладко Wink), благодаря за успокоенията  Hug Дано ни се размине и на вас, и на нас Praynig Иначе в градината само ни предупредиха за карантината, но не са я затворили. Няма на кого да оставя Стоил вкъщи, пък да си вземам 1 месец болнични не става (нали инкубационния период е 20-ина дена)...
Добре дошла на matsa80! Почивай си повече, мила, сега мъничето в теб е най-важното  Heart Eyes Дано на 24-ти и двете да се похвалим с добри новини!
ani-bani, много ме е яд на твоята шефка  #2gunfire Знам от опит колко е гадно. Досега съм имала две шефки, и двете с деца, мислиш си, че ще проявят съчувствие, но...  Naughty Мога само да ти кажа да не й се връзваш (знам, че е трудно, особено в сегашното ти положение, ама си мисли само хубави неща)   bouquet

# 18
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте мацки!
Като гледам ще сме треперушките за 24.01 трички! И аз тогава съм на преглед - стискам палци на всички и искренно вярвам, че всичко ще ни е на ред  Praynig!
Милички и на мойто дете в детската градина има "Варицала", но бях спокойна, защото той я изкара мин. година, дано да не се шашкаме повече с шарки   Praynig - тази да е последната във всички детски за винаги!
Видях че имаме още една мама - Маца80 здравей  и добре дошла!
   bouquet

# 19
  • София,
  • Мнения: 150
Момичета цитирам ви един постинг от предишните дни:
Veri4
Здравейте бъдещи Мами! 

Аз съм от октомврийките 2005 и влизам само за да Ви честитя това приятно изживяване.
Момичета лека бременност!!! Много е приятно като си спомня моите вълнения преди почти две години. Предстоят ви страхотни емоции...

Ние също сме в период на бебеправене и дано скоро и аз се похваля с двете чертички. Но сред Вас имам един много личен приятел, на когото искам да пожелая септември да ни дари с една прекрасна племенничка...   

Анири - това е най вече за теб!!! Да няма скрито - покрито!!! smile3503 Това е нещо, което трябваше отдавна да направя!!!!  Embarassed
Сладурки да ви представя моята етърва: Veri4 ! Аз съм тази, която живот и здраве се надяваме да я дари с племениЧКА!!!! Veri4 - Beni4  smile3521
Аз искренно се надявам и тя хич да не се бави, ами да бутаме количките заедно!!! 
  1stroller

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 17:00 от Beni4

# 20
  • Мнения: 34
Здравейте Beni4,Inna благодаря за топлото посрещане.Като гледам и 3-те сме за 24.01.И Ай де като се върнем от прегледите всички да се похвалим с хубави новини.Пргръщам ви Hug и ще ви стискам палци всичко да е наред. smile3503 smile3501Ааа и момичета най важното не съм ви казала.На 12.01 станах леля.На брат ми му се роди момче.Какво да ви кажа цели 54см. и 4.550кг.Вижте какво голямо момче.На снаха ми също й бяха казли,че не отговаря на седмицата в която е,а сега вижте какъв голям бебок си имат.Много съм щастлива.На 17.01 евентуално ще ги изпишат.Чакам ги с нетърпение,защото са ми наблизо(само 5 етажа по-надолу) Grinning

# 21
  • София,
  • Мнения: 150
Честито Маца80   bouquet
Да ви е живо и здраво и много много да ви радва!
Да расте силно и засмяно, за радост на мама, тати, леля, чичо, баба, дядо и всички вие, които ще се въртите около него!  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 44
Здравейте!Искам и аз да се запиша при вас,въпреки че вчера леко прокървях и днес бях на преглед  всичко изглежда наред но още е мнооого рано да се каже със сигурност.Пия Дуфастон и гледам да почивам повече.Другата седмица пак съм на преглед освен ако няма проблеми.При предишната бременност пак имах същия проблем,но слава богу имам чудесно момиченце.

# 23
  • Мнения: 83
здравейте мами  Hug виждам, че за няколко дни да не ви следя и сме се умножили направо, прекрасно  Hug хайде още повече да ставаме  Mr. Green добре дошли на всички нови майчета  Hug да не ви изброявам по име, че съм разсеяна и ще взема да пропусна някоя  Embarassed
да ви се похваля в петък чух сърчицето на бебо  newsm44 тоооолкова много се развълнувах, а колко е пораснало само за една седмица... истински гигант направо  Joy , но както казах и на док явно добре го храня  Joy следващия ми преглед е след 3 седмици някъде, трябва да си изследвам кръв и урина за тогава
тиарра новата темичка е страшна и списъче си направила браво мила  Hug да ме запишеш за протокола, че съм от София. И да не забравя да ти отговоря за осигуровките,за които ме пита в предишната тема (макар и малко късно  Crazy ама по-добре късно отколкото никога  Mr. Green ) - да самоосигурявам се и то от доста отдавна (мъжът ми смята, че му е по-добре да си стоя вкъщи) и е ок, той баща ми се занимава с тези неща вкъщи, така че ако искаш ще го питам за повече инфо и мога да ти кажа кое как става.
ани-бани мила моля те не й се ядосвай на тая кобра шефката ти, сега здравето ти е по-важно от всичко на света, а ако имаш тази възможност просто напусни и не си пили излишно нервите  Hug
ох толкова много неща исках да ви напиша, ама ей на като седнах и всичко забравих  Crazy тъй че ще ви пиша пак като се сетя какво исках да ви кажа  Joy луда работа съм аз  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 245
Mackomacko, тъкмо щах да питам къде се изгуби  Simple Smile Радвам се за теб, за прекрасния звук, който си чула  Grinning Продължавай все така да храниш бебчо  Peace
Matsa80, Цветелина, добре дошли, да си изкарате хубаво при нас   love001
Inna, ти първа ме разконспирира  newsm53 наистина съм палечка. Да се надяваме, че всичко ще е наред при вас  fingerscrossed
Виждам доста люлински мами се събрахте, аз да отбележа за протокола, че живея в Дианабад.
Ех, колко е хубаво, че вече сме толкова много  smile3521

# 25
  • София,
  • Мнения: 150
Здравей Цвети, добре дошла в нашите септемврийски редици! Бременей с много любов и късмет  preggo!
Eй браво Mackomacko - много се радвам за теб! Продължавай в същия дух  newsm44! Ние тричките с Инна и Маца80 се надявам на 24.01 да ви се похвалим със същото и така всички мамита  smile3521!!!

# 26
  • Мнения: 419
Здравейте мили мами,първо искам да поздравя всички за щастието което сте преживяли този месец с появата на заветните две чертички и тези които вече са видяли плодното сакче на екрана! newsm51
Ето че май дойде и моя ред да се разпиша в отчетните,макар и с известна доза страх.През май миналата година преживях ужаса на миседа в края на третия месец.Изчакахме три месеца и когато доки ни даде зелена светлина почнахме с опитите-но този път,за разлика от миналия,не се получи от раз.Но този месец чувствах нещо по-различно.Правих два теста престо,които уж отчитат на седмия ден от зачеването,но баха EFN,но не се отчаих защото миналия път имах 9 отрицателни теста и чак след закъснението видях двете чертички на два теста Home test.Снощи имах някакво усещане,а и от наколко дена гърдите ми са напрегнати и много болезнени при допир,боли ме и кръста.Днес нещо ме накара да изтичам до аптеката и си купих Clear test-и най-накрая ги видях-така желаните две чертички EFP.Втората чертичка е малко по-бледа,но я има.Много съм щастлива,макар и страха който изпитвам.Мисля да изчакам няколко дни и да отида на лекар.
 Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 20:26 от elektra_86

# 27
  • София,
  • Мнения: 150
Здравей elektra_86 и добре дошла в нашите редици smile3525!
Ще ти пожелая и на теб всичко хубаво и само много късмет и щастие по пътя на 9-те мечтани месеца  smile3521!
Ти си ни най младото (поне така мисля) така че ще те следим изкъсо  smile3508!

# 28
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Добрютро мили дами smile3525
Аз пак съм от най-ранобудните.Ама нали съм работеща.Добре дошла на ELECTRA_86.Мила много се радвам за теб-Ние с теб се познаваме от други темички.И се радвам че списъка се запълва още повече smile3501 smile3501

Има ли Мами от Варна  love001
 mackomacko -радвам се и аз че си чула сърчице.И ние чакаме този момент.Аз съм на преглед чак началото на февруари newsm53.И на края на месец февруари докито ми каза да си взема направление и да ме мята на ЖК.Демек ще се почва............Но дотогава има една камара време.
Гледам вчера сте били много активни-дойде понеделник и всички седнахте пред компютрите-а аз горката събота и неделя само отварям тука да видя пишите ли а то никой не влиза в форума. newsm08 newsm08
 гунки и цунки от мен и приятен слънче ден  love001  love001

# 29
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Страхотно, всеки ден нови попълнения! Добре дошли на elektra_86 и на Цветелина   bouquet! Пожелавам ви този път безпроблемна бременност и здрави слънчица през септември! Добре завърнала се и на mackomacko!
Beni4, стискам палци и на теб за 24-ти  Praynig И ти пожелавам скоро и етърва ти да влезе в редиците на чакащите, да си гледате заедно дечицата baby_neutral!
Честит племенник на Маца! Да е жив и здрав!
Вие казахте ли вече на роднините? Ние искахме първо да идем на лекар и тогава, но май ще избързаме, защото все по-често ми става лошо, да не ми се налага да измислям разни оправдания  Rolling Eyes
А, забравих, то се вижда, но пак да си кажа за протокола - от Кърджали съм, през април ще стана на 31 г.
Вчера се зачетох в една книга - "Подсъзнанието може всичко" на Джон Кехоу. Интересни теории има и смятам да ги проверя  Wink В този дух ви пожелавам на всички само положителни мисли, визуализирайте, почувствайте своята здрава рожба, отдайте се на хубави емоции, повтаряйте си, че всичко ще бъде наред! Лек и усмихнат ден на всички ви  Hug

Общи условия

Активация на акаунт