Кралски работи и клюки - юли 2023

  • 71 275
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Много хубав Джордж. Малък мъж, няма вече детско личице.
И да попитам, кой е Феликс?
Син на Йоаким Датски и внук на кралица Маргрете - доскоро принц, а сега  граф на Монзепат

# 676
# 677
  • Някъде там
  • Мнения: 16 291
Нови снимки направени преди парада.

# 678
  • Мнения: X
Кралицата на посещение в Redwings Horse Sanctuary днес.





Kралят във фермата за сирене Poacher по време на посещението си в Линкълншър в Улсеби днес.


Кралят на снимката с мемориалния полет на битката за Великобритания и ветераните от Втората световна война в Конингсби.

# 679
  • Мнения: 5 785
Брат и на Елизабет е хубавец. Ох, тези англичани и техния климат. Ние тук пукаме от жега, те с шлифери и сака

# 680
  • Мнения: 9 932
Вали от седмица и е 19С в момента. Не е за къс  ръкав 😉

# 681
  • Някъде там
  • Мнения: 16 291
Меган, разпределили са си красотата. Елеонор и Габриел са красивите, Елизабет и Емануел симпатичните.
Хюсеин връчва статуетките на  носителите на наградата "Ал Хюсеин бин Абдула II" за доброволен труд в първия цикъл, организиран от Министерството на младежта в партньорство с Фондацията на престолонаследника и УНИЦЕФ.


# 682
  • Мнения: 13 233
Стари са снимките, но семейството са толкова хубави!
https://www.instagram.com/p/Cr66cLSPCcB/?img_index=3

# 683
  • Мнения: X
Принц Уилям стана патрон на нов 5-годишен призив за създаване на „Център Флеминг“, който ще стимулира глобално движение за справяне с антимикробната резистентност. Центърът ще бъде базиран в болницата Света Мери в Падингтън, Лондон, където сър Александър Флеминг открил пеницилина през 1928 г.

# 684
  • Някъде там
  • Мнения: 16 291
Испанците председателстват официалното откриване в Мадрид на LaGalería de las ColeccionesReales - най-важният музеен проект през последните десетилетия в Испания.



Страхотна рокля. Много много красива. Чудесно изглеждат и двамата. Летисия с различна от обичайната прическа.

# 685
  • Мнения: 5 020
Много ми харесва Летисия, роклята е много красива и нежна. Харесва ми и линията на деколтето, цялата Лети е просто прелестна и женствена.

# 686
  • Някъде там
  • Мнения: 16 291
Последен ангажимент ѝ е в Мадрид. Ще я видим в Палма.
Каролина Ерера е роклята.
Тази кройка ми е фаворит при роклите. Много женствен вид придава. Деколтето също е красиво.


# 687
  • Мнения: 5 020
Изящна е просто 🥰

# 688
  • София
  • Мнения: 749
Разкошна Летисия. Роклята я виждам за пръв път.

Попадна ми снимка на белгийчетата в деня на коронацията на баща им преди 10 години:

Големи бонбони ❤

# 689
  • Някъде там
  • Мнения: 16 291
Олеле тези малките какви са бонбони. Много сладки и девойките с червените рокли и момченцата.
Нова е Жасмин.



Общи условия

Активация на акаунт