За мъжете и “дебеланките”.

  • 18 970
  • 568
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 39 063
Както каза и Босилка мъжете харесват мили, позитивни жени. Печени, земни, приятни за разговори.
Може да са супер фит и тунинг, обаче такива обикновено са намусени, надути, глътнали бастуна, живеят си в някаква кула, дето никой мъж не иска да я качва.
Абе ще си го кажа, мое мнение - и за мъже и за жени - упоритото ходене в залата е равно на липса на редовен секс.

Последна редакция: сб, 22 юли 2023, 11:22 от Rockstar

# 61
  • Мнения: 2 931
Само преди минути станах свидетел на следната картинка:
Момче и момиче на видима възраст около 25 - 30 годишни. Добре облечени и лудо влюбени. От километри се надушваха феромоните около тях. Simple Smile Момичето нисичко и колкото високо, точно толкова и широко - повече от  дебеланка. А момчето висок строен, добре сложен млад мъж, абе хубавец! Така влюбено я гледаше през цялото време - докосваше я, галеше  и оправяше косата ѝ, не спя да се суети около нея и буквално да я изпива с очи. Relieved Направо се умилих. Relieved
Спогледахме се с ММ и се усмихнахме. Когато подминахме, той замислено отсече - "Даммм, те това е любов и логично обяснение няма! Но ще се окаже вярна приказката, че има две типа мъже, такива които харесват дебелани, и такива, които се срамуват да си го признаят." Simple Smile
Толкова по въпроса.
Красотата е в очите на гледащият. За нея няма стандарт и точни параметри, нито логично обяснение.

Последна редакция: сб, 22 юли 2023, 14:37 от Sysly

# 62
  • Мнения: 10 883
Някой хора живеят с големи илюзии !
Всеки мъж си има свой вкус за жени.
Имам познат, за който жена под 80 килограма не е жена и харесва само такива с наднормено тегло. А той самия е като чироз!
Не трябва да се забравя,че в реалността, извън илюзиите и филмите в главата нещата са много пъстри! Има жени/мъже които тренират нон-стоп, имат страхотни тела и в един момент БАМ - хормонално заболяване се отключва и за 5 месеца от 75 килограма чист мускул е станал 130 килограма лой. Какво правим тогава,м?
Човек трябва да се чувства комфортно в тялото си. Движението е здраве !
Колкото до пълните жени - те винаги ще си имат своите фенове, така че не виждам за какво останалите се притесняват.

# 63
  • Мнения: 302
Моника Валериева на кои жени се явява представителна извадка? На хипертунингованите с големите претенции и мозък колкото аспиринче?!
Дженифър Лопес между другото тренира кораво, да не говорим за танците. Кефи ме не тялото ѝ, а звездното ѝ излъчване.
Никой не е само тяло - както и други са писали преди, въпрос на добро здраве, интелигентност, увереност в способностите и усмихнато, приветливо присъствие. Модата на определени тела си е чиста търговия, чрез която фармация, фитнесиндустрия и  диетология мятат кукички към клетите самотни и суетни женки. Модата насажда комплекси още в крехка възраст и се почва - ау, виж другите колко са слаби стройни стегнати а пък ти си торба с тлъстини. Сега наблюдаваме "възстанието" на дебеланките и сивокосите с целия хейт върху им.
Мъжете харесват жени, които знаят какво искат, не се правят на примадони и не търгуват с вагината си за материални придобивки.

# 64
  • Мнения: 12 933
Лъчезарната и позитивна жена по-трудно ще остане сама, отколкото киселата, независимо от телосложението. На кой мъж ще му се иска зорлем да се насади на проблеми!

# 65
  • София
  • Мнения: 8 031
Нямах идея коя е Моника Валериева до този момент. Ако трябва да сведа избора до тези две жени, категорично бих предпочела Джей Ло, защото е естествена. Омръзна ми от лошо тунинговани жени, а в БГ са като издезли от калъпа на един доктор.

# 66
  • Мнения: 13 979
Толкова по въпроса.
Красотата е в очите на гледащият. За нея няма стандарт и точни параметри, нито логично обяснение.

Много точно. Имам познати дами с много хубави форми и самотни и такива за които природата не е пестила ( и на младини са били доста пищни) с много готини половинки. Затова такива теми са ми много странни. И сто жени да кажем че някоя си е еталон това не значи нищо. Ако сложа кантар, повечето ми познати с възрастта не харесват  слаби и атлетични, което е голям плюс защото с възрастта за многи от жените килограмите стават голямо предизвикателство, дори и за такива, дето са спазвали драконови мерки защото не са били блесснати с добри пропорции. Така че природата го е измислила...

Последна редакция: сб, 22 юли 2023, 14:45 от _re_ge

# 67
  • Мнения: 9 030
Само преди минути станах свидетел на следната картинка:
Момче и момиче на видима възраст около 25 - 30 годишни. Добре облечени и лудо влюбени. От километри се надушваха феромоните около тях. Simple Smile Момичето нисичко и колкото високо, точно толкова и широко - повече от  дебеланка. А момчето висок строен, добре сложен млад мъж, абе хубавец! Така влюбено я гледаше през цялото време - докосваше я, галеше  и оправяше косата ѝ, не спя да се суети около нея и буквално да я изпива с очи. Relieved Направо се умилих. Relieved
Спогледахме се с ММ и се усмихнахме. Когато подминахме, той замислено отсече - "Даммм, те това е любов и логично обяснение няма! Но ще се окаже вярна приказката, че има две типа мъже, такива които харесват дебелани, и такива, които се срамуват да си го признаят." Simple Smile
Толкова по въпроса.
Красотата е в очите на гледащият. За нея няма стандарт и точни параметри, нито логично обяснение.
Това е също толкова едностранчиво заключение колкото, че мъжете харесват само слаби жени.
Мъжете са сто варианта също като жените. Има дебели щастливи и дебели нещастни, както и слаби щастливи и слаби нещастни.

# 68
  • Мнения: 2 931
Това е също толкова едностранчиво заключение колкото, че мъжете харесват само слаби жени.
Мъжете са сто варианта също като жените. Има дебели щастливи и дебели нещастни, както и слаби щастливи и слаби нещастни.
Тц, заключението е, че никой нормален мъж не избира по точни размери и типаж. (Освен разбира се, тези с дефицитите. С жени трофеи, но и на тях критериите им рязко се сменят, когато решат да се обвържат.) Търси и избира жена, която на първо място е човек - има душа, възгледи, емоции, възпитание, възприятие за живота, способност за мислене и себеизразяване....списъкът е дълъг, но в него не фигурират килограми и сантиметри. И когато го срещне, това дали този човек е идеален и колко тежи е последната му грижа на този свят.

Да, всеки мъж се обръща след красавици, но си държи неговата половинка за ръчичка и вечер нея гушка. Wink

Последна редакция: сб, 22 юли 2023, 15:20 от Sysly

# 69
  • Мнения: 18 395
Има го и обратното - сред тези, които са определени кг. и сантиметри, започва да търси "душа, възгледи..." и всичко, което казваш. Сред другите не.
Например колегата в офиса ми: "Тази ли? Тази не става. Има голям гъз." (съжалявам за цитата, но исках да е автентичен) Иначе момичето е много хубаво, но той въобще отказва да се поинтересува.
За друга: "Пухкава е." Край. Можело да са само приятели. Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 39 063
Всичко е в главата! Дълги години /от пубертета до към 40/ имах тяло като на Кейт Мос. Същия ръст и структура. Супер лесно свалих след раждане. Ми все не се харесвах, много рядко съм се снимала по бански, все другите ми се струваха по по най...

# 71
  • Мнения: 7 019
Абе не са малко мъжете, които дори няма да погледнат една жена, ако е по-закръглена. Просто такъв им е вкусът.

# 72
  • INFJ
  • Мнения: 9 623
И това е до време, с одъртяването претенциите стават все по-малко, и като нищо някой ден ще се поинтересува и от душата на тази, която е с 5-10кг по-тежка.
Изобщо, какво ги обсъждаме индивидите, при които дълбочината е около 2см под повърхността? Повърхностни тъпанари има навсякъде, и никоя жена, която има поне малко самоуважение няма да бъде привлечена, колкото и да е самотна.
Има го и обратното - сред тези, които са определени кг. и сантиметри, започва да търси "душа, възгледи..." и всичко, което казваш. Сред другите не.
Например колегата в офиса ми: "Тази ли? Тази не става. Има голям гъз." (съжалявам за цитата, но исках да е автентичен) Иначе момичето е много хубаво, но той въобще отказва да се поинтересува.
За друга: "Пухкава е." Край. Можело да са само приятели. Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 9 030
Това е също толкова едностранчиво заключение колкото, че мъжете харесват само слаби жени.
Мъжете са сто варианта също като жените. Има дебели щастливи и дебели нещастни, както и слаби щастливи и слаби нещастни.
Тц, заключението е, че никой нормален мъж не избира по точни размери и типаж. (Освен разбира се, тези с дефицитите. С жени трофеи, но и на тях критериите им рязко се сменят, когато решат да се обвържат.) Търси и избира жена, която на първо място е човек - има душа, възгледи, емоции, възпитание, възприятие за живота, способност за мислене и себеизразяване....списъкът е дълъг, но в него не фигурират килограми и сантиметри. И когато го срещне, това дали този човек е идеален и колко тежи е последната му грижа на този свят.

Да, всеки мъж се обръща след красавици, но си държи неговата половинка за ръчичка и вечер нея гушка. Wink
Уважавам мнението ти. Но всъщност повечето хора си имат типаж - подсъзнателно е, дори да не го осъзнаваш.
Хората и особено мъжете са визуални същества. Първо сме привлечени от нещо, свързано с външността и чак тогава ходим да търсим вътрешната красота.
Лично аз също не бих погледнала мъж с определени физически характеристики, ако ще да бъде златен като личност.

# 74
  • Мнения: 18 395
Наскоро в една тема писахме за ръста. Ако е сравнително нисък, за много жени не става. Ми то същото явление...

Общи условия

Активация на акаунт