Пародията наречена "Супердок.БГ"

  • 6 254
  • 64
  •   3
Отговори
# 15
  • Мнения: 47
Специално за този лекар копирано от биографията му в сайта:

'Образование

Завършва Медицинска академия София през 1979 г. Своята специалност Неврология придобива през 1987 г.
Квалификации

    1989 г. - Удостоверение за Мануална терапия от Медицинска академия София;
    Мастър-диплома от Австралийска академия по Боуен терапия;
    2001 г. - Сертификат по Юмейхотерапия;
    2008 г. - Сертификат за завършено 20-то ниво по метода на Универсалната енергия;
    Курсове по японски масаж - Сайонджи, иглотерапия и лазертерапия, методът Силва, хомеопатия, източна алтернативна медицина;
    Член на Български лекарски съюз и Българска асоциация по Боуен терапия.'


Не виждам как сте се заблудили, че човекът залита по алтернативната медицина. С образование от 79г. не ми се вижда конкурентен кадър на работния пазар. Повечето лекари, които си разбират от специалността и надграждат ходят на допълнителни курсове и обмен в САЩ, Германия, Испания. Аз тук такова не виждам, може да е хахо, ама си го е написал.

# 16
  • Мнения: 46 518
Аз съм доволна от супердок, използвам го основно заради удобството при записване. Два пъти съм ходила "на сляпо", иначе другите ми часове са при лекари, които познавам. Мнения събирам от всичко, което ми даде търсачката.

Скрит текст:
Миналата година 2 пъти пътувах със самолет София-Варна. Беше по-евтино от кола, за бързо да не говорим. Добре са направили...

# 17
  • София
  • Мнения: 2 016
И аз мисля, че лекар се избира по автобиографията а не по коментари на пациенти. НО също имах проблем със Супердок. Отидох на частен кардиолог и от клиниката ми казаха, че лекаря изостава 4 часа с прегледите. Казах им че в такъв случай отказвам прегледа и си тръгнах като междувременно ми записаха нов час но при друг кардиолог от същата клиника. Да ама не , въпросният кардиолог ме пуснал във Супердок като некоректен пациент - не съм се появила на преглед. От там Супердок ми праща съобщение че при следващо нарушение ще ми блокират профила. Писах мейл на Супердок като им обясних какво е станало и че реално лекаря е некоректен с мен. Даже им казах да изискат видео записи за да ме проверят че съм била там. От Супердок ми отговориха, че щом лекар го е подал сигнала не могат да го променят и единствено лекаря може. Дори и да има доказателства от видео записи какво се е случило на рецепция. Не поемат ангажимента да проверяват некоректен сигнал подаден от лекари.

# 18
  • София
  • Мнения: 657
И аз мисля, че лекар се избира по автобиографията а не по коментари на пациенти. НО също имах проблем със Супердок. Отидох на частен кардиолог и от клиниката ми казаха, че лекаря изостава 4 часа с прегледите. Казах им че в такъв случай отказвам прегледа и си тръгнах като междувременно ми записаха нов час но при друг кардиолог от същата клиника. Да ама не , въпросният кардиолог ме пуснал във Супердок като некоректен пациент - не съм се появила на преглед. От там Супердок ми праща съобщение че при следващо нарушение ще ми блокират профила. Писах мейл на Супердок като им обясних какво е станало и че реално лекаря е некоректен с мен. Даже им казах да изискат видео записи за да ме проверят че съм била там. От Супердок ми отговориха, че щом лекар го е подал сигнала не могат да го променят и единствено лекаря може. Дори и да има доказателства от видео записи какво се е случило на рецепция. Не поемат ангажимента да проверяват некоректен сигнал подаден от лекари.

Това вече е пародия. Защото какво излиза? Пациенти могат да бъдат некоректни, не явявайки се на преглед, следователно докладвани и отстранени от сайта, но опция за сигнал за некоректен лекар (да речем не дошъл на преглед както е било при вас, което е и често явление) - липсва. Като прибавим и факта, че коментарите се цензурират, нещата почват да лъхат на гнило.

А това да ви размотаят, да ви загубят времето и после 'лекарят' да изкара вас виновна, е връхта на наглостта. Познайте, обаче, дали на 'супердок' им дреме?

Дали оставихте коментар за случилото се и той бе ли публикуван?

# 19
  • Мнения: 612
Потребителката си прави друга регистрация, с друг имейл, и забраната, ако има такава, се прескача. Аз, когато отменям час, пиша обяснение с 1-2 думи, в квадратчето, което излиза.

# 20
  • Мнения: 482
Трябвало е просто да анулирате часа си през супер док като сте си тръгнала

# 21
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Само на база отзиви не бих тръгнала да търся специалист, защото и аз подозирам, че в супердок се публикуват повече
положителни мнения, не сте първият, който го казва. НО платформата е много удобна, понеже позволява запазването на час без да звъниш, да се обясняваш и тн. Ползвам си я с тази цел и съм доволна. Мнения не оставям.

# 22
  • Мнения: 58
Аз съм много доволна от платформата. Веднъж ходих при дерматоложка, която намерих в Супердок и останах много доволна. Ходих и при гинеколог, но не беше моя човек, претупа работата. След време намерих от там и сегашната ми гинеколожка и съм много доволна. Паснахме си и ще продължаван да я посещавам. Много е лесно и удобно да си запазиш час и да намериш точния доктор. Да може и да попаднеш на не толкова кадърен, но все пак може да го провериш в различни форуми.

# 23
  • Мнения: 777
Трябвало е просто да анулирате часа си през супер док като сте си тръгнала
Може да се анулира минимум 2 часа преди запазения час. Ако остава по-малко от 2 часа - не може.

# 24
  • Мнения: 54 445
Въобще не чета отзиви в Супердок. За мен платформата е много удобна за записване на час. Лекар съм си избрала предварително.
Темата е зададена тенденциозно.

# 25
  • Мнения: 19 485
Модериране има и в обратната посока - не позволяват на лекарите да отговарят на отзивите. Избирателно публикуват коментари.
Напротив. Всеки лекар може да отговори на коментар, някои го правят.

# 26
  • София
  • Мнения: 571
Модериране има и в обратната посока - не позволяват на лекарите да отговарят на отзивите. Избирателно публикуват коментари.
Напротив. Всеки лекар може да отговори на коментар, някои го правят.

Не всички отговори се публикуват, само одобените Simple Smile Ако попиташ защо - "ще проверим".

# 27
  • София
  • Мнения: 2 016
Трябвало е просто да анулирате часа си през супер док като сте си тръгнала
Не можех да го анулирам, защото лекаря вече закъсняваше т.е. един вид моят преглед е бил вече започнал според Супердок и в крайна сметка аз се намирам пред тяхната регистратура и служителките имат достъп до софтуера. Аз както се казва съм им дошла на крак остава и да цъкаме на рецепция телефона за да им оправяме тъпотиите. Но като изключим този случай аз също съм доволна от платформата. Не ми е приятно това обаче, че Супердок защитават лекаря и директно ти режат правата. Ама в крайна сметка комисионните ги взимат от лекарите.

# 28
  • Мнения: 3 640
Вие си избирате лекар по отзиви, не сте доволен и пишете, че сайтът е пародия?

Извинете, но този сайт на мен ми е супер удобен. Записвала съм си много пъти часове през сайта, НО при ВЕЧЕ ПРОВЕРЕНИ лекари. Дали ще чета в гугъл, или в БГ-мама мнения за тях, няма значение, но не чета отзиви в този сайт. Изключително доволна съм оставала винаги и забавяне на часове не е имало.

След прегледи ВИНАГИ оставам мненията си, които са на 100% положителни. Това може да ти покаже, че все пак има и истински мнения.

# 29
  • Мнения: 54 445
И аз винаги отставям отзиви, също положителни и даже хвалебствени. Но лекарите, които посещавам са ми познати отпреди, просто сега са включени в платформата и ползвам услугата за записване на часове, вместо да звъня по регистратури.

Общи условия

Активация на акаунт