Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 88

  • 55 839
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Ахх, развалиха ли ги...едно време само Леокрема ползвах. Сега карам на Balea и Velnea че са по-евтини, но само определени видове - на Балеа с лилава капачка, а на Ввлнеа с жълта.

# 706
  • Мнения: 1 307
Аз също съм от доволните от Леокрема/жълтия с арганово масло/ Втора опаковка ползвам и съм към края, чака ме нов неотворен такъв. Досега не мога да кажа нищо лошо, устните ми са подхранени. Ще видя новият как ще се държи.

# 707
  • Мнения: 2 775
Големи драми имах като дете, така си ханеп устните зимата, че до носа ми стигаха раните. Но вече нямам този проблем, а иначе използвам балсамчето на Алверде с невен и при мен винаги дава резултати. Не знам дали има по-добър балсам от него за цената си е топ попадение. От темата го видях, след това не купувам друг. Евентуално нещо с приятел аромат от лимитките на Балеа. Купувала съм 3-4 други вида на Алверде, които са били лимитки и също бяха чудесни. Единият беше с авокадо, един с мен и един с някакви мандарини или нещо подобно, коледен беше.

# 708
  • Deutschland
  • Мнения: 5 596
Балеа на мен не ми вършат работа. Ползвам Блистекс. ЕОС изчезнаха тук. Май ги забраниха нещо, не съм чела подобно.

# 709
  • Мнения: 4 179
Аз сега от черен петък си взех на Ленеаж, нощната маска и веднага ми оправи напуканите устни. За първи път я ползвам, но съм много доволна. Доволна съм също и от скраба на Сефора. Ланеаж взех за 11 лева, а скраба за 8. И двете на намаление, но пък си заслужават като продукти. От дрогерийте купувах, купувах и само си седят е шкафа...свалиха много качеството.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 10 824


Ето този на Балеа за мен е хубав, всички други, които съм ползвала на марката, стоят твърди в стика.

# 711
  • Мнения: 369
Някой взимал ли е този календар преди. Има ли хубави неща?

# 712
  • Мнения: 1 415
На втората снимка мисля са показани нещата, които се съдържат. И в инста много инфлуенсъри са я купили и отворили цялата.

Някой взимал ли е този календар преди. Има ли хубави неща?

# 713
  • Мнения: 406
Аз го купих вчера. За сега съм отворила 3 прозорчета. Първото беше душ пилинг и вече го изпробвах, много е приятен. Второто беше шампоан , а третото крем за лице които не съм пробвала. Отворих ги само да усетя аромата и не ме впечатлиха, очаквах по-силни коледни аромати. Все пак са 24 продукта за 28 лв и не очаквам кой знае какво , но е готино да си отваряш по нещо всеки ден.

# 714
  • Мнения: 3 640
И аз си го взех с талонче, та за под 30лв очаквам само наслада за мен и някое душ гелче. 😀😀😀 Продуктите за лице категорично няма и шанс да им дам, но за тяло може да си запазя даже някои за пътуване, защото са в удобни милилитри.
Шампоанът от ден 2 много ми хареса като аромат, но се чудех за каква ли коса е..?

# 715
  • Мнения: 369
Благодаря Simple Smile Да и аз мисля да използвам талона и затова се спрях на този. За първа година се замислих за такъв календар, но не ми се дават много пари. Харесва ми идеята просто да си отварям всеки ден по нещо хихи

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
Отваряте ли онлайн календара в приложението?
Засега няма нещо интересно, но пък преди дни видях този сет от матови червила на The balm в нови продукти.

# 717
  • Мнения: 1 415
На сторитата им в DM има споделено като ги отварят и как изглеждат. Ето какво пише за шампоана:




И аз си го взех с талонче, та за под 30лв очаквам само наслада за мен и някое душ гелче. 😀😀😀 Продуктите за лице категорично няма и шанс да им дам, но за тяло може да си запазя даже някои за пътуване, защото са в удобни милилитри.
Шампоанът от ден 2 много ми хареса като аромат, но се чудех за каква ли коса е..?

# 718
  • Мнения: 406
Аз също няма да ползвам продуктите за лице по предназначение, но пък стават за ръце или тяло. Ще им измисля приложение.

# 719
  • Мнения: 1 650
Аз преди две години си взимах от календара на Балеа, продуктите бяха с много хубав аромат, но се отказах да го купувам точно защото е пълен с продукти за лице и соли за вана, и от всичко само душ гелите и шампоанчетата използвах та другите неща се чудих какво да ги правя.

Сега съм си взела само този с чай, много си ги харесвам 😁

Общи условия

Активация на акаунт