Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 88

  • 55 837
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 287
ДМ днес се разписаха с талон за намаление на спирали. Добре дошло. Решавам, че ще заменя любимата си Too Faced Better than sex, която е безбожно скъпа вече, с нейния дрогериен dupe - Lash Paradise на Лореал. Добрем, с талона ще се върже перфектно.
Отивам в ДМ в Мега мол в Люлин, че ми беше най-близо и удобно с количката, влизам - няма нито една спирала!!! Не само на щанда на Лореал..... намирам празна кутийка само на спиралата, която искам. Питам имат ли пълни кутийки Grinning
"На касата ще ви дадат пълна"
Аз - шок.... спиралата днес станала като скъпото уиски едно време, където на регала имаше само кутия, пък ти даваха на каса бутилката Grinning
Много се смях, ама си имам спирала. Пробвах я, съвсем се доближава като ефект. Утре ще видя как ще се държи при целодневно носене.

# 721
  • Мнения: 24 855
И на мен ми направи впечатление, че половината неща са ги махнали от кутиите. Ел. четки за зъби, кремове...няма ги. Явно много се краде, въпреки камерите и охраната

# 722
  • Мнения: 1 650
То май освен с кражбите се борят с непрестанното цапотене и отваряне на продукти, че стават непродаваеми после.

# 723
  • Мнения: 46
Влизам да похваля новия шампоан за обем на Балеа. Миналият им беше ужасен, за нищо не ставаше и след баня имах чувството, че ми е мръсна косата. Новият е с променен състав, а балсамът май е със същият - и от двата продукта съм доволна като за цената им.

Също така им писах, защото преди година някъде имаше един парфюм за коса, който много ми хареса:

И понеже вече никъде не го намирам отдавна, а в немския сайт го има, реших да ги питам дали някога пак ще зареждат - ами, няма да го внасят. За сметка на това ще пускат лимитираната зимна серия с парфюм за коса Winter breeze тук. Дано да е по-приятна от предната, защото не понасям аромата на Alien.

# 724
  • Мнения: 2 719
Barely_Mama_91, да не те разочаровам, но Lash Paradise на Лореал изсъхва за 1 месец буквално! Дано са променили нещо, че толкова пари за толкова малко време годност, си е престъпление направо.

# 725
  • Мнения: 1 090
Аз тъкмо онзи ден взех Curl на Catrice, инфлуенсната от Евтинджоса. Добре се справя. Но често казано, истински фаворит ми е лилавата спирала на Golden rose

# 726
  • София
  • Мнения: 23 179
Нямам никакви талони от ДМ от доста време.

# 727
  • Мнения: 3 216
Нямам никакви талони от ДМ от доста време.
Има адвент календар в момента и всеки ден има различни талони за отстъпка.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 16 625
фаворит ми е лилавата спирала на Golden rose
Може ли снимка☺️

# 729
  • Мнения: 2 627
Barely_Mama_91, да не те разочаровам, но Lash Paradise на Лореал изсъхва за 1 месец буквално! Дано са променили нещо, че толкова пари за толкова малко време годност, си е престъпление направо.
Споделям същото мнение, купих я само един път и наистина изсъхна точно за месец.Дори в началото си мислих, че е ползвана, защото тушът стоеше леко сух ( знаете първите 3-4 пъти като използвате нова спирала как прави миглите като мокри).

# 730
  • Мнения: 1 090
фаворит ми е лилавата спирала на Golden rose
Може ли снимка☺️

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 16 625
Благодаря ти! Виждала съм я из щандовете.

# 732
  • Мнения: 287
Barely_Mama_91, да не те разочаровам, но Lash Paradise на Лореал изсъхва за 1 месец буквално! Дано са променили нещо, че толкова пари за толкова малко време годност, си е престъпление направо.
Споделям същото мнение, купих я само един път и наистина изсъхна точно за месец.Дори в началото си мислих, че е ползвана, защото тушът стоеше леко сух ( знаете първите 3-4 пъти като използвате нова спирала как прави миглите като мокри).

Хм... разочароващо.... дано да издържи повече от месец. За пробата, колкото издържи. Ако мн засъхне ще получи капка вода до изхабяване.
С "оригинала" си карах по 4-5 месеца, но тепърва ще пробвам дрогерийни спирали. Ще черпя впечатления от форума Heart

# 733
  • Мнения: 2 775
Lash paradise и на мен не ми хареса, не бих повторила. За предпочита в пъти е lash sensational

# 734
  • Мнения: 767
За коя серия на Лореал имаше добри отзиви преди няколко месеца? Revitalift Laser или Revitalift filler?
Сега видях и някаква Age Perfect.
Или да ми препоръчате някаква друга серия дневен/нощен крем за зряла и суха кожа.

Общи условия

Активация на акаунт