Съпруга с ниско до никакво либидо, счупвами се психиката

  • 19 906
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 11 479
Е тук някой можеше да даде съвет да и слага в храната стрит рог от носорог.
Шшш ей, някой да не се върже и да упре някое животно, заради подобни простотии.
Има афродизиаци - храни, добавки, подправки. Може пък да извади тигрицата.

Моето мнение е, че жената не е толкова асексуална, просто техния секс не я кефи.. Цени го като човек и партньор, но не я възбуда като мъж. Също така и е удобен. Възможно е да има и странична връзка.

# 226
  • Мнения: 6 245
Така го цени, че го кара да я бара по циците и като се надърви почва да му се кара. Това за мен си е гавра от всякъде, кой квото иска да говори.

# 227
  • Мнения: 18 369
Точно на някакви садо-мазохистични отношения прилича. Ама единият не е доволен от тази игра.

# 228
  • Мнения: 3 467
Така го цени, че го кара да я бара по циците и като се надърви почва да му се кара. Това за мен си е гавра от всякъде, кой квото иска да говори.

А той защо позволява да го унижават така? Добре, нея я разбрахме - той обаче защо продължава да седи с нея?
Не работи, пари не внася, само се тъпче с храна по цял ден, че и секс не дава.
Перфектната жена отвсякъде.

# 229
  • Мнения: 11 479
Така го цени, че го кара да я бара по циците и като се надърви почва да му се кара. Това за мен си е гавра от всякъде, кой квото иска да говори.

Я ми кажи - ако веднъж ти се случи нещо подобно ще повториш ли?

# 230
  • Мнения: 1 210
Да се беше сетил и нея да я кара да го бара за...., ама де такава досетливост. Танто за кукуригу... ей така, без секс.

# 231
  • Мнения: 1 879
Нали ще му се изсмее, ако я накара. То цялата им предигра се превръща в някаква подигравка. Аз не бих имала никакво желание до края на живота ми да пипам някой, който ми се присмива. Ако в 99 % от случаите не води до секс, също.

# 232
  • Мнения: 10
И аз имам хипотеза: Жената е асексуална. Докато върже автора е полагала усилия, после вече не.
Здравейте, благодаря на всички за включването ви, следя коментарите. Ще се опитам да отговоря.
Още в първите си редове казах, че ще споделям само обективна информация, която може да се проследи и докаже, нещо лично, без емоция, обиди и т.н.
Имаше коментар за това откъде аз да зная за липсата на сексуалния живот на сестра й и на майката. Зная. Познавам лично и от близо.
Да, до преди да се оженим, жена ми полагаше усилия. Ще сложи жартиери, ще е предизвикателна, ходеше на танци за добра форма.
След сватбата край. Забрави за всичко. В спокоен разговор ми сподели, че не е била толкова по секса, но като ме е гледала такъв мераклия - не искала да ме спира. След сватбата инициативата стана само и единствено моя.
Като ми се покаже и каже, че сутрин и през деня не й харесва - ок, отпадат като вариант. Отпадат и лятото и зимата. Отпада и секса при почивка (море, планина). Заради стеснение на едната от тръбите след яйчника, секса е през месец, вече не се прави удоволствие, а по програма, да има забременяване. Секс в стая различна от спалнята не е приемлив също. Не й харесва дългият секс, категорично. Около 5 минути е ок. Също не я кефи да има светлина, да виждам дупе, цици. Не. Също не харесва секс в два поредни дни или седмици. Активната позиция за игра, за секс е за мъжа,.категорично. Казва, че не е такава жена, тя да направи крачката.
Много трудно е да говоря на  тази тема с нея. Започва да се сърди на секундата (обща черта с майка и сестра. Другс обща семейна идеология е, че мъжът е длъжен да направи всичко в живота).

Нали ще му се изсмее, ако я накара. То цялата им предигра се превръща в някаква подигравка. Аз не бих имала никакво желание до края на живота ми да пипам някой, който ми се присмива. Ако в 99 % от случаите не води до секс, също.
Манди,
Да това се случи постепенно с мен. Условен рефлекс. Като няма резултати след един, два, петдесет, двеста опита от моя страна и мотивацията ми започна силно да умира.
В предишните си връзки (до 36г е живяла с родителите) е било само секс, спре ли секса и мъжете са си тръгвали. Но то е било като децата, излезнем на заведение, секс и кой откъде е), вкъщи леглото е готово, хладилника е пълен. При мен започна да се чувства нещастна. Нов град, сами. Отговорността е друга, храна,.наеми, сметки. Разходките намаляха. Аз съм излезнах от родната къща на 14г по мое желание, друг град, после казарма, работа, следване, чужбина. За мен стрес и да е имало е било отдавна и съм като имунизиран, когато се е налагало съм живял като куче.

Така го цени, че го кара да я бара по циците и като се надърви почва да му се кара. Това за мен си е гавра от всякъде, кой квото иска да говори.

Я ми кажи - ако веднъж ти се случи нещо подобно ще повториш ли?

Дорис,
О да, повтарял и потретвал, много,.ама много пъти. С ръка на сърцето,стотици пъти. И след години по тая схема, предният месец за първи път не се възбудих, нула от моя страна. Явно след толкова много откази, ако не аз, то тялото ми не реагира на последният ми опит. Аз бях говорил с нея за това, споделил съм, че при липса на взаимност ще дойде ден да не ми се занимава повече.
Така го цени, че го кара да я бара по циците и като се надърви почва да му се кара. Това за мен си е гавра от всякъде, кой квото иска да говори.

А той защо позволява да го унижават така? Добре, нея я разбрахме - той обаче защо продължава да седи с нея?
Не работи, пари не внася, само се тъпче с храна по цял ден, че и секс не дава.
Перфектната жена отвсякъде.
Arielle, опитвам се да спася семейството. Но губя. Тя не е щастлива. Не знае какво и харесва като цяло, няма интереси (с изключение на котки. Дори да е дошъл перфектен ден, от тези 3 пъти в годината, да е гледала видео в нета със страдаща котка и край със секса). Хоби няма. Приятелките й са в две групи:семейни и тези без партньори, при възраст над 40. Първата група се е отделила и си гледат семейството, втората - сякаш избягват семейните.
В настоящата ми среда е голям разврат, тъмнокожите, секса е само заради секса, ценности като постоянен партньор са глупости. Като си говорим са ми казвали, че белите жени хабят спермата, а те искат всичко вътре и да има деца. 4-5-6-7-8.
Още днес ако излезна и се пусна с африканките, латиноси и т.н, шанса е голям. Но аз съм от старото поколение на БГ, ценностите в които вярвам са различни.
Съпругата я разбирам донякъде, това с чужбина, работата, местене е стрес. Ама за по-лесен живот не мога да го измисля. Идвам от малък провинциален град, от родителите подкрепа не съм и търсил. Трето/четвърто поколение са живели и работели на едно място, в един завод, на една и съща позиция в нищото. Аз смених град, положих усилие в образование малко, после нови хоризонти и така.
Е тук някой можеше да даде съвет да и слага в храната стрит рог от носорог.
Шшш ей, някой да не се върже и да упре някое животно, заради подобни простотии.
Има афродизиаци - храни, добавки, подправки. Може пък да извади тигрицата.

Моето мнение е, че жената не е толкова асексуална, просто техния секс не я кефи.. Цени го като човек и партньор, но не я възбуда като мъж. Също така и е удобен. Възможно е да има и странична връзка.
Странична връзка няма. Поне няма физическа. Ако е нещо във фантазиите й, тук незная.
Автора да каже, ще променя ли нещо или?
След 100 съвета, бих се замислила,  че май не ме устройва това положение.

Да, автора направи първа крачка. Спрях да бъда инициативен към нея. Има разлика, голяма. Тя се бъгна сериозно, а на мен ми олекна. Спирам да страдам от отказите.
Втора крачка ще бъде да не бягам при следваща възможност с другс жена. Няма да ми е лесно, но да видя. Загубил съм форма със сигурност, и самочувствие.

# 233
  • София
  • Мнения: 35 289
А, да я пратиш у техните и да си намериш достоен партньор и жена, която обича секса с теб, изпитва грижа и отношение във връзката ви иска да градите заедно дом и семейство?

# 234
  • Мнения: 25 837
Препоръчвам ти да си намериш любовница, от латиносите по добре.  Ще ти светне.

# 235
  • Мнения: 6 245
Така описано това не е просто липса на желание за секс. Това е начин на налагане на превъзходство- чрез хиляди капризи, които ти задоволяваш или приемаш. С две думи върти те на малкото си пръстче, а е изцяло, ама наистина изцяло зависима от тебе. Изключително добър манипулатор е тези жена, а ти реално си пожертвал всичко за нея - щастие, секс, деца, истинско семейство. Това обаче си е твой избор, и не, втората стъпка не е да не тръгнеш по чуждо, което не си направил вече нам си колко години. Втората стъпка е да приключиш всичко с нея, нека някой друг и задоволява капризите, масрафа и да се съобразява със секс не през деня, нощта, слънчево, облачно, светло, тъмно, топло, студено, хладко и не знам си още какво време.

# 236
  • Мнения: 7 526
Самочувствието и формата ти са загубени, щото са обрязани от жена ти. Ако, ти не си ги върнеш,сам или  евентуално с нова жена ще си умреш с тая безскрупулна егоистка, която единствено те използва.
С такова отношение тя може и до импотентност да те докара.

# 237
  • Мнения: 190
Аз не разбирам защо стоиш с това чудовище. Дори не ми е неудобно да я нарека така. Това си е чудовище. Секс в определени дни? Обича само котки? Не се прави секс в друга стая извън спалнята? Айде малко. Тая си го проси. Тегли ѝ една майна и приключвай. На баща ѝ ли искаш да заприличаш?(пояснил си, че страниш от него)

# 238
  • Мнения: 1 879
Сам казваш, че до 36-годишна възраст на жена ти, след като сексът е спирал и мъжете са си тръгвали. А защо е спирал сексът според теб при млади хора? Според мен тя го е спирала. Тя и тогава не е обичала секса, просто се е насилвала цял живот да задържи мъж. С теб се е насилила малко повече до брака, защото е усетила, че няма да я оставиш и ще я издържаш, тоест струвал си е напънът.
Казваш, че с теб е започнала да се чувства нещастна. Жена ти е била нещастна и преди теб. До 36 години е живеела с техните, без сериозна връзка, без интереси, не ми звучи и животът й да е бил особено пълноценен. Сега не е по-различно, продължава да живее по същия начин и пак хладилникът е пълен. Не знам как си се подлъгал да се ожениш, не вярвам и чак след брака да си видял всички червени лампи, чак толкова слепи хора няма.
Остави секса, ти явно си го прежалил, тя казва ли ти някоя добра дума, хвали ли те, усмихва ли ти се, казвала ли ти е благодаря някога, с какво подобрява живота ти ежедневно?

# 239
  • Мнения: 5 273
Ами типичната жена, която си контролира мъжа успешно чрез секс или липсата му.

Общи условия

Активация на акаунт