Съпруга с ниско до никакво либидо, счупвами се психиката

  • 19 338
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 38 628
Гали котето.

# 271
  • Мнения: 3 415

Или някой друг го прави.

# 272
  • Мнения: 301
Странна история. И отговорите на автора са ми малко недовършени и като цяло несвързани. Или е пързалка темата или просто много тъжно за човека, но той си го е избрал. Нищо не му зависи от тази жена, тя и деца сигурно не иска. Определено е за терапия, но желанието трябва да дойде от нея, тя може би е прекалено нещастна и депресирана, за да се измъкне, просто така е живяла цял живот и й е удобно, не трябва да полага усилия, защото всичко й е наготово и защо да се труди или да върши нещо.
Автореее..... ако бях на теб изобщо нямаше да чувствам вина да си намеря любовница. Така ще ти дойде желание за живот, че нов човек ще станеш. Тя тази жена ти е потискала мъжествеността с години, че затова ти е трудно да си повярваш. Прояви малко самочувствие и се огледай наоколо, нека животът ти не бъде само около жената, създай си други преживявания, тя няма да се промени, единствено ако не осъзнае, че почва да те губи и,ч е не си й в кърпа вързан. Я спри да се прибираш след работа, споделяй й за някоя колежка как е флиртувала с теб, прави се на недостъпен, спри да се държиш мило.. нека усети, че не си даденост и някоя друга те иска, да видим дали няма да й се доправи секс пак.

# 273
  • Мнения: 18 331
Не съм съгласна. Ще й разправя как Гинчето от счетоводството му се е усмихнала, дано заревнува, да бе!
Спри й парите и подай молба за развод, гарантиран ефект. Joy

# 274
  • София
  • Мнения: 274
Авторееее, дойде зима, за оплакване си

# 275
  • Мнения: 1 257
Някак ми е много трудно да повярвам в тази тема. Няма толкова окаян мъж, подлаган на такъв тормоз и унижения (защото мното от описаните ситуации и отношения са си точно това), а той да стои и със сълзи на очи да обяснява "Обичам я, бе, обичам я!". Като я обичаш, стоиш, налягаш си парцала, счупваш си психиката и се самообслужваш в банята.
Няма такива семейни ценности, заради които да си струва човек да потъпче собствената си личност. Голямо мрънкане, голямо чудо. То и на сексуална жена ще и се отще при такава безгръбначност.

# 276
  • Мнения: 25 695
Той, мазохистът:
- Бий ме, мъчи ме, обичам те!
Тя, садистът:
- Няма пък!

# 277
  • Мнения: 2 208
Не знам за психиката, но да се оплача и аз.
Жената без малко да ми счупи физиката. Щото един час преди това я заплаших, че ще я скъсам.
(Много филми гледам)

# 278
  • Мнения: 25 695
Ако беше я скъсал, нямаше да те счупи. Simple Smile

# 279
  • Мнения: 3 702
Ако беше я скъсал, нямаше да те счупи. Simple Smile
Един виц по темата:
В една фирма започнала работа красива жена. Един от колегите й непрекъснато я гледал с влажни очи и всеки път й казвал, че ако му падне ще я умори със секс. Днес така, утре така, на жената й станало любопитно какво толкова ще направи и го поканила на гости. Пристигнал мъжа, масата наредена - ядене, пиене, както си му е реда. Хапнал си доволно мъжа, пийнал порядъчно и полегнал на дивана, почти заспал. Жената го бутнала  и го подсетила, че нали обещал да я умори със секс. Мъжа отворил очи, махнал великодушно с ръка и казал:
 - Ааа, живей, бе, живей!

Последна редакция: вт, 28 ное 2023, 23:03 от The Stranger

# 280
  • Мнения: 1 153
Че кой кани мъж за секс и обикаля около печката?

В по-младите си години отивам на първа среща с мъж 13г.по-възрастен. Нищо впечатляващо, сухарско даже. С нетърпение чакам да си ходим. А той накрая ми казва " Много приятно беше , предлагам следващия път да не ходим по ресторанти, а да дойдеш у нас и да ми сготвиш нещо". WTF?!? Като е жена трябва да готви и да реди маса...

# 281
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 118
Никаква храна не ни е интересувала с мъжа ми като гаджета, само едно нещо ни вълнуваше .. . 😂😂
Сега вече и манджата е важна, ама и другото не е за подценяване. И така вече 17г. Иска си поддръжка.

# 282
  • Мнения: 1 257
Щом стигнахме до вицовете Laughing
Жената (с леко разочарование): "Нали каза, че ще ме любиш като животно?"
Мъжът (доволно): "И заекът е животно, скъпа!"

# 283
  • Мнения: 11
Аз ако съм мъж, ще говоря с нея и ще й кажа написаното тук, облечено в каквито думи ви върши работа. Хубаво е, че се замисляте каква може да е причината, най-добре я питайте. Ако Ви обича, ще говори с Вас. Това за майката и сестрата тя ли ви го каза? Ако е тя, вероятно не иска да прави секс изобщо с Вас. Това не значи, че има секс с друг мъж, много двойки си живеят така, в миналото от прекален морал, например. Имам предвид, че не е нещо ново. Лично аз смятам за притеснително, че е споделяла подобни неща за майка си и сестра си, каквато и да е целта, е грозно да се говори така за близките и очаквайте подобно отношение и зад Вашия гръб. Понякога се дразня, че цял живот се бъхтам и нищо даром от никой, понякога се радвам, че така нямам шанс да ме обземе меланхолията и да изпадна в кататония или депресия.

Общи условия

Активация на акаунт