Съпруга с ниско до никакво либидо, счупвами се психиката

  • 19 905
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 191
Асексуалност не видях, камо ли наследствена. Има майка и дъщеря, които следват един модел - да си хванат удобен мъж. Едната, за да отгледа чуждото дете, другата - вече на годинки да създава семейство с най-отзивчивия.

П. С. В едно познато семейство, мъжът се оплакваше, че жена му е асексуална. Хвана я в крачка с чат до друг, в който такива писания и щения, че бил втрещен, че на него такива неща не е правила, даже докато били пресни гаджета.

# 256
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 112
Ей тъй като вземат да ми се втрещяват... И после жената виновна, че мъжът ѝ не става в леглото.

# 257
  • София
  • Мнения: 38 859
Аз съм го разказвала вече 10 пъти това. Оня моя екс така ме беше "възпитал", че и аз се смятах за ниско сексуална, с 3-4 пъти месечно по 5 Мин.

# 258
  • Мнения: 2 251
Аз съм го разказвала вече 10 пъти това. Оня моя екс така ме беше "възпитал", че и аз се смятах за ниско сексуална, с 3-4 пъти месечно по 5 Мин.
Сега като откри сексуалността си какви са числата?

# 259
  • София
  • Мнения: 38 859
Ще ти пратя разпечатка с име, цифри и ЕГН. 🤣🤣🤣

# 260
  • Мнения: 25 836
Числата ги остави, минутите какви са Joy

# 261
  • София
  • Мнения: 38 859
Е, повече от 5.

# 262
  • София
  • Мнения: 992
Вероятно не се случва често да го казвам, но тая тема трябва да е пързалка! Просто не може да е вярно!

# 263
  • Мнения: 25 836
Тия 5 мин са за рекордите на Гинес.Sweat Smile

# 264
  • София
  • Мнения: 38 859
Тогава не се замислях за това. Сериозно, смятах го за нещо нормално, все се оправдаваше, че свършва бързо, защото рядко правим секс. Страхотна логика!

# 265
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Тя до 35 живяла с родителите си, асексуална искала дете. В момента на 42, без никаква работа и без никакви интереси.  И ти се побъркваш. В си хвани една любовница и измисли как да се отървеш от тази.

# 266
  • Мнения: 25 836
Вярвал в семейните ценности и морал, и за това не си е хванал любовница.
Или е свикнал вече.

# 267
  • Мнения: 18 369
Вярва я! Целомъдрието и въздържанието не бяха ли ценности през Средновековието? Ей, как не се е сетила неговата да ползва нощница с дупка? Joy

# 268
  • Мнения: 1 486
цЕл живот при мама, мама казва, че е време за мъж, хваща първия и ей на, не стават нещата. Малко на такава история ми прилича. Вие не я привличате, а със сигурностт и тя едва ли вече ви привлича след всичко изписано, кажете си едно "чао" и не му мислете много.

# 269
  • Мнения: 3 467
Вярвал в семейните ценности и морал, и за това не си е хванал любовница.
Или е свикнал вече.

А е възможно и тя да си има любовник и тия простотии за "асексуалноста й" да са само за пред него.
Много я знае какво прави по цял ден  докато той работи.

Последна редакция: чт, 16 ное 2023, 17:15 от Arielle

Общи условия

Активация на акаунт