Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 19

  • 59 291
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
Ще ги пробвам, благодаря!

# 61
  • Мнения: 119
Дами, маслата за устни на Catrice и Essence подходящи ли са за употреба над червило и молив за устни? Търся нещо, което да придаде съвсем лек блясък и да омекоти устните, но да не лепне и да не изтрива червилото отдолу. Аз така и не успях да открия заветните масла, затова взех някакъв гланц Essence Juicy Bomb, но освен че ми лепне, червилото нанесено под него изчезва за минути.

# 62
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 091
Взимам прах от Кауфланд за съдомиялна, тяхна марка.

# 63
  • Мнения: 21 319
Памперсите на дм бива ли ги?

# 64
  • Мнения: 885
Взимам прах от Кауфланд за съдомиялна, тяхна марка.
+1 за прахът на Кауфланд.

# 65
  • Наблизо
  • Мнения: 6 317
Лисиче,да.Аз съм доволна.

# 66
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 428
И аз съм ползвала памперсите на ДМ и с двете деца. Също и мокрите кърпи.

# 67
  • Мнения: 21 319
Мокрите кърпи и аз използвам.
Благодаря ви.

# 68
  • Мнения: 1 436
Дами, маслата за устни на Catrice и Essence подходящи ли са за употреба над червило и молив за устни? Търся нещо, което да придаде съвсем лек блясък и да омекоти устните, но да не лепне и да не изтрива червилото отдолу. Аз така и не успях да открия заветните масла, затова взех някакъв гланц Essence Juicy Bomb, но освен че ми лепне, червилото нанесено под него изчезва за минути.
Не съм ги ползвала, но по принцип грим се премахва най-лесно и най-бързо с масла. Щом от гланца не си доволна, с маслата ще е погром-100% ще смъкнат червило /молив

# 69
  • София
  • Мнения: 23 052
user1905, маслата за устни, които купих ги ползвам самостоятелно. Не ги слагам върху червило.

# 70
  • Мнения: 190
В Дм Варна под общината са заредили със зимни лакомства, някой пробвал ли е шоколадовия крем за меденки, че му се чудя?

# 71
  • Мнения: 1 719
Дами, маслата за устни на Catrice и Essence подходящи ли са за употреба над червило и молив за устни? Търся нещо, което да придаде съвсем лек блясък и да омекоти устните, но да не лепне и да не изтрива червилото отдолу. Аз така и не успях да открия заветните масла, затова взех някакъв гланц Essence Juicy Bomb, но освен че ми лепне, червилото нанесено под него изчезва за минути.
При мен juicy bomb над матово червило издържа доста и си ми е тотален любимец откакто излезе. Иначе може да пробваш extreme shine пак на Essence, те не лепнат.

# 72
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 186
отзиви за този серум ?



преди време четох хубави отзиви за един много подобен, но не е същия- отзивите бяха за серум с ниацинамид, а доколкото виждам в този няма такава съставка.

# 73
  • Мнения: 21 319

Взех тези за проба.
И това АМ го наяжда:

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 560
отзиви за този серум ?
В момента ползвам този крем (консистенцията му е като на крем).
Не ми харесва.Много е плътен и като консистенция,и като нанасяне.Не ми хидратира добре кожата.
Изобщо,за немалкия период, през който го ползвам,не забелязвам никакво действие.Усещането върху кожата ми е незадоволително ...
Имала съм с Ниацинамида,от него бях по-доволна.
Ако трябва да сравня с хидратиращия на Микса например,с него всичко е много по-добро.Мн. приятна консистенция,мн добро усещане като нанасяне,добра хидратация.
Тааа,мъча го вече много време този на Гарние  
Има леки частички (бляскави),които изчезват в последствие.
Кожата ми- 43г.,комбинирана,с видими пори.

Общи условия

Активация на акаунт