Спечелете един от 150 крема MIXA Ceramide Protect!

• 10 122
  • 505
  •   1
Отговори
# 45
Да, на моменти усещам кожата си суха и опъната в определени участъци. Това се случва обикновено през есенно - зимния период или когато не съм подбрала подходящата козметика. Харесва ми, че изглежда много по - млада за възрастта ми, но това донякъде и генетично обусловено.

# 46
Да, усещам я суха, особено след душ и през зимата.
Харесва ми, че изглеждам доста добре за годините си и нямам нужда от тонове грим. Приятелки, които са с 10 години по-млади от мен ми завиждат за кожата и ми правят комплименти.

# 47
Да, усещам я суха.

# 48
Усещате ли кожата си суха, опъната или чувствителна? Кои са нещата, които харесвате в нея и кои не?

За жалост усещам огромна сухота и опъване по кожата си особено през есента и зимата. Като цяло харесвам кожата си, тъй като определено толерира различни продукти и много добре абсорбира нанесените кремове. Нещата, които не ми харесват при нея са именно сухотата и опъването през студените периоди, както и ситните пъпчици на някои места.

# 49
  • София
Кожата ми става суха и опъната и през големите студове, и при прекаляването със слънчеви бани.
Не си харесвам кожата, защото лесно пигментира и трябва непрекъснато да я третирам със защита.

# 50
  • Бургас
Да, усещам кожата си суха, особено сега когато времето застудява.
Харесвам кожата си, защото изглежда много добре за възрастта ми.

# 51
  • Пловдив
Усещате ли кожата си суха, опъната или чувствителна? Кои са нещата, които харесвате в нея и кои не?
През зимното време определено усещам кожата си по-опъната.
Харесва ми, че кожата ми толерира маса продукти, почти безпроблемна е. Не ми харесва, че образува черни точки, въпреки старателното ежедневно почистване.

# 52
Усещам я, да, особено сега, когато очакваме бебе, сякаш кожата ми стана по-опъната и това ми носи дискомфорт. С удоволствие ще пробвам крема Ви!

# 53
Да, през есенно-зимния сезон усещам кожата си суха и опъната, а това чувство се засилва още по-вече след баня., ако веднага не сложа подходящият крем. Харесвам в кожата си това, че не се зачервява, не се лющи и нямам пъпки. Не харесвам това, че понякога е по-мазна, от колкото трябва и ми се иска.   

# 54
  • Пловдив
Кожата на лицето ми е смесена. На места наистина я усещам суха и има нужда от крем особено на носа и зоната около очите.
Ръцете ми са перманенто сухи, не съм открила досега подходящ сапун, ползвам задължително крем за ръце особено през зимата.

# 55
Кожата ми е смесена през лятото и по-скоро суха и чувствителна през есенно-зимния сезон. Обича да бъде хидратирана и ми се отблагодарява със свеж вид, когато полагам достатъчно грижи за нея. Това, което не харесвам в нея - пигментните пена, с които трудно се преборвам.

# 56
  • плевен
Усещам кожата си суха, дехидратирана през  есенно-зимния сезон.В кожата си харесвам , че е толерантна към подходящите за нея козметичните продукти.С удоволствие бих пробвала новия крем на Mixa.

# 57
  • София
Кожата ми е изключително суха. А зимата става още по зле. Винаги я хидратирам но мисля, че не е достатъчно.

# 58
  • София
Моята кожа почти през цялата година е суха и опъната. Не ми харесва това, че сега, през есента се зачервява в някои участъци и се бели. Харесва ми това, че като цяло изглежда свежа, въпреки сухотата.

# 59
Кожата ми е суха, особено есенно-зимния период я усещам много опъната.

Общи условия

Активация на акаунт