КОЛЕДА 2023/2024

  • 93 927
  • 1 159
  •   1
Отговори
# 75
  • под тепетата
  • Мнения: 9 431
DzhuliB, не знам в мен ли е проблемът , но не виждам нищо в скрития текст.
Сега вече ги виждам.

Последна редакция: сб, 21 окт 2023, 11:03 от bilqna_69

# 76
  • Мнения: 1 635
На мен ми зареждат, две изображения са.

# 77
  • Русе
  • Мнения: 5 255
Съжалявам. Но в хранилището си нямам свободно място. Обикновено след 14-20 ден изтривам книгата оттам. Ако някой я сложи в свое хранилище, ще закрепя линка в първия пост.
Скрит текст:
Цитат на: peych link=topic=1597711.msg47088738#msg470
[/quote

Книга на руски. Сладки и къщичка за Коледа
https://disk.yandex.ru/i/x9ciZkd_XSi6og
Ще помоля линка да го добавите в първият пост! Да ни е под ръка!😉

# 78
# 79
  • Мнения: 39
Здравейте, и аз си взех от маслото на промоция в Била и го замразих. А да попитам какво брашно взимате? Защото на скоро взех едно италианско за сладкиши ,но не съм го пробвала все още.
И снимка от днешната закуска- Сиренки😊

# 80
  • Русе
  • Мнения: 5 255

Благодаря ти! Но системата не ми дава да редактирам първия си пост и да закрепя там линка. Може би, някой модератор да го направи.

# 81
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 488
Аз си го свалих и ако някой иска мога да го пратя. Също така писах на модератор (през !), да добави в първия пост.
За сега само масло зареждам от промоциите. Вече имам 6пакета Кериголд.

# 82
  • Мнения: 5 400
Марч, в нашия град има няколко магазина с турски стоки, от там взимам това масло. Но за да ме съм извън тренда, сложих във фризера 5 кг. Монарх да отлежава. До тогава  съм заредила на разни места из къщата малки съдчета с канела на пръчици, звездовиден анасон и карамфил.

# 83
  • Мнения: 438
Marcheva14 сърдечно благодаря, направо ми спасихте Хелоуинското парти 😍

# 84
  • Мнения: 11 454
Търсих днес в Алито формички за елхички, излизат ми само такива за свещи, но са на друг принцип, та се чудя дали някой не е открил. Grinning

# 85
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Търсих днес в Алито формички за елхички, излизат ми само такива за свещи, но са на друг принцип, та се чудя дали някой не е открил. Grinning
Какви търсиш? За 3Д-елхичка или просто обикновен cookie cutter? Последните ги има и в Джъмбо, и в Лидл пускат, и в другите големи супермаркети през ноември.

# 86
  • Мнения: 11 454
За 3д, сладките които предната страница показаха. Видях линка, но там са 20 лв една формичка като сложим и транспортните разходи става доста според мен.

# 87
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Pea, тези са малко по-евтинки -16,50лв излизат и или доставка 4 лв, или, ако си харесаш още нещо и събереш над 10 евро поръчка, доставката е безплатна.

https://a.aliexpress.com/_EQonOA7



Струва ми се, че вече по това време на годината по-евтини няма да има...

# 88
  • Мнения: 11 454
Тези ги видях, но смятам, че няма да станат за нашата цел, защото са силиконови и не се отварят.

# 89
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Записвам се да ви следя и аз. Все още не съм започнала никаква подготовка.

Общи условия

Активация на акаунт