Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 74

  • 21 293
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 221
Да дам бърз отчет
Закуска кафе
Обяд спаначена супа и сьомга малко не се връзва но това избрах 😁
Вечера салата и пържола

# 91
  • Мнения: 663
Да, Елорче, тренирам си. При това съм в добра форма. Щеше ми се да кача килограмите на гирите и дъмбелите, но пък там кръстът се обажда и не позволява да работя с големи тежести. Идеята ми е хем да съм сита, хем с нормална кръвна захар. Според мен тук, в тази тема знаете как.

# 92
  • Мнения: 32 531
Да, Елорче, тренирам си. При това съм в добра форма. Щеше ми се да кача килограмите на гирите и дъмбелите, но пък там кръстът се обажда и не позволява да работя с големи тежести. Идеята ми е хем да съм сита, хем с нормална кръвна захар. Според мен тук, в тази тема знаете как.

Аз също съм с болен кръст. Затова гирите ги вдигам в легнало положение, защото съм хитра Grinning

# 93
  • Мнения: X
Аз само с колан тренирам заради този пуст кръст.

# 94
  • Мнения: 3 818
Аз само с колан тренирам заради този пуст кръст.

Нани, какъв ти е колана и откъде е купен? Моят кръст също нещо взе да се обажда при по-тежките тежести, а не ми се иска да намалям кг, с които тренирам. Колан може и да ми реши проблема, а е добре да се слага при тренировки дори и човек да няма болки в кръста.

# 95
  • Мнения: 28 032
Бриа, на мен много ми се връзва спаначената супа със сьомга.😃 Правила съм сьомга със зелен сос от сметана и пасиран спанак- много добра комбинация беше.🥰

# 96
  • Мнения: 990
Елора, благодаря, но може би началната точка също има значение. В крайности не съм изпадала, а теглото ми е постоянно. И слаба като клечка не съм. Ще проуча, защото за да изключа едно, трябва да включа друго, което да го замести. Не искам да губя кг, поне не много. Да не се сбръчкам се притеснявам 😆
Ако нямаш излишни, вероятно няма да загубиш и няма шанс да изчезнеш. Satisfied
Отслабването не е задължително, освен ако не ограничаваш количествата. Може да загубиш 1-2-3 килограма вода и да се промени композицията на тялото. Спортуване за увеличаване на мускулната маса, също ще помогне.  Изключваш захари и вклчваш мазнини.

# 97
  • Мнения: X
Babri, на марката Thuasne Ortocare. Беше подарък за мъжа ми от неговия чичо понеже често имаше проблеми с кръста, но с времето аз го присвоих и не започвам тренировка без него. Хем кръстът е стабилен, хем искаш- не искам стягаш корем по време на тренировка.
Скрит текст:

# 98
  • Мнения: 3 818
Много ти благодаря, Нани Flowers Cherry Blossom

Почвам да търся. Бившият ми мъж и тревата без колан не излизаше да коси, а аз вдигам тежко ей така натюр и после се чудя защо ме боли и ми прищраква кръста. Даже на масаж ходих, ама сякаш много полза не видях от него.

# 99
  • Мнения: 857


Този "уред" за краката много добър..  къде да го търся 😃

Шарпи не се отчете

# 100
  • Мнения: X
Тайчито беше споменал, че го има в Амазон.

# 101
  • Мнения: 28 032
Как се казва този уред?😃
Дара, внучето още ли ви е на гости?🙃

# 102
  • Мнения: X
Guasha Wood Stick

# 103
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 838

Nani😘

# 104

Общи условия

Активация на акаунт