Нямаме си вече бебе

  • 31 531
  • 265
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 734
О, миличка толкова съжалявам! Прегръщам те и Дай Боже да издържиш изпитанието Praynig

# 91
  • Мнения: 6 315
Искрено съжалявам за това, което се е случило! Бъди силна и дано скоро си родиш силно и здраво бебе!

 Praynig  Praynig  Praynig

# 92
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
много съжалявам за детенцето ти!
мисля че по-лошо от случилата се - е само чакането на резултата сега...

желая от сърце да се справиш със страданието, да се пребориш с мъката и смело да продължиш напред към ново начало...

много целувки и нашите добри помисли - Надя и Дани

# 93
  • Мнения: 5 263
Мила много съжалявам  Sad
Едва ли има думи и действия които в този момент да те утешът  Sad
И ние преди години загубихме бебе и знам колко е голяма болката и мъката  Cry

# 94
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Настръхна ми косата... Не знам какво да кажа, освен че ужасно ти съчувствам за загубата и ужасно ме е страх както за моето, така и за всички неродени още бебета... Некадърни лекари или лош късмет, каквато и да е причината, не знам как ще го преодолееш!  Sad Стискам ти палци да намериш сили в себе си да го приемеш и да дочакаш скоро деня, в който да гушнеш живо и здраво свое бебче! Наистина не знам какво друго да кажа... И това, което написах е глупаво, ама може ли човек просто да подмине такава тема...?!

# 95
  • Мнения: 2 609
Ох,няколко пъти влизам в темата и незнам какво да напиша...
Искренно съжалявам за това което си преживяла.Това найстина е най-лошото нещо,което може да се случи на една майка.
Миличка,поплачи си сега и събери сили да вървиш напред.
Пожелавам ти,сигурна съм,че в най-скоро време ще се радваш на едно здраво,сладко бебешорче!

# 96
  • Мнения: 2 006
Съжелявам......дано намериш сили да преодолееш болката.

# 97
  • Мнения: 81
Мила ужасно сьжелявам.Бьди силна и опитайте пак пожелавам ви здраво и силно бебче в бьдеще.Прегрьщам те Cry

# 98
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Бъди силна. Бъди смела. Горе сърцето и мисли напред.  
С цялото си сърце ти го желая. newsm17

# 99
  • София
  • Мнения: 897
Съжалявам, просто нямам думи.
Кураж и обич!

# 100
  • Мнения: 779
Толкова е тъжно,че думите бледнеят!
Бъди силна!Съхрани душата си!Прегръщам те миличка!

# 101
  • Мнения: 1 464
Ох милчка,моите най-искрени съболезнования!Събери сили да се възстановиш и продължш напред newsm17

# 102
  • София
  • Мнения: 2 952
Много си силна, щом си намерила сили да ни напишеш!
Приеми най-искрените ми съболезнования!
Нека лошото да ви забрави от тук насетне!

# 103
  • Мнения: 45
Миличка, ужасно съжелявам за преживяното. Думите идват трудно, защото мъката е огромна, знам че се чувстваш безсилна и се питаш:"защо се случи точно на мен", но за съжаление това е реалния живот - никой не е застрахован от нищо. Изживей мъката си, знам че никога няма да забравиш това бебе, но мисли за бъдещите деца, на които можеш да дадеш живот, знам че е трудно сега.Прегръщам те силно.

# 104
бади силна,мила!Много сайаляжам 4е се слу4ило тожа Cry  Cry
трябжало е да открият по-рано някакжи симптоми заслуйажат #Sniper  #2gunfire
 #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт