Пазаруване от LC Waikiki - тема 9

  • 27 240
  • 374
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 820
Поръчките ги следя в Еконт app, там се виждат кога са пуснати щом са в графа - подготвени.
Имах  отново една изгодна покривка от 02.12, която до вчера беше опаковани в сайта, днес вече е отразена при Еконт, понеделник ще е при мен

За адреса на получаване съм писала напред, вече поръчвам само ако съм сигурна, че няма да връщам. Не си струва да се боря със сайта и накрая системата да отчете обратно. При запитване ми решиха проблема като отмениха поръчката, няма полза от комуникация.

# 91
  • Мнения: 317
Поръчах си боти през  сайта но докато дойдат бях магазин мерих ги и не са ми удобни до офис са с безплатна доставка не съм ги платила.
Как да ги върна?

# 92
  • Мнения: 6 640
Поръчах си боти през  сайта но докато дойдат бях магазин мерих ги и не са ми удобни до офис са с безплатна доставка не съм ги платила.
Как да ги върна?

Обади се до офиса и откажи пратката, когато пристигне.

# 93
  • София
  • Мнения: 2 071
Дойде суитчъра за племеника, знаех си аз, че не трябва да се занимавам ама късно вече, в сайта пише, че е дебел, обаче е много далеч от това понятие, по-скоро е за прохладни летни вечери, искам да го върна, дадох доставка до офис, но както писах смени адреса и дойде в нас, не искам да плащам връщането - каква е процедурата?

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 541
Тези от Еконт ще ме побъркат и то заради бъгавия сайт на LCW, който сам решава, че пратката ще я изпрати до личен адрес, а не до офис, както съм посочила.
Може ли някой да ми припомни дали ако пренасоча до офис ще плащам доставка? Не мога да стоя цял ден на адрес и да ги чакам.

# 95
  • Мнения: 2 269
Тези от Еконт ще ме побъркат и то заради бъгавия сайт на LCW, който сам решава, че пратката ще я изпрати до личен адрес, а не до офис, както съм посочила.
Може ли някой да ми припомни дали ако пренасоча до офис ще плащам доставка? Не мога да стоя цял ден на адрес и да ги чакам.
Не, просто казваш на куриера да я остави в еди кой си офис.

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 541
Dareland, благодаря много.

# 97
  • Мнения: 511
Тези от Еконт ще ме побъркат и то заради бъгавия сайт на LCW, който сам решава, че пратката ще я изпрати до личен адрес, а не до офис, както съм посочила.
Може ли някой да ми припомни дали ако пренасоча до офис ще плащам доставка? Не мога да стоя цял ден на адрес и да ги чакам.
Не, просто казваш на куриера да я остави в еди кой си офис.

Счита се за пренасочване и се плаща

# 98
  • Мнения: 2 269
Тези от Еконт ще ме побъркат и то заради бъгавия сайт на LCW, който сам решава, че пратката ще я изпрати до личен адрес, а не до офис, както съм посочила.
Може ли някой да ми припомни дали ако пренасоча до офис ще плащам доставка? Не мога да стоя цял ден на адрес и да ги чакам.
Не, просто казваш на куриера да я остави в еди кой си офис.

Счита се за пренасочване и се плаща
Моя колежка редовно казва на куриера от Еконт да й ги остави в офиса /за пратки от НМ обаче/ и никога не е имала такса. Пък и като те няма на адреса, какво друго може да се направи?

# 99
  • Мнения: 1 087
На мен последния път ми казаха, че се плаща

# 100
  • Washington,USA
  • Мнения: 984
Тези от Еконт ще ме побъркат и то заради бъгавия сайт на LCW, който сам решава, че пратката ще я изпрати до личен адрес, а не до офис, както съм посочила.
Може ли някой да ми припомни дали ако пренасоча до офис ще плащам доставка? Не мога да стоя цял ден на адрес и да ги чакам.
Не, просто казваш на куриера да я остави в еди кой си офис.

Счита се за пренасочване и се плаща
Моя колежка редовно казва на куриера от Еконт да й ги остави в офиса /за пратки от НМ обаче/ и никога не е имала такса. Пък и като те няма на адреса, какво друго може да се направи?

И на мен искаха пари. Не помня, към два или три лева... Това беше миналата година.

# 101
  • Мнения: 1 048
Много са зле, писна ми да се разправям с тях. Не си оправиха смотания сайт, за съпорта да не говорим... Аз съм направила каквото трябва, ама в поръчката излиза домашния адрес. Ето какво ми отговориха в случая:

"за да получавате поръчките до офис на Еконт , трябва да попълвате полето- Място на получаване , като преди това изтриете всички запаметени адреси от Адресна информация.

Към този момент няма как да направим промяна в адреса. Може при доставка да пренасочите към желаният от вас адрес."

# 102
  • Washington,USA
  • Мнения: 984
Много са зле, писна ми да се разправям с тях. Не си оправиха смотания сайт. Аз съм направила каквото трябва, ама в поръчката излиза домашния адрес. Ето какво ми отговориха в случая:

"за да получавате поръчките до офис на Еконт , трябва да попълвате полето- Място на получаване , като преди това изтриете всички запаметени адреси от Адресна информация.

Към този момент няма как да направим промяна в адреса. Може при доставка да пренасочите към желаният от вас адрес."

Откажи я като дойде и тогава пусни пак.

# 103
  • Мнения: 1 048
Bundyrose, повечето неща са изчерпани, а и не мисля, че е оправен проблема. Аз първо направих поръчка, като видях, че е до домашен адрес я отказах веднага и направих пак, но пак излезе така.

# 104
  • София
  • Мнения: 2 071
Ужасни са, ей сега им писах, получих някакъв стандартен отговор, че таксата била 5.99, защото поръчката е доставена до адрес и била върната от там, въпреки, че попитах мога ли да я върна от офис и, че сайта име е бъгав и не съм искала доставка до дома, да не говорим пък, че продукта не отговаря на описанието.

Общи условия

Активация на акаунт