Бачорски и златната ябълка - Тема 6

  • 36 123
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 981
Ето го коментара.

# 76
  • Мнения: 11 462
Eто тийзъра към епизод 7

# 77
  • Мнения: 4
Вероятно причината е взимане на най-големия размер торбички. В сторита преди е споделяла, че така се мести.
И при изнасянето от дома на родителите си, и при изнасянето от дома на Даниел. Торбичките от Джъмбо най- много са ѝ помогнали!
Емилия със стори как трябва да се изнесе след ден и половина, но не е събрала нищо, а и нямало как да се изнесе без да мине през Джъмбо. За торби ли, бе жена? Какво общо има Джъмбо с изнасянето ти? Да имаш още боклуци да местиш?

# 78
  • Мнения: 3 981
Като гледам е и пазарувала. Да беше си взела само торбички. Пък и чак за стори…

# 79
  • Мнения: 4 302
И защо пък да не си и напазарува? Голям проблем ..

# 80
  • Мнения: 144
Значи може да не е имало чааак такава драма, просто това са били времена, в които за да оцеляваш и да им дадеш нещо на тези деца е трябвало да дружиш и да се бориш с едни хора. Все пак се връщат при него после и  ги изпраща за чужбина. Имали са дразги, Олга си е тръгнала. Очевидно е силна жена, защото в онова време да си разведен с толкова деца, изобщо да си разведен, а не да стоиш и търпиш е рядкост.  

Последна редакция: чт, 30 ное 2023, 07:59 от Vanilis

# 81
  • Мнения: 9 135
Добри и загрижени родители, Антон агресивен и с трудна адаптация, но те не намират проблем. Мдаааа.

# 82
  • Мнения: 144
В смисъл поне една жена се изказа от досега,който е имала с тях. Защото всичко друго е съчинения по картинка и от трейлъра на епизода. Аз смятам,че трябва да се чуят и двете гледни точки каквото и да се е случило, не само на Йордан или само на Олга. Защото дори да ги е запазила "живи" както казват все пак и с това бягство си е нанасяне на травма. Днеска сме семейство, утре обаче тръгваме. При неразбирателство и трудности толкова деца с малка разлика не си обяснявам и Олга. Това не са едно или две деца и да е станало непланувано не знам..

# 83
  • Мнения: 4 302
Може би е премината границата й на търпение.

# 84
  • Мнения: 144
Защото ако е имало лошо отношение към майката, това не означава задължително и към децата, в случая Розалия. Ти скъсваш връзката на детето с бащата. Съответно детето взима страна на майката,защото е "тормозена" да речем. Тук е много тънка границата да не настроиш детето си.

# 85
  • Мнения: 1 844
Започва да се оформя образът на стария Бачора като насилник. Това, че бил грижовен родител (реално контролиращ и целенасочен да изглежда добре пред обществото) за учителките не е нещо ново за насилниците.

Момичета, цитатите се поставят преди вашите мнения

# 86
  • Мнения: 3 981
И защо пък да не си и напазарува? Голям проблем ..

Защото за мен няма логика да пазаруваш и да се зариваш с боклуци, предвид че ще се местиш след ден. Още повече пък е толкова интересно да го споделиш на стори. Казвала съм, че ми е симпатична, но е много скучна като инфлуенсър. Просто като няма какво да споделиш, не го прави, защото тия, които те следват само се дразнят на тъпото ти съдържание и скоро няма и да те следват.

# 87
  • Мнения: 9 135
И Емилия и Атанаска рекламират някакви хранителни добавки. На Наска й се получава по-добре. Аз не се връзвам на инфлуенсърки, обаче ако си поръчам, ще е това,което тя рекламира .
   Емилия и НЛ -така рекламира, върти очи, не знае как точно да покаже цвета на червилото, слаба работа.
  Насето обаче как се активира, ще се изядат тия двете.

# 88
  • Мнения: 11 462
Момичета, цитатите се поставят преди вашите мнения
Е, има и току що регистрирали се (с 3 мнения), не знаят правилата още Wink
А кой ли се регистрира само и само да пише в темата за Бачорски.... странно

# 89
  • Мнения: 1 787
И Емилия и Атанаска рекламират някакви хранителни добавки. На Наска й се получава по-добре. Аз не се връзвам на инфлуенсърки, обаче ако си поръчам, ще е това,което тя рекламира .
   Емилия и НЛ -така рекламира, върти очи, не знае как точно да покаже цвета на червилото, слаба работа.
  Насето обаче как се активира, ще се изядат тия двете.
На мен Емилия винаги ми звучи супер отегчена като говори.. Все едно насила прави всичко, грам не й се получава.

Общи условия

Активация на акаунт