? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 179 168
  • 4 453
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 600
Кои глюкомери са добри и с по-евтини тест ленти?

Сайт за филми:
https://dragonriders.fans/movie/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD-75/#playerGenerated

# 76
  • Мнения: 6 262
Наблюдение нас, като ни няма, но целта е, котето да не достига все пак тези камери.
Ще се свържа с майстор, ама цените ще са оле-мале.
Ние като закупихме  камерите за вкъщи от магазин специализиран ,дойде майстора от там да ни ги постави и да ни ги свърже към ТВ и към телефоните ни чрез опр.програма .Доста игра си беше за него.Сами не се наехме  за това.

# 77
  • Мнения: 1 342
Здравейте, в кой сайт могат да се гледат филми, след като изтриха филми7?
    filmi123 .club
    filmisub .cc
    vsi4kifilmi .com
    primewire .mx

Трябва да изтриете интервала преди точката.

# 78
  • Мнения: 15 017
Бърз въпрос за шоурумите на емаг. Имам поръчка,която трябва да пристигне днес в работното време на шоурума, а още се води, че пътува. Има ли смисъл да ходя да питам дали е там, знам, че в други вериги пристигат такива пратки, но не ги отбелязват като пристигнали, в емаг дали има шанс да е така?

# 79
  • Мнения: 5 049
Пренасочване на пратка по Еконт в същия град, до друг офис, платено ли е вече?

# 80
  • Мнения: 2 930
При Еконт вече всяка промяна е платена, много нагли са станали. Дори ако изпуснеш куриера защото той е закъснеял с няколко часа и се уговорите сам да си вземеш пратката от най-близкия офис пак ще се опитат да те таксуват. Невероятни мизерници са станали.

# 81
  • Мнения: 5 049
Мерси
 Някой проверявал ли е дали във фб като скриеш нечии коментар , наистина никой не го вижда?

# 82
  • Мнения: 69 139
При Еконт вече всяка промяна е платена, много нагли са станали. Дори ако изпуснеш куриера защото той е закъснеял с няколко часа и се уговорите сам да си вземеш пратката от най-близкия офис пак ще се опитат да те таксуват. Невероятни мизерници са станали.

Зависи. За поръчки от ХМ пренасочват безплатно до офис. По коледа пък, пак за поръчка от ХМ, куриерът я даде на негов 6олега, за да ми я донесе до друг адрес. Безплатно.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 209
Кои глюкомери са добри и с по-евтини тест ленти?

Виж тези
Не съм сигурна дали продават директно на крайни клиенти, но има телефони и можеш да ги попиташ. Не зная дали още е валидно, но преди при покупка на повече кутии тест-ленти даваха безплатно глюкомера.

# 84
  • Мнения: 54 734
Пренасочване на пратка по Еконт в същия град, до друг офис, платено ли е вече?

Отдавна е платено, но зависи от търговеца. За НМ е безплатно.

# 85
  • Мнения: 15 017
Бърз въпрос за шоурумите на емаг. Имам поръчка,която трябва да пристигне днес в работното време на шоурума, а още се води, че пътува. Има ли смисъл да ходя да питам дали е там, знам, че в други вериги пристигат такива пратки, но не ги отбелязват като пристигнали, в емаг дали има шанс да е така?
Отговарям си - няма шанс. Двама един след друг питахме, не държат неприети пратки. Това за мол Сердика.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 290
Възможно ли е да има чорапи от 100% памук? Или за да не се изхлузват все ще има и друг материал?

# 87
  • Мнения: 54 734
Възможно е, имам такива. Много са неудобни, не прилепват изобщо по крака. Не бих купила повече.

# 88
  • Мнения: 69 139
Възможно ли е да има чорапи от 100% памук? Или за да не се изхлузват все ще има и друг материал?

Няма.
То ще ти се свлича на глезена.

# 89
  • Мнения: 4 804
Може и да има , но са само по етикет. Ластика от какъв материал е?!
Еластичност и здравина се получава само с изкуствено влакно.

Общи условия

Активация на акаунт