? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 219 252
  • 5 478
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 55 065
Те ластик имат, Тет. Но надолу стоят хлабави. На дъщеря ми съм ги купувала, сега аз ги нося, има още 3 чифта. Innocent

# 91
  • Мнения: 1 816
Колко работни дни може да седи непотърсена пратка в Еконт, преди да я върнат към подателя?

# 92
  • Мнения: 69 354
Знам че стоят хлабави.
Навремето, 20 годишна, търсих и аз изцяло памучни, та една възрастна продавачка в тогавашния ГУМ ми каза туй онуй Simple Smile..та ми/ме  светна..

# 93
  • София
  • Мнения: 10 633
Колко работни дни може да седи непотърсена пратка в Еконт, преди да я върнат към подателя?
7 работни дни.

# 94
  • Мнения: 69 354
Не знам дали са работни..че по НГ ми броеше и почивните, и получих смс подканящ...

# 95
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 547
Колко работни дни може да седи непотърсена пратка в Еконт, преди да я върнат към подателя?

# 96
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 290
Не знам дали са работни..че по НГ ми броеше и почивните, и получих смс подканящ...
Няма начин. Работни са дните. И добре, че е така, защото имам пратка от 27ми, която още не съм взела.

# 97
  • Мнения: 1 188
Знам че стоят хлабави.
Навремето, 20 годишна, търсих и аз изцяло памучни, та една възрастна продавачка в тогавашния ГУМ ми каза туй онуй Simple Smile..та ми/ме  светна..

А аз търся точно такива чорапи, с хлабави ластици. Другите ми дранят кожата. Laughing

# 98
  • Мнения: 15 313
Знаете ли безкрайни приказки? Такива от 4-5 изречения, ама така навързани, че могат да се повтарят до безкрай. Аз знам една за мече с елече с джобче с писмо и се опитвам да намеря подобни с Гугъл, но явно не търся правилно.

# 99
  • София
  • Мнения: 1 276
Ей тамо лодка, в лодката - котка, в котката - мишка, в мишката - книжка. В книжката пише: ей тамо лодка, в лодката - котка....

# 100
  • Мнения: 55 065
И аз знам една, но е нецензурна. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 101
  • Мнения: 2 703
"Две гъбки без зъбки, със шапки на капки вървели и спрели, защото видели две гъбки без зъбки със шапки на капки, които се спрели защото видели две гъбки... "

# 102
  • Мнения: 846
:blush::blush::kissing_heart:

Последна редакция: ср, 03 яну 2024, 23:50 от kitty007

# 103
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 456
Моето е като песен приказка:

Имало е нявга един котарак,
и той бил, и той бил само с един крак.

Минали години, котаракът тоз,
останал, останал даже и без нос!

Приказката тая що ви разказах,
със мерак, със мерак ще повторя пак!

# 104
  • Мнения: 4 271
Знаете ли безкрайни приказки? Такива от 4-5 изречения, ама така навързани, че могат да се повтарят до безкрай. Аз знам една за мече с елече с джобче с писмо и се опитвам да намеря подобни с Гугъл, но явно не търся правилно.
Я дай твоята, че не я знам Simple Smile Иначе вече са написали за лодката и котката. Пееха ми я Wink

Общи условия

Активация на акаунт