Прахосмукачка робот - 24

  • 8 382
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 029
Ооо, този Роборок S8 и т н е готин.
Въпреки, че имам и съм доволна го искам Joy

# 16
  • Мнения: 2 133
Момичета,бях писала в предишната тема за изпратени погрешни торбички за базата на roomba I 7 +.Някой поръчвал ли е от 4robots?Купих оригинални от Техномаркет и пак робота казва,че няма поставена торбичка.Изчистих го отвсякъде и пак не иска да изсмуче прахоляка от контейнера.Каква би могла да е причината?Благодаря!
Проблемът е софтуерен. Направени ли са всички ъпдейти?
Пробвайте да ресетнете робота също.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 437
Всичко е ъптдейтнато,няколко пъти ресетнах и нищо,според робота липсва торбичка

# 18
  • Мнения: 2 133
Всичко е ъптдейтнато,няколко пъти ресетнах и нищо,според робота липсва торбичка
А ръчно, от приложението, да дадете да се изпразни коша - работи ли?
Случвало ми се е преди време да не иска да изпразни контейнера след почистване. Задавах му от приложението Empty bin. След време само се оправи.

В краен случай - виждам, че сте от Варна. Там е официалното представителство (сервиз) за Айробот. Дайте го. Ще ви го заменят за нов.
Преди време си комуникирах с тях по друг повод и в разговора стана ясно, че не отремонтират, а заменят с нови.

# 19
  • Мнения: 216
За 80кв. дебел мокет 17мм прахосмукачка робот ще ми свърши ли работа?
Почти всички хора са с паркет и ламинат и евентуално някакъв малък килим. За това не мога да намеря нищо от първа ръка за моя случай.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Аз съм с два големи килима, един малък и пътека.
iRobot i7 се справя с тях.
Всъщност роботите не са класифицирани като такива за килими и за ламинат.

# 21
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Ние имаме дебел мокет на втория и третия етаж. Roomba j7 combo се справя идеално с него

# 22
  • Варна
  • Мнения: 437
Опитах и ръчно,не става.Робота не е в гаранция,но официалното представетелство е в София ,ако имате тел. номер във Варна,моля изпратете ми го!Много благодаря!

# 23
  • Мнения: 2 133
Опитах и ръчно,не става.Робота не е в гаранция,но официалното представетелство е в София ,ако имате тел. номер във Варна,моля изпратете ми го!Много благодаря!
Ще го потърся и по-късно ще изпратя на ЛС.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 434
Аз съм пред дилема кой от двата робота да избера...
iRobot i7, може би и iRobot i7+, макар, че като чета за проблеми с изпразването на контейнера ще го помисля още.
или
Roborock S8 +, но повече клоня към iRobot, защото е по-нисък и не искам да ми засяда под дивана. Знам, че iRobot няма моп и е с по-ниска всмукателна мощност и батерия, като ви чета и от двата модела сте доволни.... може би, ако Roborock-а беше по-нисък щях да избера него.... някой да наклони везните... в момента съм с един базов модел на Xiaomi, е къса ми нервите това приложение...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Ако имаш въпроси за i7, съм на разположение.

# 26
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Roomba combo j7 има и моп. Не се мие сам като при роборок, но върши добра работа.

# 27
  • Мнения: 2
evencee, аз преди около месец -два си поръчах за Шайоми  батерия от Алито. Дойде без проблем с  Express one. За продавача трябва да питам ММ, че той я поръча.
Аз, обаче, имам друг проблем с него:
Тъй като роботът стоеше под секцията, един път не съобразих и бутнах дебелия килим към нея. В резултат той се позаклещи между секцията и килима, и не можа да излезе да чисти. И сега ми дава грешка 18 : Fan error. Please reset the main unit! Колкото и да го тествах, вадих батерия, тръгва и спира на 10 см от станцията. Някакви идеи какво може да му е или какво друго да направя? Unamused 
 Става  въпрос за робоovorock s50


Най-вероятно нещо е заседнало в турбината и неможе да се завърти или просто е изгоряла. И в двата случая проблема е поправим,  имам сервиз за роботи ако мога да съм полезен пишете на лично.

Поздрави

# 28
  • Мнения: 2
Момичета,бях писала в предишната тема за изпратени погрешни торбички за базата на roomba I 7 +.Някой поръчвал ли е от 4robots?Купих оригинални от Техномаркет и пак робота казва,че няма поставена торбичка.Изчистих го отвсякъде и пак не иска да изсмуче прахоляка от контейнера.Каква би могла да е причината?Благодаря!

Проблема вероятно е свързан със самия слот за торбата за прах. Станцията има датчик в един от двата канала, ако погледнете внимателно отгоре с фенерче би трябвало да го видете. Ако случайно нещо се е разместил е възможно да не дава индикация че е пъхната торбичката. Може да се ремонтира

Поздрави

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Лейди,
Виж в настройките на колко процента й е зададено да се връща за заряд. Аз съм я направила моята на 20%, но при един ъпдейт, незнайно как беше станало на 50% и тя почна да се връща на половин чистене. А моята е на 3 месеца .
Идея си нямам как да го направя, но ще чета и дано стане.

Общи условия

Активация на акаунт