Прахосмукачка робот - 24

  • 8 382
  • 149
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 558
Здравейте! Имам xiaomi mi robot на няколко години. Напоследък започва да работи и изведнъж угасва. Спира тотално да работи и трябва да се върне на зарядното. Някой сблъсквал ли се е с този проблем? Според мен е твърде вероятно да е батерията.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 434
Аз ... не съм приключила с избора и продължавам с въпросите.
След изгледаните клипчета си коригирам питанията .....
В темата май някой се беше оплакал, че след слагането на мопа и пълненето на контейнера с вода не може да избере от приложението сухо почистване.
Възможно ли е да напълня контейнера и сложа мопа, но първо да пусна сухо почистване и след това мокро.. от приложението?
И ако при  Roborock S8+ се обърка нещо с автоматичното изпразване на боклука, мога ли ръчно да изхвърля контейнера Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 13 яну 2024, 15:19 от emy_emy

# 32
  • Мнения: 406
Вкъщи си взехме irobot roomba combo i5 и съм много доволна.Аз държах да има функция моп,защото кръста ме боли от доста време и въпреки,че масово се твърди,че мопа не върши кой знае каква работа,на мен ми харесва как мие.Давам си мнението,ако някой се интересува от този модел.

# 33
  • гр. София
  • Мнения: 114
Здравейте, купих си робот lenovo t1 pro не знам как да го пусна да мие. Инсталирах си и приложението на Леново , но там няма опция мокро почистване. Пълня вода в контейнера слагам го и нищо. Моля Ви помогнете ми.

Последна редакция: нд, 14 яну 2024, 20:03 от Jerich

# 34
  • София
  • Мнения: 284
Здравейте! След няколко години вярна служба на стария Роборок S50, от който съм изключително доволна, е време да го сменя. И тук идва дилемата ми кой от всички новоизлезли Робороци да избера?!? Държа на добра всмукателна способност и хубав моп, който да измива качествено следите от домашния любимец (на S50 не ползвах мопа, защото по-скоро замазва, отколкото да измива.) Също и лесно да се почиства. Останалите екстри са по-скоро бонус. Моля за мнение от запознатите!

# 35
  • Мнения: 1 311
Имате ли килими във всяка стая или сте само на твърд под? Ние имаме във всяка стая килим или пътека. Не са високи, но са от малко по-рошавите, макар вече да са се сплескали. Как се справят на рошави килими?

# 36
  • софия
  • Мнения: 376
Здравейте! Имам xiaomi mi robot на няколко години. Напоследък започва да работи и изведнъж угасва. Спира тотално да работи и трябва да се върне на зарядното. Някой сблъсквал ли се е с този проблем? Според мен е твърде вероятно да е батерията.

Нашия така правеше. Батерията е. От Али експрес си поръчах нова. Сменихме я.
Сега си работи без проблем.

# 37
  • Мнения: 5 797
Здравейте! След няколко години вярна служба на стария Роборок S50, от който съм изключително доволна, е време да го сменя. И тук идва дилемата ми кой от всички новоизлезли Робороци да избера?!? Държа на добра всмукателна способност и хубав моп, който да измива качествено следите от домашния любимец (на S50 не ползвах мопа, защото по-скоро замазва, отколкото да измива.) Също и лесно да се почиства. Останалите екстри са по-скоро бонус. Моля за мнение от запознатите!
Писала съм и преди за Roborok S8 Pro Ultra. Имам го от 1 месец. Уникално почиства, няма замазани след мопа. Може да се зададе през колко мин. по време на чистене да се връща на станцията за пране на мопа.
След като свърши го пере окончателно и го суши с топъл въздух. Няма миризми, цапала и досег на домакинята с мизериите.
Мръсната вода се събира в отделен резервоар, изливаш, изплакваш и е готов. На самата станция също не остават боклуци под машинката. Ресервоара на станцията за чиста вода събира 3 л., което си е няколко чистения, в зависимост колко е почистваната площ.
Ако бюджета ви позволява модела е супер добър.
Днес очаквам същия за офиса.

# 38
  • София
  • Мнения: 284
Roborok S8 Pro Ultra е последния модел, нали? Първоначално към него се бях насочила, но като помислих, не ми се дават толкова много пари сякаш 🙄 Освен това модела S7 max ultra не е ли със същите функции?
Някой може ли да сподели опит с моделите Q7, Q8 - каква е разликата с моделите S 🙄

# 39
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Има сравнителна таблица в първия пост

# 40
  • Мнения: 1 326
Здравейте! Имам xiaomi mi robot на няколко години. Напоследък започва да работи и изведнъж угасва. Спира тотално да работи и трябва да се върне на зарядното. Някой сблъсквал ли се е с този проблем? Според мен е твърде вероятно да е батерията.
Аз имах такъв проблем. Преди с едно зареждане на батерията чистеше целия етаж (около 70 кв, 2 пъти всяка стая) и оставаше заряд. После тръгва, чисти и изведнъж от 50`% някъде, Бам, и "умира" там, където го е застигнала участта!:joy:  Поръчах си батерия от Алито и нямаше проблем. Не че сега нямам друг - турбинния мотор. Сега него ще поръчвам.Stuck Out Tongue Winking Eye
Ама желязна машинка излезе!

# 41
  • Мнения: 1 558
Да. Моята е от първата генерация. Никога не съм имала проблеми, но явно им идва времето.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 051
Аз също съм с xiaomi първа генерация, от една седмица нещо му стана, започна да говори на китайски и не се свързва с приложението, рестартирах му  wi-fi, но без резултат, синята лампичка светва и после изгасва. Сега чисти като му натисна копчето, но ми е доста трудно така, без да давам зона, дайте акъл какво да правя, ако на някой се е случвало.

# 43
  • София
  • Мнения: 284
Аз продължавам с моите дилеми 🫣
Някой с Roborock Q Revo, да даде мнение?

# 44
  • Мнения: 84
Робот Ровента, като стигне до препятствие/стена не може да смени посоката и да продължи, а върти на място и спира. Ползван е година и половина и сега се появи проблема.
Идеи как да се реши проблема?

Общи условия

Активация на акаунт