Прахосмукачка робот - 24

  • 8 382
  • 149
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 294
Здравейте!
Имате ли опит с роботче Ecovacs Deebot ?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 94
Здравейте,
Имам робот Xiaomi модел: Roborock S6 Max V , който работеше идеално, но сега при мокро почистване не пуска вода. Промивах му резервоара с препарат против варовик да не би да е запушен, но от дупчиците тече вода и явно не е от там проблемът.
Да знаете сервиз във Варна, който обслужва този вид роботи? Звънях на няколко от големите сервизи, но могат да помогнат само, ако е механична повредата, не и по електрониката.
Много моля, ако някой знае сервиз във Варна да даде информация, ако е забранено да се пише в темата, много моля да ми напише на лични съобщения. В краен случай, ако няма във Варна сервиз ще съм благодарна и на адрес в друг град .

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 419
Аз все още съм в търсене на робот. Не намирам само вариант прахосмукачка.
Ако взема комбиниран робот може ли да не се ползва функция моп изобщо? Това може ли да доведе до проблем?

# 48
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Моята може да работи без мопа . Dreame bot d9 max . Никакъв проблем . То и не намирам друг начин за сухо или мокро . Има само забрана за определени зони да не мокри когато е с мопа .

# 49
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 422
Роборок S5 също може да работи без моп, предполагам и следващите модели също.
Ние отбелязваме къде да чисти с моп, като я пуснем с тази функция тя не минава на други места.

# 50
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Аз все още съм в търсене на робот. Не намирам само вариант прахосмукачка.
Ако взема комбиниран робот може ли да не се ползва функция моп изобщо? Това може ли да доведе до проблем?
Имам робота от окомври края или ноември, не помня. Само веднъж за проба пуснах мокрото.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Здравейте, нова в темата съм. От днес собственик на Xiaomi Dreame Bot L10 Pro. Малко се чувствам неандерталец с това приложение, може ли помощ от приятел? Опитвам да го накарам да сканира къщата и не успявам. Сканира спалнята и реши, че това е цялата къща. Изтрих и сега го пуснах директно от копчето. Обикаля навсякъде, но не знам това карта прави ли. Може ли някой да ми обясни стъпките как да му обясня коя стая коя е? И ако станцията е в спалнята, как да го накарам да иде да изчисти само хола? Благодаря, сигурно звуча смешно, но това са новаците Simple Smile

Редактирам се, намерих супер добро видео в you tube и май схванах, сега като се зареди ще видим.

Последна редакция: чт, 25 яну 2024, 14:28 от svetli

# 52
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Здравейте момичета!

Искам да си купя нов робот,защото моят му замина батерията и са по 50 евро.То направо нов да си взема!

Има промоции и съм харесала Xiaomi S12 и DREAME F9 PRO
Почти идентични са,но се чудя все пак кой е по-добър?
Благодаря ви!

# 53
  • Мнения: 4 515
Скрит текст:
Здравейте, нова в темата съм. От днес собственик на Xiaomi Dreame Bot L10 Pro. Малко се чувствам неандерталец с това приложение, може ли помощ от приятел? Опитвам да го накарам да сканира къщата и не успявам. Сканира спалнята и реши, че това е цялата къща. Изтрих и сега го пуснах директно от копчето. Обикаля навсякъде, но не знам това карта прави ли. Може ли някой да ми обясни стъпките как да му обясня коя стая коя е? И ако станцията е в спалнята, как да го накарам да иде да изчисти само хола? Благодаря, сигурно звуча смешно, но това са новаците Simple Smile

Редактирам се, намерих супер добро видео в you tube и май схванах, сега като се зареди ще видим.

Svetli, моля те да ми изпратиш видеото.
Благодаря ти! Simple Smile

# 54
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Момичета, къде най-изгодно мога да намеря Шайоми S8, но да е читав сайт?
Дали се пускат промоции за Великден?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Скрит текст:
Здравейте, нова в темата съм. От днес собственик на Xiaomi Dreame Bot L10 Pro. Малко се чувствам неандерталец с това приложение, може ли помощ от приятел? Опитвам да го накарам да сканира къщата и не успявам. Сканира спалнята и реши, че това е цялата къща. Изтрих и сега го пуснах директно от копчето. Обикаля навсякъде, но не знам това карта прави ли. Може ли някой да ми обясни стъпките как да му обясня коя стая коя е? И ако станцията е в спалнята, как да го накарам да иде да изчисти само хола? Благодаря, сигурно звуча смешно, но това са новаците Simple Smile

Редактирам се, намерих супер добро видео в you tube и май схванах, сега като се зареди ще видим.

Svetli, моля те да ми изпратиш видеото.
Благодаря ти! Simple Smile

https://youtu.be/ZdhoxPeIwEE?feature=shared

# 56
  • Мнения: 454
Здравейте, имам проблем с робота. От скоро не разпознава пълния контейнер за вода и съответно не мога да използвам функцията на мопа. Дали ня някоя и се е случвало и може ли да препоръчате сервиз в гр. Русе.

# 57
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Понеже никой не ми отговори, поръчах S8 от Техника.бг и днес я чакам да дойде.

Има ли някаква специфика при свързването с Wi-Fi и първото пускане?

Изтеглих едно ръководство, но не е описано подробно и се притеснявам, дали ще се справя сама.

Когато прави карта на помещенията, трябва ли да са вдигнати столове и други подобни, които се местят, за да не се пречкат при сканирането?

Има ли значение, кое от приложенията да изтегля /Roborock или Mi home/?

Предварително благодаря!

Последна редакция: вт, 30 яну 2024, 06:50 от Бубoлина

# 58
  • Мнения: 10 618
В Ютюб има клипове - аз така се справих с връзване с wifi и първата карта.
Вдигнах столовете и обувките от коридора, защото идеята ми беше, че всеки път ще са така. Според мен е добре картата да се прави по начина, по който обикновено се намират помещенията при чистене.
С MiHome съм.

# 59
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 029
Бубе, честито!
Ще видиш колко е удобно и приятно Wink
Аз съм старомодна и двете роботчета си ги пускам от копчето.
Не съм им свалила приложения и не гледам карти Yum

Общи условия

Активация на акаунт