Отговори
# 15
  • Мнения: 1 651
Росина, откъде идва притеснението ти?

# 16
  • Мнения: 522
Пламена, и аз не знам. Обясниха ми подробно всичко за ваксината, просто си се притеснявам.

# 17
  • Мнения: 597
Здравейте на всички! След дълго следене на темата реших и аз да се включа с едно мартенско бебе.
По темата за рождения ден ние планираме да направим голямо празненство, то ще е повече за нас, отколкото за нея, но така го чувствам.
За прохождането, ако някой ме беше питал преди месец щях да кажа ей сега, ама в момента са се поуспокоили нещата и когато се случат тогава, може и преди да стане на 1, може и след това, когато тогава. За сега си лази добре, изправя се по предмети, стабилна е, остава и права за няколко секунди, та така.
Хубав ден на всички!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 567
Funn, при нас педиатърка на 3 4 пъти забели пишлето, ние само поддържаме постигнатото. Вече мисля, че е напълно готов.
Много плака при всяко пишкане след последните две забелвания, направо беше истерия, но трае около 24 часа максимум, така че постискай зъби ще отмине.
Аз всеки път се упреквах, че съм я почнала тая процедура и имам ли друго момче, няма да дам да му пипат пишката.
По-добре ли е вече?

За рождения ден мисля да сме в много тесен семеен кръг, не съм готова зс лудници, а и не намирам за необходимо.
Като си проима съзнателни приятелчета на 3 годинки примерно, мисля че би имало смисъл от детски рожден ден.

# 19
  • Мнения: 986
Elizabeth, по-добре сме вече. Дано не се повтаря, защото не е още напълно забелено.❤️
Вчера бях толкова притеснена, че много по другите теми не писах и аз. Ние сме все още само с 8 зъбчета. На последната консултация, педиатърката каза че не вижда за сега друго зъбче да се появява. Почнах каша да давам, но все още не я иска. Приятелка ми каза да пробвам с плодово пюре, та ще опитам, иначе вървим назад със захранването.. Иначе имаме все още две дремки през деня и вечер заспива по-късничко за прохода е сме много далеч. Все още се опитва да лази само и то слабо. За жалост, където сме в момента няма много възможност за движение. Оставям го на килимчето и на него се опитва да лази, а за ходене върви в проходилката, но това не го броя. Защото в нея му е лесно.😀

# 20
  • Мнения: 247
Пробих ушите преди месец,в клиника с някаква нова машинка,която се води безболезнена и наистина малката гък не каза,аз не можех да повярвам.Няма го този силен звук от пистолета като едно време и не се стресна.Тя постоянно си дърпа едното ухо,но никога не е закачила обецата или да е предизвикала интерес да я дърпа.Дупчете смело 😀

# 21
  • Мнения: 4 413
Момичета,  пюре от броколи и/или карфиол води ли до запек?

# 22
  • Мнения: 1 651
Мисля, че се водят разхлбващи и двете.

# 23
  • Мнения: 4 413
Благодаря
И аз за разхлабващи ги знам уж, но... точно обратното. Или може би изобщо, че е твърда храна, но доста негативно повлияха.

# 24
  • Мнения: 545
Рошличката, аз ги знам като газообразуващи.

При нас настана голямо тръшкане. Ако някой не занимава Калина или отиде в друга стая, настава апокалипсис Grinning Не мога да я оставя за минутка сама. Във връзка с хремата, която имаше допреди два дена, започнах да се интересувам от етеричните масла. Поръчах комплект, който чакам да пристигне, и после ще се свържа с консултантка, за да ми помогне как точно да ги ползвам. Мисля, че за превенция биха били полезни, както и да облекчат определени състояния и неразположенията да минават по-леко.

# 25
  • Мнения: 672
march, благодаря за новата темичка!
kinira, добре дошла!

 Аз все по- радко успявам да пиша, но малкия човек не се спира. Мисля, че вече може да се каже, че е официално проходил🥰 Вчера няколно пъти измина стаята по дължина.

Any, доволна ли си от кухнята? Аз взех бележка от ЛЛ преди няколко месеца, но още не сме се записали и продулжвам да си готвя.

 Приемам идеи за нещо разнообразно, което прилича на човешка храна и е подходяо за бебе.

# 26
  • Мнения: 49
Ехе, lady 25, браво на Алекс, голямо момче, сега вече започва най- голямата веселба като започнат да влизат в играта и крачетата Simple Smile
Относно кухнята, ние поръчваме от частната. Исках на държаваната, но тъй като на мен ми е удобно да я вземам от поликлиниката, което обаче доста ме притеснява в този вирусен период, се отказах. Реших от частната (и при каката бяхме на нея), там е удобно, защото можеш да поръчваш това, което ви харесва и като количество, и като вид (основно, супа, десерт). Засега някои неща се харесват, ще видим.
По отношение на броя хранения- вие започнахте ли да давате вечеря, мисля, че някъде бяхме коментирали, но не го намирам. Аз още се колебая от кога да я започна.

# 27
  • Мнения: 672
Any, благодаря за насоката! Може и аз да пробвам частната. Имат доста удобна локация за доставка в близост до нас.
 При нас неговата следобедна закуска съвпада с нашата вечеря. Някак си много странно ми се получават храненията явно🥴 Миналия ден пробвах да дам нормална храна.  Доста му хареса и нямаше проблем.

# 28
  • Мнения: 115
Здравейте, мами!
Еми това е то - ние вече проходихме. 🥹 Направихме на девети януари  десет месеца и вече обикаляме из целия апартамент. Имам си мартенче - бързаче. Днес купихме и първите обувки. Не им е фен, иска да ги събува.
Живот и здраве февруари ще правим прощъпулник. А март рожден ден. Хубави празници  се събират! ☺

# 29
  • Мнения: 672
Здравейте, мами!
Еми това е то - ние вече проходихме. 🥹 Направихме на девети януари  десет месеца и вече обикаляме из целия апартамент. Имам си мартенче - бързаче. Днес купихме и първите обувки. Не им е фен, иска да ги събува.
Живот и здраве февруари ще правим прощъпулник. А март рожден ден. Хубави празници  се събират! ☺
Да ви е честито прохождането❣️
Явно 09.03. е датата на бързачетата. И ние сме родени тогава 😘

Общи условия

Активация на акаунт