Ох, тези нови телефони! Тема 2

  • 5 859
  • 144
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 345
Странно е как не е гръмнало като новина по всички телевизии. Apple пуснаха ъпдейт 17.5.1 на iOS, който поправя една малка грешка, която връща изтрити снимки, които може да се изтрити дори през 2010г.. Apple ви ги пази "за всеки случай".

Да знаете, че няма такова нещо като "Изтрито" за Apple. Честито на печелившите!

# 121
  • Мнения: 3 221
По принцип няма такова нещо като "изтрито" не само за Apple. Попадне ли веднъж е мрежата, не излиза. Това, че обикновения потребител не може да ги възстанови е друг въпрос.
Както няма и "изключена локация". Apple и Samsung със сигурност. Те са си играчи.

# 122
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 341
Забива ли ви YouTube?

# 123
# 124
  • Мнения: 5 345
По принцип няма такова нещо като "изтрито" не само за Apple. Попадне ли веднъж е мрежата, не излиза. Това, че обикновения потребител не може да ги възстанови е друг въпрос.
Както няма и "изключена локация". Apple и Samsung със сигурност. Те са си играчи.
Това не е мрежата, а твоето лично онлайн пространство. Е, явно не е лично, а общо и изтриването от твоята страна не го изтрива и за Apple. Сигурно някъде в Общите условия го пише и са си вързали гащите, но все пак хич не е приятно.

Работи нормално.

# 125
  • Мнения: 2 831
Има ли мнения вече з Redmi Not 13 Pro и 13 Pro +? Бих се радвала ако споделите как са като телефони и камера ...

# 126
  • Мнения: 3 221
По принцип няма такова нещо като "изтрито" не само за Apple. Попадне ли веднъж е мрежата, не излиза. Това, че обикновения потребител не може да ги възстанови е друг въпрос.
Както няма и "изключена локация". Apple и Samsung със сигурност. Те са си играчи.
Това не е мрежата, а твоето лично онлайн пространство. Е, явно не е лично, а общо и изтриването от твоята страна не го изтрива и за Apple. Сигурно някъде в Общите условия го пише и са си вързали гащите, но все пак хич не е приятно.
Rolling Eyes Хайде пак! Rolling Eyes
Tвоето лично онлайн пространство е Нокиа с фенерче и пак не съвсем.
Щом ползваш смартфон се примиряваш с рисковете и внимаваш.

# 127
  • plovdiv
  • Мнения: 523
Като отварям клип на Ютуб на телефона -Самсунг-как беше да видя адреса на клипа, за да го копирам?Правила съм го хиляди пъти, но от 2 дни тотално съм забила.Къде ли не ровнах и не го виждам и това е.

# 128
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 341
В споделяне. Копиране на връзката.

# 129
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 933
Странно е как не е гръмнало като новина по всички телевизии. Apple пуснаха ъпдейт 17.5.1 на iOS, който поправя една малка грешка, която връща изтрити снимки, които може да се изтрити дори през 2010г.. Apple ви ги пази "за всеки случай".

Да знаете, че няма такова нещо като "Изтрито" за Apple. Честито на печелившите!
Някакви доказателства излязоха ли или си остана ЕЖК?

# 130
  • Мнения: 5 345
Странно е как не е гръмнало като новина по всички телевизии. Apple пуснаха ъпдейт 17.5.1 на iOS, който поправя една малка грешка, която връща изтрити снимки, които може да се изтрити дори през 2010г.. Apple ви ги пази "за всеки случай".

Да знаете, че няма такова нещо като "Изтрито" за Apple. Честито на печелившите!
Някакви доказателства излязоха ли или си остана ЕЖК?
Явно нямаш iPhone. Всички с iPhone са получи доказателство директно от Apple. В допълнение всички технологични сайтове писаха по темата.

# 131
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 933
И компрометиращи снимки нямам качени в облак, така тези тегоби са ми много далечни 😁

# 132
  • 1st floor
  • Мнения: 9 167
Аз пък съм запълнила всички облаци Grin! Къде ще ги върне?

# 133
  • Мнения: 2 027
Някой има ли идея защо при свързване на Айфон 15 със смарт часовник huawei fit mini не ми излизат известия на него (часовника)? Преди с 14 всичко беше наред, а с този известия имам само при позвъняване и нищо повече.

# 134
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 341
Има ли значение за работата и батерията, ако телефонът е с повече памет?

Общи условия

Активация на акаунт