Тествайте колекцията DERMA X PRO Scalp & Hair Revitaliser

  • 7 025
  • 389
  •   1
Отговори
# 195
  • Елхово
  • Мнения: 1 414
Косата ми е суха, скалпът също. Ползвам маски за коса, балсами и ампули!

# 196
  • Мнения: 4 607
Да, старая се да използвам подходящи козметични продукти, които знам, че ми действат добре.

# 197
  • Мнения: 2 004
Страдате ли от сух и чувствителен скалп? Какви специални грижи полагате за него?
Понякога имам подобен проблем - след морска почивка, след неподходяща козметика. Специални грижи - в тези моменти залагам на хидратация и увеличавам времето между миенето на косата /не ежедневно/.

# 198
  • Мнения: 1 048
Имам сух скалп и използвам овлажняващи продукти за коса.

# 199
  • София
  • Мнения: 114
За да облекча сухия скалп редувам специални шампоани срещу пърхот и сухота ( в момента Келуал ДС и Виши). Избягвам маските и балсамите за коса. След къпане подхранвам с вода от дива коприва на Ина Есеншълс и втривам 2-3 пъти седмично билков лосион за коса с коприва, корен от коприва и репей от Монтес. Определено има ефект и все по-рядко страдам от сърбящ скалп.

# 200
  • Мнения: 8
Косата ми е суха , скалпа също. Имам проблеми с пърхот , правя маски и използвам специален шампион за пърхот. Както и винаги изсушавам косата си иначе проблемите се задълбочават.

# 201
  • Мнения: 1 301
Косата ми е мазна, но ако ползвам продукти за мазна коса скалпът ми страда... Винаги внимавам при избора на продукти за коса.

# 202
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 442
Страдам аз, страда и скалпа ми. От години търся подходяща козметика, постоянно опитвам нови продукти, но на моменти е толкова сух, чак сърбящ и болезнен.

# 203
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Да, страдам от проблеми със скалпа от години. Имам сух пърхот, който не се повлиява от козметични продукти, предназначени за това.
Използвала съм доста от продуктите, предлагани на българския пазар, но с нито един от тях не постигнах траен и задоволителен резултат.

# 204
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 614
Нямам проблеми със сухота на скалпа, единствено след боядисване на косата се появява раздразняне на кожата. Ползвам меки шампоани, маска 2 пъти седмично.

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 261
Да, имам чувствителен скалп. Старая се да ползвам подходяща козметика, да мия косата си с хладка вода и да я пазя от слънцето.

# 206
  • Мнения: 210
Чувствителният скалп може да предизвика неудобство и дискомфорт. Около 60% от жените и 40% от мъжете имат чувствителен скалп, а причините за това могат да бъдат разнообразни.
Косата ми е много суха, скалпа умерено.

С избора на нежен и подходящ шампоан;
С употреба на балсам и маска
Търся най-подходящите продукти за моята коса, но засега бе особен успех.

# 207
  • София
  • Мнения: 883
Откакто се боядисвам, косата ми е много суха. Използвам серуми, маски и балсами за да я подхранвам.

# 208
  • Мнения: 550
Ох аз съм със сух и чувствителен скалп, пробвала съм доста продукти и професионални, медицински и всякаш още не откривам моето! Вярвам във вас и ще се радвам да опитам вашата нова серия.

# 209
  • Мнения: 342
Използвам хидратиращи продукти, много маски също, косата ми е доста суха. Оставям я да изсъхне без да ползвам сешоар също.

Общи условия

Активация на акаунт