RYANAIR - 25

  • 20 446
  • 478
  •   3
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 317
Спешно
Тръгнах да чекирам, обаче единия пъттик е с безсрочна лична карта. Какво се попъваше в този случай да валидност до...?
Далечна дата след полета.

# 61
  • Мнения: 2 359
Спешно
Тръгнах да чекирам, обаче единия пъттик е с безсрочна лична карта. Какво се попъваше в този случай да валидност до...?
Далечна дата след полета.

Не разбрах? Произволна?

# 62
  • София
  • Мнения: 5 317
Спешно
Тръгнах да чекирам, обаче единия пъттик е с безсрочна лична карта. Какво се попъваше в този случай да валидност до...?
Далечна дата след полета.

Не разбрах? Произволна?
Произволна, да.

# 63
  • Мнения: 2 359
Благодаря, слагам 10 г.след датата на издаване

# 64
  • Мнения: 4 487
Така или иначе няма значение какво пишете за дата на валидност, стига да е в бъдещето.

# 65
  • Мнения: 3 451
Странно при чекирането на Уиз вече не искат никакви лични данни освен имената на пътниците.

# 66
  • Мнения: 4 487
Не е странно, ако е за шенгенските полети. А и така или иначе произволно натракани цифри минават за номер на документ, та е все едно.

# 67
  • Мнения: 3 451
Ами на мен ми е странно! Полетът е за една и съща държава, едната авиокомпания иска другата не иска данни.

# 68
  • Мнения: 4 487
Едните не са се сетили.
Както казах, това така или иначе е само проформа, няма значение какво пишете (ако не се отнася за САЩ).

# 69
  • Мнения: 2
Здравейте за първи път ще пътувам искам да питам след като съм отпечатала бордната карта кла става чекирането на сайта или на летището

# 70
  • Мнения: 258
След като имате бордна карта, явно вече сте се чекирали.

# 71
  • София
  • Мнения: 5 317
Здравейте за първи път ще пътувам искам да питам след като съм отпечатала бордната карта кла става чекирането на сайта или на летището
Генерирането на бордната карта означава, че чекирането вече е извършено. Няма повече стъпки.

# 72
  • Мнения: 2
Благодаря,до сега избягвах пътуване със самолет защото имам ужасен страх,но няма как да го пропусна Simple Smile)),последен въпрос този багаж с приоритет който е трябва ли да закупя чекиране за него,или не е нужно след като ще е с мен на бордът ? и гримовете също трябва да са в прозрачен плик до колкото разбрах от това, което прочетох

# 73
  • Мнения: 258
Няма нужда да чекирате приорити багажа отделно. За гримовете не съм наясно.

# 74
  • Мнения: 4 487
ако вече сте платили багажа (с билета), нищо не правите, само го носите с вас
гримовете не са течни и правите с тях каквото си искате

Общи условия

Активация на акаунт